Wigry Suwałki

1

Stomil Olsztyn

2

• Koniec meczu, sędzia ostatni raz gwiżdże w tym spotkaniu. Wigry przegrywają u siebie ze Stomilem 2:1 i tracą pozycje lidera 1 ligi piłkarskiej. To tyle z dzisiejszej relacji i zapraszam na kolejne mecze z udziałem drużyny z Suwałk. Do zobaczenia

• W Suwałkach Wigry remisują ze Stomilem 1:1

• Strzał z lewej strony pod poprzeczkę bramki gości. Piotr Skiba nie miał najmniejszych szans na skuteczną obronę.

• Gol dla Wigier, autorem bramki Łukasz Moneta

• Dzisiejszy mecz obserwuje 3066 widzów, mamy komplet

• Żółta kartka dla zawodnika Wigier, ukarany Marcin Tarnowski

• Groźny strzał Jakuba Bartkowskiego na bramkę Stomilu

• Początek drugiej połowy, zaczynają Wigry

• Na drugą połowę wychodzą piłkarze obydwu drużyn

• Wigry na razie nie potrafią sforsować obrony gości. Widać lekkie zdenerwowanie ze strony zawodników Wigier. Mało składnych akcji, brak pomysłu na przedostanie się pod bramkę strzeżoną przez bramkarza Stomilu.

• Strzał prosto w mur oddaje zawodnik Stomilu, Irakli Meskhiia

• Rzut wolny dla Stomilu. Odległość do bramki Wigier około 20 metrów.

• Asystę przy bramce Kujawy zaliczył Irakli Meschia

• Goooool! Rafał Kujawa daje Stomilowi prowadzenie!

• Akcja Stomilu zatrzymana przed polem karnym Wigier

• Obydwa zespoły nie potrafią skleić żadnej konkretnej akcji.

• Na razie gra toczy się głównie w środku boiska.

• Właśnie w tej chwili na stadion wjechał autokar z kibicami Stomilu Olsztyn przy eskorcie Policji

• Na meczu spodziewani są kibice gości, którzy w komentarzach przed dzisiejszym mecze zapewniali że szczelnie zapełnią trybunę przygotowaną dla nich.

• Zespół Wigier czyli lider tabeli 1 ligi piłkarskiej w poprzedniej kolejce pokonał na wyjeździe zespół Arki Gdynia 2:0 natomiast Stomil pauzował z powodu przełożenia meczu z Bytovią Bytów.

• Witam i zapraszam na mecz 6 kolejki 1 ligi piłkarskiej Wigry Suwałki - Stomil Olsztyn

• Rezerwowi Wigier: Karol Salik, Aleksandar Atanackovic, David Makaradze, Bartosz Biel, Kamil Lauryn, Maciej Wichtowski, Damian Gąska(M) Rezerwowi Stomilu: Dawid Mieczkowski, Tomasz Wełna, Piotr Głowacki, Michał Trzeciakiewicz, Tsubasa Nishi, Paweł Łukasik, Karol Żwir(M)