Wisła Kraków 0 - 0 Bruk-Bet Termalica Nieciecza

Wisła Kraków

0

Bruk-Bet Termalica Nieciecza

0

• KONIEC MECZU! 0:0 i kolejny remis Wisły w tym sezonie. Gospodarze mieli wiele okazji, ale niestety nie udało się umieścić piłki w siatce gospodarzom.

• Żółtą kartkę otrzymuje także Mączyński.

• Przepychanki teraz na boisku i ukarany żółtą kartką zostaje Mateusz Kupczak.

• 3 minuty dolicza arbiter do regulaminowego czasu gry!

• Mączyński uderza zza pola karnego, ale obok bramki przelatuje piłka

• Zmiana w Wiśle. Rafael Crivellaro wejdzie za Macieja Jankowskiego.

• Ostatnia zmiana w ekipie gości. Wołodymir Kowal wejdzie na murawę za Jakuba Biskupa.

• Maciej Jankowski ukarany żółtą kartką.

• Jankowski spod linii końcowej zagrywa do Boguskiego, ale piłkarz był chroniony przez jednego z defensorów i nie miał zbytnio możliwości lepiej uderzyć tę piłkę.

• Jankowski świetnie zagrywa do Guerriera w polu karnym, ale Haitańczyk fatalnie kończy tę akcję. To powinien być gol.

• Zmiana w Termalice. Mario Licka wejdzie za Bartłomieja Babiarza.

• Niesamowite zamieszanie pod bramką gospodarzy. Najpierw Drozdowicz oddał strzał, ale obronił Cierzniak. Po chwili Biskup uderzył z dystansu w słupek.

• Świetna kombinacyjna akcja Wisły, ale Jankowskiemu nie udaje się zamknąć golem tej sytuacji.

• Pleva dośrodkowuje z prawej strony, ale Cierzniak na posterunku, wybija piłkę.

• Jankowski strzela z dystansu, ale bardzo wysoko nad bramką

• Zmiana w ekipie gości. Z boiska zejdzie Plizga, a wejdzie za niego Emil Drozdowicz.

• Zamieszanie pod bramką Termaliki po kornerze. Najpierw niezłe uderzenie Boguskiego obronił Nowak, a później kolegę próbował poprawić Brożek, ale tylko w boczną siatkę strzela napastnik Wisły

• Dobre uderzenie Sadloka ze stałego fragmentu gry, ale Nowak sparował piłkę nad poprzeczką i będzie rzut rożny.

• Rzut wolny z dobrej odległości od bramki dla Wiślaków.

• Guerrier teraz zagrywa górną piłkę ze skrzydła do Brożka, który uderza z główki, ale niezbyt mocno i futbolówka w rękach bramkarza.

• Guerrier oddaje strzał z dystansu, ale nie zrobił on większego wrażenia na Nowaku. Bramkarz gości wznowi grę od bramki.

• Pierwsza zmiana w meczu. Guerrier wejdzie za Cywkę.

• Odważna próba strzału Jakuba Biskupa, ale piłka ostatecznie w rękach Cierzniaka.

• Sadlok dośrodkowuje z lewego skrzydła, ale przecina to podanie Sołdecki.

• Dobre podanie do Brożka, ale napastnik Wisły na spalonym i piłka dla gości.

• Jarecki dośrodkowuje ze skrzydła, ale piłki nie dosięga żaden z zawodników Termaliki.

• Cywka strzela z ostrego kąta, ale bardzo nieudane to zagranie.

• Juhar oddaje strzał z dystansu, ale piłka odbija się od jednego z zawodników Wisły i będzie korner dla gości.

• POCZĄTEK DRUGIEJ POŁOWY. Rozpoczyna Termalica.

• KONIEC PIERWSZEJ CZĘŚCI GRY. Po pierwszych 45. minutach 0:0. Lekka przewaga Wisły, ale Termalica także miała swoje sytuacje. Za kilkanaście minut druga część gry.

• Minuta doliczona do regulaminowych 45.

• Rzut rożny dla gospodarzy, zagrywa Sadlok. Piłka po kornerze trafia pod nogi Popovicia, ale fatalny strzał zawodnika Białej Gwiazdy.

• Kontra Wisły. Brożek podaje ze skrzydła, ale piłka nie znajduje żadnego z Wiślaków.

• Popović strzela z dystansu, ale obok bramki.

• Ale zamieszanie pod bramką Wisły. Błąd Cierzniaka mógł kosztować utratę bramki dla gospodarzy, ostatecznie jednak Głowacki oddala zagrożenie.

• Foszmańczyk posłał mocne uderzenie na bramkę Wisły i mogło być groźnie, bo piłka minimalnie poszybowała nad poprzeczką.

• Brożek zagrywa w lukę między obrońcami rywali do Boguskiego, ale szybszy w tej sytuacji bramkarz gości.

• Dobra kontra piłkarzy Temaliki, jednak Biskup niedokładnie zagrywa do Juhara i piłkę przejmuje zawodnik gospodarzy Richard Guzmics.

• Pleva fauluje Brożka i za to przewinienie ogląda żółty kartonik.

• Juhar dośrodkowuje z rzutu rożnego na bliższy słupek, ale Wiślacy wybijają piłkę

• Po ofensywnym początku Wisły mecz nieco się wyrównuje.

• Cywka oddał mocny strzał z ostrego kąta, ale piłka mija bramkę przyjezdnych.

• Po dośrodkowaniu Termaliki poszkodowany bramkarz Wisły i zacznie od bramki Cierzniak.

• Foszmańczyk próbował rajdu na skrzydle i zostaje sfaulowany przez Sadloka. Będzie niezła okazja dla gości.

• Jankowski strzela z dystansu, piłka odbija się rykoszetem od jednego z zawodników Termaliki, ale ostatecznie futbolówka w rękach bramkarza.

• Brożek odbiera górne podanie, podaje krótko do Jankowskiego, który oddaje strzał, ale zbyt łatwe uderzenie dla bramkarza Termaliki i nie ma bramki.

• Sadlok centrował z rzutu wolnego, ale gracze Termaliki oddalają zagrożenie.

• Dogranie do Jankowskiego ze stałego fragmentu gry, ale zawodnik Wisły odbija piłkę ręką.

• Babiarz fauluje Mączyńskiego i będzie rzut wolny z dogodnej pozycji dla Wisły.

• Sadlok dośrodkowywał ze skrzydła do Jankowskiego, ale o krok spóźniony zawodnik Wisły i Sołdecki wybija piłkę daleko od własnej bramki.

• Wisła jak na razie ofensywnie od początku, ale Termalica odpiera ataki rywala.

• POCZĄTEK SPOTKANIA. Od środka zaczęli piłkarze Białej Gwiazdy!

• Ławki rezerwowych:

Wisła Kraków: Michał Buchalik, Alan Uryga, Kamil Kuczak, Grzegorz Marszalik, Piotr Żemło, Rafael Cirvellaro, Wilde Donald Guerrier.

Termalica Bruk-Bet Nieciecza: Adrian Olszewski, Patryk Fryc, Jakub Wróbel, Emil Drozdowicz, Wojciech Kędziora, Mario Liczka, Volodymyr Kowal.

• Zapraszamy na relację z meczu Wisła Kraków - Termalica Bruk-Bet Nieciecza. Za około 30 minut początek spotkania na R22.