0

Korona Kielce

2

• Dziękuję za uwagę i zapraszam do śledzenia relacji z kolejnych spotkań Zagłębia Lubin!

• W drugiej kolejce Ekstraklasy Zagłębie Lubine przegrało z Koroną Kielce 0-2. Bramki dla Kielczan strzelili Pilipczuk oraz Przybyła.

• Na boisko wchodzi Nankour zastępując Pawła Sobolewskiego.

• Arbiter główny doliczył 4 minuty do regulaminowego czasu gry.

• Zagłębie dąży jeszcze do zdobycia chociaż honorowej bramki ale próby Miedziowych nie przynoszą efektów.

• Jakub Tosik został ukarany żółtą kartką za faul taktyczny na Przemysławie Trytko.

• Korona już cofnęła się całym zespołem na własną połowę. Trener Marcin Brosz cały czas pokrzykuje na swoich zawodników aby skupili się na defensywie.

• Zagłębiu w dzisiejszym spotkaniu brakuje dokładności w swoich poczynaniach bo widać, że Miedziowi mają swój styl gry ale muszą go dopracować .

• Michal Papadopulos umieścił piłkę w bramce Korony ale wcześniej sędzia liniowy podnióśł chorągiewkę gdyż napastnik Zagłębia był na pozycji spalonej.

• Trener Stokowiec wykorzystał już wszystkie zmiany w tym meczu.

• Eryk Sobków wszedł na murawę za Łukasza Janoszkę.

• Adrian Rakowski zastępuje Boneckiego na placu gry.

• Gabovs został ukarany przez Pawła Gila żółtą kartką.

• Przemysław Trytko zastąpił Michała Przybyłę - strzelca drugiej bramki dla kielczan.

• Janoszka nie ma dzisiaj szczęścia. Tym razem piłka po jego strzale zatrzymała się na słupku bramki strzeżonej przez Dariusza Trelę.

• Korona bardzo dobrze punktuje dzisiaj Zagłębie. Zespół Marcina Brosza gra bardzo dobrze w defensywie czekając na okazje do wyprowadzenia kontr.

• Z lewej strony boiska dośrodkowywał Sylwestrzak a na piątym metrze idealnie odnalazł się Przybyła i strzałem głową pokonał Forenca.

• Pierwsza akcja Korony w drugiej połowie i mamy 2-0 dla kielczan!! Strzelcem bramki jest Michał Przybyła.

• Kolejny raz z rzutu rożnego dośrodkowywał Vlasko, do piłki najwyżej wyskoczył Tosik ale jego strzał był niecelny.

• Dzisiejsze spotkanie z trybun ogląda 4219 widzów.

• Na boisku leży Piotr Malarczyk po starciu z Krzysztofem Janusem.

• Arkadiusz Woźniak opuścił boisko a w jego miejsce pojawił się Krzysztof Janus.

• Idealne dośrodkowanie Vlasko z rzutu rożnego a precyzyjnym strzałem głową chciał popisać się Todorovski ale piłka minimalnie przeleciałą obok słupka.

• Zagłębie cały czas atakuje na bramkę Korony. Tym razem strzał Boneckiego wylądował jednak na plecach Arkadiusza Woźniaka.

• Marcin Cebula został ukarany zółtą kartką za symulkę w polu karnym.

• Vlasko jest w dzisiejszym meczu bardzo aktywny a piłkarze Korony potrafią zatrzymać go tylko faulami.

• Nowy nabytek Miedziowych jednak dośrodkowywał ale piłka wyleciała za boisko.

• Zagłębie Lubin będzie miało doskonałą okazję na zdobycie bramki. Z rzutu wolnego z okolic 24. metra strzelał będzie Vlasko.

• Dariusz Trela wszedł za Zbigniewa Małkowskiego.

• Miedziowi rozpoczęli agresywnie i już po gwizdku i składnej akcji strzelał Vlasko ale piłka trafiła w jednego z obrońców Korony.

• Zaczynamy drugą połowę!

• Niestety Zbigniew Małkowski nie wyjdzie już na drugą połowę. Jego miejsce w bramce zajmie Dariusz Trela.

• Na murawie pojawili się już piłkarze Zagłębia. Miedziowi wyszli tym samym składem co na pierwszą połowę .

• W przerwie asekuracyjnie rozgrzewa się Dariusz Trela. Wkrótce zobaczymy czy zastąpi Małkowskiego.

• Najważniejsza informacja po pierwszej połowie jest taka, że Korona prowadzi w Lubinie 1-0 po bramce Pilipczuka.

