Wigry Suwałki

1

Wisła Płock

2

• Sędzia kończy spotkanie! Wynik kończy się 2:1 dla gości. Dziękujemy za śledzenie relacji i do zobaczenia w przyszłym sezonie .

• Kolejna żółta kartka za faul taktyczny. Ukarany Atanacković.

• Zmiana w ekipie gości. Wchodzi Radwański, schodzi Lebedyński.

• W idealnej sytuacji znalazł się Darmochwał, wyszedł sam na sam z bramkarzem, strzelił w słupek.

• Żółta kartka za faul taktyczny dla Adriana Karankiewicza.

• GOOOOOOOL! Goście prowadzą 2:1 ! Bardzo ładna akcja gości! Teraz gospodarze muszą odrabiać straty!

• Zmiana w zespole Wigier. Wchodzi Żebrowski, schodzi Moneta.

• Sytuacja dl gości, w środek bramki trafił zawodnik z Płocka i Salik zdołał wybronić strzał.

• Piękna sytuacja Wigier! Po dośrodkowaniu ładnie złożył się do strzału Kopczyński, piłka wylądowała na poprzeczce i wyszła poza boisko.

• GOOOOOOOOL! Gol dla Wisły! Najpierw po dośrodkowaniu główkował zawodnik z płocka, obronił Salik, ale dobitki nie zmarnował Iliev! Mamy 1:1

• Dośrodkowanie dobre, lecz zawodnik Wisły główkował niedokładnie.

• Groźna sytuacja dla gości, Salik na rzut rożny.

• Boisko opuszcza Hiszpański, wchodzi Darmochwał.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Gol dla Wigier. Przypadkowa akcja, zamieszanie w polu karnym, nieudolnie próbowali powstrzymać Michała Kopczyńskiego obrońcy, ten jednak pewnym strzałem pokonał bramkarza gości!

• Dośrodkowanie po rzucie wolnym piłkarzy z Płocka, główkował napastnik Wisły, nieznacznie nad bramką.

• Dośrodkowanie z rzutu wolnego piłkarza Wigier, wszyscy piłkarze minęli się z piłką.

• Zaczynają piłkarze Wigier.

• I koniec pierwszej połowy. Goście do 35 minuty dominowali na boisku, jednak ostatnie 10 minut pierwszej połowy należały do piłkarzy z Suwałki.

• Żółta kartka za taktyczny faul dla Dawida Jabłońskiego.

• Kolejna dobra sytuacja piłkarzy Wigier, bardzo składna akcja, jednak strzał prosto w bramkarza.

• Bardzo dobre dośrodkowanie z prawej strony boiska piłkarza Wigier, niepilnowany był Moneta, jednak piłka poszła wysoko ponad bramką.

• Zmiana w ekipie Wigier, schodzi Zapolnik, wchodzi Valskis.

• Kolejny groźny strzał zza pola karnego gości, piłka poleciała 4 metry obok bramki.

• Bardzo groźna akacja gości! Piłkę na wolne pole wypuścił Iliev, lecz jego kolega z drużyny będąc sam na sam z bramkarzem poniósł piłkę za wysoko.

• Strzał zza pola karnego piłkarza gości wysoko ponad poprzeczką.

• Dośrodkowanie z lewej strony piłkarza Wigier, pewnie wyłapuje piłkę Kaniecki.

• Zakotłowało się w polu karnym Wigier, goście mogli zdobyć bramkę, ale w ostatecznej fazie akcji pogubili się i nic z tego nie wyszło.

• Po pierwszych atakach gości zawodnicy gospodarzy zdołali uspokoić grę.

• Od razu po rzucie wolnym piłkarze mieli szansę na zdobycie bramki! Obrońca wybił piłkę, ta doszła do skrzydłowego Wigier, i nagle z niczego zawodnik Wigier stanął sam na sam z bramkarzem, jednak obrońca gości zdążył wybić piłkę wślizgiem.

• Za niskie dośrodkowanie i obrońcy wybijają piłkę.

• Faul zawodnika Wigier, goście mają rzut wolny z lewej strony boiska.

• Gra toczy się głownie na połowie gospodarzy, którzy próbują kontratakować.

• Od początku spotkania to goście są stroną dominującą, mają większy procent posiadania piłki, jednak jak na razie nie przełożyło się to na sytuacje bramkowe.

• Pierwsza groźna akcja gospodarzy! Z lewej strony poszło dośrodkowanie, jednak Bartosz Biel posłał piłkę nad poprzeczką.

• Zaczęli goście! Ostatni mecz sezonu zaczęty!

• Na stadion wchodzi coraz więcej ludzi, ale nie zabrakło także kibiców z Płocka.

• Obie drużyny rozgrzewają się na płycie boiska, zdaniem wielu dziennikarzy, Wigry mają większą motywację żeby wygrać, gdyż w przypadku wygranej i potknięć innych ekip mogą skończyć sezon nawet na 5 miejscu.

• ZAPOWIEDŹ SPOTKANIA WIGRY SUWAŁKI - WISŁA PŁOCK

Miedź Legnica - Wisła Płock 0:2

Piłkarze Wisły Płock, którzy definitywnie przegrali walkę o awans do Ekstraklasy i na pewno zakończą sezon na trzecim miejscu, pożegnają się z rozgrywkami w Suwałkach, gdzie zagrają z Wigrami.

Gospodarze tracą do piątego Stomilu tylko punkt i jeśli ruda im się wygrać, a rywale zanotują wpadki, mogą zakończyć sezon nawet na piątym miejscu. Z kolei "Nafciarze" z pewnością będą chcieli powalczyć o przełamanie złej passy, bowiem odkąd przegrali z Termalicą nie potrafili zdobyć trzech punktów w starciach z Chojniczanką i Stomilem.