0

• Po meczu drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartką ukarany został Paweł Golański

• Koniec meczu. W ostatnich sekundach mieliśmy chyba z 4 rzuty rożne z rzędu.

• Żółta dla Golańskiego.

• W polu karnym wspaniale do strzału złożył się Korzym, którego w samą porę zablokował Okachi. Nigeryjczyk rozgrywa fenomenalne zawody.

• Ben Dhifallah w miejsce Radzio.

• Broź próbował chyba wrzucić piłkę za kołnierz bramkarzowi prosto z rzutu wolnego. Szlakotin wyłapał futbolówkę.

• Abbes ukarany.

• Wrzutka z rzutu wolnego Golańskiego, wypiąstkowana przez Dragojevicia.

• Musimy oczywiście wspomnieć, że sędzia Łyczmański jest w naprawdę życiowej formie. A to odgwiżdże nieprawidłowego spalonego, dopatrzy się urojonego faulu, a gdy ktoś pociąga za twarz przeciwnika uznaje, że nic się nie stało. Takie przypadki powinny kończyć w izolacji.

• Widzew spuścił nieco z tonu, bardziej stawia na obronę, ale nie unika chwil niebezpieczeństwa.

• Kocioł w polu karnym Korony bez zagrożenia bramkowego.

• Kuzera zastępuje Malarczyka.

• Murawę opuszcza żegnany brawami Stępiński. Za niego Rybicki.

• Korona wychodzi coraz śmielej. Nic z tego nie wynika.

• Złe pokrycie w polu karnym Widzewa mogło się źle skończyć. Po dalekiej wrzutce, Korzym próbował odgrywać do Szekelego, ale ten nie doszedł do piłki w polu karnym.

• Nowak za Dudka.

• Foszmańczyk za Sierpinę.

• Szekely wrzucił piłkę wprost w ręce Dragojevicia.

• Kaczmarek krótko rozegrał korner do Radzio, ten zbiegł nieco do środka i huknął obok dalszego słupka.

• Żewłakow za Janotę.

• Korona stara się ogryźć. Teraz to przyjezdni szybko rozgrywają futbolówkę na połowie przeciwnika, ale Widzew niweluje próby strzałów i podań, choć momentami można narzekać na brak asekuracji.

• Widzew od kilku momentów nie schodzi z połowy przeciwnika. Stara się poszukać drugiego gola, ale defensorzy Korony nie szczędzą środków, by ich powstrzymać.

• Po rozegraniu rzutu wolnego, Kaczmarek przymierzył z 14.metrów z dala od światła bramki.

• Dobrze zapowiadająca się kontra Widzewa. Wspaniale przez boiska przedzierał się Kaczmarek, rozciągnął na skrzydło do Radzio, który jednak nie dał rady dojść do podania przed linią końcową.

• Bartkowski ogląda żółtą kartkę. Wrzutkę Janoty z rzutu wolnego łapie Dragojević.

• Widzew stara się grać pressingiem.

• Okachi przewrócony przed szesnastką, ale co z tego. Sędzia Łyczmański uznał, że nic się nie stało.

• Godne pożałowania zachowanie pseudokibiców, parodystów Widzewa. W tej chwili kilku rzezimieszków przybrało białe koszulki z wymalowany i literami i ułożyło z nich imiona kiboli zatrzymanych za udział w ustawkach

• Startujemy z drugą odsłoną.

• Koniec pierwszej połowy.

• Aktorstwo Kijanskasa nie zna granic. Po czystym wejściu Dudka zaczął zwijać się z bólu i zapracował na żółtą kartkę dla rywala.

• Nikt nie przeciął wrzutki Kaczmarka w pole karne. Piłkę złapał Szlakotin.

• Korzym przewrócił się w polu karnym w trakcie pojedynku główkowego. Już drugi raz próbował wymusić jedenastkę. Łyczmański znowu nie dał się nabrać.

• GOOOOOOL !!!!! Widzew prowadzi 1:0 !!!! Po podaniu Kaczmarka, Stępiński przebojem wdarł się w pole karne, zwiódł Golańskiego i w dogodnej sytuacji w polu karnym trafił prosto do siatki, posyłając piłkę po dalszym rogu.