• Arbiter główny doliczył dwie minuty do pierwszej połowy.

• Doskonałe dośrodkowanie Vlasko w pole karne. Niestety z czterech metrów do bramki nie trafił Guldan.

• Fertovs został ukarany żółtą kartką. Faulowany był po raz kolejny Vlasko.

• Na jakiś uraz narzeka chyba Małkowski bo przez chwilę rozgrzewał się Trela.

• Radek Dejmek został ukarany żółtą kartką za faul na Vlasko.

• Doskonała akcja Zagłębia! Janoszka zgrał z 16. metra w pole karne do Vlasko ale jego strzał instynktownie obronił Małkowski.

• Arkadiusz Woźniak jest dzisiaj cały czas poniewierany przez obrońców Korony.

• Zagłębie tak jak w pierwszej kolejce traci bramkę już w pierwszej połowie i może teraz otworzy nam się to spotkanie .

• Pięknie wykonany rzut wolny przez zawodnika Korony, który lekkim ale technicznym uderzeniem pokonał Forenca.

• Rzut wolny dla Korony z 20.metra. Pylypchuk pakuje piłkę do siatki!!!!

• Żółtą kartką został ukarany Łukasz Piątek za dyskusje z arbitrem.

• Na boisku przez chwilę leżał Dorde Cotra po zderzeniu głowami z Gabovsem.

• Ćwierć meczu za nami a żaden z zespołów nie stworzył sobie dogodnej sytuacji do zdobycia bramki.

• Zagłębie próbuje kombinacyjnie rozgrywać swoje akcje ale wszelkie dośrodkowania padają łupem obrońców Korony.

• Kamil Sylwestrzak ostro zaatakował Arkadiusza Woźniaka ale Pan Paweł Gil udzielił tylko słownej reprymendy zawodnikowi Korony.

• Oba zespoły spokojnie próbują rozgrywać piłkę przez co tempo meczu jest wolne.

• Z akcją ruszyła prawym skrzydłem Korona Kielce ale po dośrodkowaniu Sobolewskiego niecelnie głową strzelał Cebula.

• Miedziowi bardzo szybko rozprowadzają swoje akcje na skrzydła. Tym razem Vlasko doskonale dograł do Woźniaka ale jego dośrodkowanie przeciął jeden z obrońców Korony.

• Korona wyprowadziła dobrze piłkę z własnej połowy ale tuż przed polem karnym Zagłębia zabrał im ją Jan Vlasko.

• Na razie mamy mecz walki. Oba zespoły notują sporo strat i tempo meczu jest bardzo szarpane.

• Będziemy mieli pierwszy rzut rożny w meczu. Z narożnika Vlasko dośrodkowywał Vlasko ale piłkę wybili zaowdnicy Korony.

• Jakub Tosik zastępuje dzisiaj na środku obronu Macieja Dąbrowskiego i razem z Guldanem będą kierować defensywą Miedziowych

• Zaczynamy spotkanie ! Oby dzisiaj nie brakowało emocji

• Spotkanie rozpoczną kielczanie ! Forenc wybrał połówkę po stronie sektora najwierniejszych kibiców Zagłębia.

• Oba zespoły są już na murawie !!

• Trybuny w Lubinie nie będą dzisiaj zapełnione , pusty jest również sektor kibiców gości.

• Zagłębie zagra dzisiaj na biało a kielczanie będą grali w czarnych strojach.

• Rezerwowi Zagłębie Lubin : Martin Polacek - Adrian Błąd, Jarosław Jach, Krzysztof Janus, Eryk Sobków, Adrian Rakowski, Damian Zbozień.

• Rezerwowi Korona Kielce : Dariusz Trela- Przemysław Trytko, Tomasz Zając,Piotr Rogala, Nabil Aankour, Rafał Grzelak, Michał Wrześniewski.

• Witamy prosto ze stadionu w Lubinie !!

Zapraszam serdecznie na relację LIVE z meczu, w którym Zagłębie podejmie Koronę Kielce!

• Zagłębie – Korona LIVE!

ZAPOWIEDŹ: Beniaminek "ugości" kielczan?

Kontynuujemy rozpoczętą wczoraj drugą kolejkę Ekstraklasy. W pierwszym rozgrywanym dzisiaj spotkaniu Zagłębie Lubin podejmie przed własną publicznością Koronę Kielce. Czy stać go na pierwsze zwycięstwo w tym sezonie?

Miedź Legnica - Zagłębie Lubin 0:1