Wisła Płock

2

GKS Bełchatów

0

• Pierwsza wygrana u siebie w sezonie 2015/16 Wisły stała się faktem. W ramach 6 kolejki 1. Ligi Nafciarze pokonują GKS Bełchatów 2:0 po bramkach Łuczaka i Piotrowskiego

• Stuprocentową sytuację do bramki marnuje Arkadiusz Reca. Po pięknym podaniu wzdłuż pola karnego do piłki doszedł młody Nafciarz, ale nie udało mu się celnie strzelić i od bramki rozpoczyna GKS.

• Do regulaminowego czasu gry sędzia doliczył 4 minuty.

• Dobra akcja indywidualna Recy zakończona celnym strzałem na bramkę.

• Mikołaj Lebedyński ukarany żółtą kartką.

• Za Jakuba Bąka wchodzi Arkadiusz Reca.

• Strzał Stefańczyka ponad bramką.

• Dimitar Iliev faulowany na 16 metrze od bramki. Bardzo dobra okazja dla Wisły do podwyższenia wyniku dla Wisły.

• Próba strzału Gierszewskiego bardzo nieudana.

• Debiut Dominika Kuna w barwach Wisły Płock! Strzelec drugiej bramki opuścił pole gry.

• Damian Piotrowski zdobywa bramkę po rykoszecie! Wisła prowadzi u siebie już 2:0. Czy Bełchatów się podniesie?

• Jakub Serafin zastępuje Szymona Zgardę.

• Piotr Mroziński ukarany żółtą kartką za zatrzymanie kontrataku rywali.

• Dobra akcja prawym skrzydłem Nafciarzy, ale na posterunku Krakowiak.

• Cóż za interwencja Kiełpina! Po strzale głową Stanisławskiego, które leciało pod samą poprzeczkę wyciągnął się jak długi i uratował Wisłę przed stratą bramki.

• Za strzelca bramki wchodzi Piotr Mroziński

• Bartosiak zastępuje Flisa.

• Szymon Zgarda próbował strzału z dystansu, ale piłka mija wysoko poprzeczkę bramki Kiełpina.

• Szymon Stanisławski zastępuje Pawła Ziębe.

• ŁUCZAK! CO ZA UDERZENIE! 1:0 DLA GOSPODARZY!

• Szymon Zgarda ukarany żółtą kartką za niesportowe zachowanie

• Bardzo ładnie rozprowadzona akcja przez Wisłę, ale płaskie wgranie piłki w pole karne wyłapuje Krakowiak.

• Iliev próbował wymusić rzut karny na p. Borskim, ale nie dał się oszukać.

• Piłka podbita od muru idzie ponad bramką. Rzut rozny.

• Rzut wolny dla Wisły z około 20 metrów od bramki Krakowiaka.

• Następny dobry kontratak drużyny z Płocka. Jakub Bąk przeszedł prawie całe boisko sam, próbował jeszcze zakończyć akcje celnym strzałem, ale ta sztuka mu się nie udała.

• Stuprocentowa sytuacja dla Wisły. Lebedyński po podaniu prostopadłym przeszedł zwodem obrońcę gości i płaskim strzałem w długi róg próbował zaskoczyć Krakowiaka. Uderzenie niestety minimalnie niecelne.

• Rozpoczynają goście! Składy obu drużyn bez zmian.

• Do przerwy w Płocku remis bezbramkowy.

• Mateusz Szymorek ukarany żółtą kartką za nadmierną ostrość na Piotrowskim.

• Dobra próba Marcina Flisa z dystansu, ale jednak powyżej poprzeczki bramki Wisły.

• Po dobrym podaniu Ilieva sytuację do dokładnego strzału marnuje Piotrowski, uderzając wysoko, wysoko ponad bramką.

• Rzut rożny dla Wisły po indywidualnej akcji Piotrowskiego.

• Po wybiciu przez obrońców gości doszedł do piłki Piotrowski. Strzelił minimalnie nie celnie, ale uderzenie mogło się podobać.

• Faul Zgardy w bocznej strefie boiska. Okazja do dośrodkowania dla Stefańczyka.

• Szczęśliwie dla Seweryna Kiełpina zakończyła się akcja gości. Bramkarz Nafciarzy wyszedł bardzo źle do piłki zagrywanej górą, ale strzał zawodnika GKSu wysoko ponad bramką.

• Kolejny rzut rożny dla GKSu

• Rzut rożny po zablokowanym strzale Michalskiego.

• Faul Szymińskiego w bocznym sektorze boiska. Dobra okazja do dośrodkowania dla Zięby

• Iliev doszedł do dośrodkowania Stefańczyka, ale strzał minimalnie niecelny.

• Rzut rożny po wybiciu piłki przez obrońców gości.

• Zagranie piłki ręką Szymorka i dobra okazja do dośrodkowania dla Wisły.

• Dobre dośrodkowanie Piotrowskiego, ale Cverna bardzo dobrze ratuje drużynę przed groźną sytuację.

• Bardzo dobra okazja do zdobycia bramki dla gości. Po rykoszecie od Sielewskiego do piłki doszedł Gierszewski, ale jego strzał z około 11 metrów wysoko ponad bramką.

• Bardzo dobra okazja do zdobycia gola dla Wisły. Po zamieszaniu w polu karnym strzał oddał Łuczak, ale obrońcy Gieksy dobrze zablokowali dojście do siatki swojej bramki.

• Rzut rożny dla Wisły po błędzie Piotra Witasika.

• Szybka akcja Wisły zakończona niecelnym strzałem Łuczaka.

• Do dokładnego dośrodkowania Stefańczyka dochodzi Lebedyński, ale jego strzał głową przeleciał wysoko ponad bramką.

• Rzut rożny dla Wisły.

• Na boisku leży Wojciech Łuczak. Otrzymuje pomoc medyczną. Na razie nie wiadomo czy będzie mógł kontynuować grę

• Wisła w pierwszych minutach bardzo dobrze atakuje, sprawia dużo problemów obrońcom gości, ale jeszcze bez powodzenia.

• Dobra próba strzału Marcina Flisa, ale dobrze ustawiony Kiełpin.

• Pierwsza próba z dystansu Rogalskiego zablokowana przez obrońców Gieksy.

• Pierwsza dobra akcja Wisły, ale zastopowana przez Patryka Rachwała skutecznym wślizgiem.

• Rozpoczynają gospodarze!

• Obie drużyny wychodzą na murawę stadionu im. Kazimierza Górskiego przy ul. Łukasiewicza 34.

• Obie drużyny zeszły już z rozgrzewki. Za 10 minut rozpoczynamy mecz.

• Witamy serdecznie prosto ze stadionu na relacji LIVE z meczu 6. kolejki 1. Ligi pomiędzy Wisłą Płock, a GKSem Bełchatów. Mecz poprowadzi bardzo znany arbiter z boisk Ekstraklasy Marcin Borski. Spotkanie na stadionie im. Kazimierza Górskiego rozpocznie się za około 25 minut.