• Golański drugi raz z rzutu wolnego tuż obok bramki.

• Złe wybicie Dragojevicia. Na szesnastym metrze do strzału doszedł Janota, ale futbolówka powędrowała ponad poprzeczką.

• Kaczmarek mocno wrzucał z rzutu wolnego. Do piłki tuż przy linii końcowej starał się dojść Abbes. Musnął już za bandy reklamowe.

• Stępiński po podaniu od Kaczmarka z lewej strony strzelił kilka metrów od słupka.

• Korona często nie ma innych sposobów na przerwanie akcji poza faulami.

• Zbyt mocna wrzutka Kaczmarka wylatuje poza linię końcową.

• Tempo gry spadło. Widzew nadal ma lekką przewagę, lecz nie może nic zdziałać, głównie przez własny brak precyzji i nieprzepisowy poczynających gości.

• Korona zaczyna wychodzić coraz odważniej do przodu. Nie potrafi jednak niczego stworzyć przez bardzo szczelną obronę Widzewa.

• Korona zaczyna wychodzić coraz odważniej. Z rzutu wolnego z 18.metrów minimalnie niecelne uderzenie posłał Golański.

• Akcje łodzian nabierają coraz większego rozpędu i poukładania.

• Po dalekim zagraniu Bartoszewicza, Okachj stanął sam na sam z bramkarzem. Będąc tuż przed nim postanowił posłać piłkę na dalszy, lewy słupek. Niestety pomylił się o centymetry!

• Z 20,metrów celny strzał w Szlakotina oddaje Kaczmarek.

• Korzym próbował wymusić jedenastkę. Łyczmański o dziwo nie dał się nabrać.

• Widzew blisko bramki! Po zagraniu Kaczmarka z lewej strony z rzutu wolnego, piłkę w polu karnym na piątym metrze przeciął Stępiński i minimalnie chybił prawego słupka.

• Od kilku chwil Widzew ma minimalną przewagę, lecz nie znajduje przekładu w postaci składnych akcji ofensywnych, nie mówiąc o sytuacjach strzeleckich. Brakuje dokładności przy zagraniach ze skrzydeł.

• Nie wiadomo co w tym momencie chciał zrobić Broź. Zamierzał daleko podać, uderzyć z własnej połowy? W każdym bądź razie nie wyszło.

• Przed chwilą polu karnym Widzewa trwała seria pojedynków główkowych. Wykorzystać starał się ją Lenartowski, ale jego strzał po koźle wylądował w rękawicach Dragojevicia.

• Niezła akcja Widzewa. Prawym skrzydłem pomknął Radzio, próbował dogrywać na przeciwną flankę do Kaczmarka, który nie doszedł do podania.

• Abbes przepuścił Kijanskasa, który odegrał do rozpędzonego Janoty. Akcję przerwał Phibel.

• Pierwsze minuty raczej spokojne. Walka toczy się w środku boiska.

• Od środka rozpoczyna Korona.

• Piłkarze wychodzą na murawę. Kibice witają wszystkich brawami. A tymczasem na trybunach siedzi szef Ekstraklasa SA - Bogusław Biszof.

• Mecz z trybun oglądają piłkarze Jagielloni Białystok- Ugo Ukah i Alexis Norambuena. Czyżby zapowiedź transferów ? :)

• Witamy na relacji live ze spotkania Widzew Łódź - Korona Kielce. Już za pięć minut początek meczu.

• Zapraszamy do zapoznania się z zapowiedzią dzisiejszego spotkania

• Ławka rezerwowych Korony: Wojciech Małecki, Kamil Kuzera, Mateusz Bodzioch, Grzegorz Lech, Tomasz Foszmańczyk, Łukasz Jamróz, Marcin Żewłakow

• Ławka rezerwowych Widzewa: Patryk Wolański, Sebastian Duda, Krystian Nowak, Mariusz Rybicki, Mehdi Ben Dhifallah, Alex Bruno, Jakub Kowalski