Wisła Płock

2

Bytovia Bytów

1

• Sędzia z Olsztyna kończy spotkanie na stadionie im. Kazimierza Górskiego. Mecz zakończył się zwycięstwem Wisły 2:1.

• Zyska ukarany za taktyczny faul.

• Do regulaminowego czasu gry doliczono 4 minuty

• Bardzo dobry strzał Kacpra Łazaja. Jednak centymetry obok bramki

• Fantastyczna interwencja Seweryna Kiełpina po strzale głową z 10 metra. Rzut rożny dla gości.

• Zamieszanie w polu karnym Wisły ale strzał zablokowany przez Góralskiego.

• Za zmęczonego Michała Pietronia wszedł Daniel Gołębiewski.

• Rzut rożny dla Nafciarzy

• Zdobycie bramki Fabian Hiszpański przypłacił kontuzją. Zmiana.

• Po znakomitym podaniu prostopadłym Fabian Hiszpański wychodzi sam na sam z bramkarzem Bytovii. Zawodnik gospodarzy nie pomylił się i wyprowadza gospodarzy na prowadzenie.

• Za zmęczonego Mandrysza wchodzi Kryszak.

• Bardzo dobry strzał z 25 metra nowo-wprowadzonego Mikołaja Lebedyńskiego, jednak piłka poleciała ponad bramką.

• Wojciech Zyska wchodzi za zmęczonego Macieja Kostrzewę.

• Wojciech Wilczyński ukarany żółtą kartką za brutalny faul na Fabianie Hiszpańskim

• Rzut wolny dla Bytovii po faulu Stefańczyka w groźnym miejscu dla bramkarza Wisły.

• Za Piotra Ruszkula wychodzi Mikołaj Lebedyński.

• Wyraźna gra na czas bramkarza gości. Sędzia jednak nie reaguje co bardzo nie podoba się kibicom Wisły.

• Bardzo groźna sytuacja Bytovii po długim wrzucie z autu. Jednak piłka wyleciała ponad bramkę po strzale zawodnika gości.

• Bardzo dobry strzał z 16 metra Fabiana Hiszpańskiego. Piłka mija centymetry bramkę Bytovii.

• Rzut rożny dla Wisły.

• Za taktyczny faul na Krzysztofie Janusie.

• Rozpoczynają goście.

• Obie drużyny wychodzą na murawę. Za chwilkę rozpoczynamy drugą połowę spotkania.

• Wynikiem remisowym kończy się pierwsza połowa spotkania w Płocku.

• Groźny strzał Macieja Kostrzewy z 30 metra, jednak mija słupek bramki.

• Rzut rożny dla gości.

• Goście wyszli z kontratakiem 4 na 4 , ale strzał zablokowany przez Sielewskiego.

• Groźna sytuacja Wisły po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Cezarego Stefańczyka do piłki dochodzi Paweł Magdoń, ale Mateusz Oszmaniec na posterunku

• Rzut wolny dla Bytovii ok 40 metra od bramki Kiełpina.

• Bytovia Bytów w 25 minucie spotkania wyrównuje stan spotkania na 1:1.

• W pierwszych 20 minutach spotkania gospodarze napierają na bramkę Bytovii , ale goście starają się odpierać ataki.

• Dobry strzał Fabiana Hiszpańskiego z rogu pola karnego, ale po rykoszecie piłka poleciała ponad bramkę.

• Kolejna piękna akcja Wisły , ale strzał Cezarego Stefańczyka został zablokowany.

• Po pięknej akcji całego zespołu i prześlicznej asyście Jacka Góralskiego w 13 minucie spotkania bramkę dla Nafciarzy zdobył Krzysztof Janus.

• Bardzo dobre dośrodkowania Fabiana Hiszpańskiego z lewej strony ale w ostatnim momencie dobra interwencja obrońców gości uchroniła ich od straty bramki.

• Bardzo ostre wejście wyprostowaną nogą Kacpra Łazaja. Tym razem sędzia był pobłażliwy ale następnym razem na pewno pokaże kartkę.

• Na początku spotkania bardzo dużo błędów z obu stron a szczególnie u gospodarzy.

• Pierwszy strzał gości w tym meczu. Jednak wysoko ponad bramką.

• Rozpoczynają gospodarze!

• Obie drużyny wychodzą na murawę. Goście dziś na czerwono, a Wisła na niebiesko.

• Witamy na relacji live prosto ze stadionu im. Kazimierza Górskiego w Płocku. W ramach 18 kolejki spotkań Nafciarze zmierzą się z Bytovią Bytów. Mecz poprowadzą sędziowie z Olsztyna , a jako główny Wojciech Krztoń. Za pięć minut rozpoczynamy mecz.