Zagłębie Lubin

1

Wisła Kraków

3

• KONIEC MECZU. Wisła ogrywa na wyjeździe Zagłębie 3:1 i zgarnia 3 punkty. Lubinianie po raz kolejny bez zwycięstwa.

• Zmiana w Wiśle. Z boiska zejdzie Boguski, a w jego miejsce Handzlik.

• 3 minuty dolicza sędzia do regulaminowego czasu gry.

• GOOOL!!! GUERRIER WYCHODZI SAM NA SAM Z BRAMKARZEM PO ZAGRANIU BROŻKA I JEST 3:1 DLA "BIAŁEJ GWIAZDY!

• Zmiana w ekipie gości. Cywka wejdzie za Jankowskiego.

• Cotra zagrywał z rzutu rożnego i w efekcie zamieszania Woźniak umieszcza z bliskiej odległości piłkę w siatce.

• GOOOL! WOŹNIAK STRZELA BRAMKĘ! 1:2 I ZAPOWIADA SIĘ EMOCJONUJĄCA KOŃCÓWKA.

• Mączyński mocno strzela z dystansu! Broni Polacek to uderzenie.

• Guerrier zagrywa górną piłkę ze skrzydła w stronę Jankowskiego, ale wybita piłka przez jednego z obrońców

• Wisła konsekwentnie dzisiaj udaremnia akcje ofensywne swoich rywali.

• Zmiana w drużynie gospodarzy. Woźniak zmieni na boisku Janusa.

• Tosik dośrodkowuje do Papadopulosa, ale nie udaje się oddać strzału zawodnikowi gospodarzy z dobrej pozycji.

• Jović z prawego skrzydła posłał górną piłkę, a Paweł Brożek nie do końca czysto z główki kieruje futbolówkę do siatki, bo piłka obiła się o jednego z zawodników gospodarzy. Sędzia zalicza jednak bramkę jako samobójczą Todorovskiemu.

• GOOOL!!! WISŁA PROWADZI 2:0, A STRZELCEM GOLA POCZĄTKOWO WYDAWAŁ SIĘ BYĆ PAWEŁ BROŻEK, ALE OSTATECZNIE UZNANA BRAMKA JAKO SAMOBÓJCZA TODOROVSKIEMU.

• Zmiana w Zagłębiu. Vlasko pojawi się za Rakowskiego.

• Papadopulos zagrywa do Tosika, który posyła górną piłkę na pole karne, ale zbyt mocno i niecelnie.

• Guerrier próbował wymusić faul idąc z akcją na skrzydle i Haitańczyk otrzymuje żółtą kartkę za to zagranie.

• Mączyński ukarany żółtą kartką za ostre wejście.

• Zmiana w Wiśle Kraków. Donald Guerrier wejdzie za Łukasza Burlige.

• Rzut wolny dla gospodarzy. Strzela Cotra! Dobre uderzenie i zabrakło bardzo niewiele, bo piłka minimalnie przelatuje obok słupka.

• Janus zagrywa górną piłkę do Papadopulosa, ale mija się z piłką. Strzela Cotra, ale niecelnie i obok bramki.

• POCZĄTEK DRUGIEJ POŁOWY. Od środka zaczęli piłkarze Zagłębia.

• KONIEC PIERWSZEJ CZĘŚCI GRY. 0:1 dla krakowskiej Wisły i już za kilkanaście minut druga połowa, która zapowiada się niezwykle ciekawie.

• Żółta kartka dla Urygi za wślizg na rywalu.

• W tej sytuacji będzie zmiana. Janoszka schodzi, a wejdzie rezerwowy bramkarz Zagłębia Martin Polacek.

• Sędzia dolicza 1 minutę.

• Czerwona kartka dla Forenca!!!

• Kontra Wisły. Burliga urywa się obrońcom gospodarzy, ale jest faulowany przez bramkarza Zagłębia i jaka decyzja arbitra w tej sprawie.

• Dośrodkowanie Zagłębia na pole karne Wisły, ale wybija piłkę Jović.

• Sadlok uderza z rzutu wolnego, ale prosto w mur.

• Dąbrowski fauluje bardzo blisko pola karnego i będzie żółta kartka dla zawodnika Zagłębia, a dla Wisły rzut wolny.

• Dobra kontra Wisły. Boguskiemu jednak nie udało się urwać obrońcy, a potem nie wyszło mu podanie do nadbiegającego Jankowskiego.

• Jović zagrywał do Brożka, który skierował piłkę głową, ale ta odbiła się od poprzeczki. Na miejscu był Boguski, który dobitką kieruje piłkę do siatki.

• GOOOOL!!! BOGUSKI STRZELCEM BRAMKI I WISŁA WYCHODZI NA PROWADZENIE.

• Papadopulos do Rakowskiego w polu karnym, Rakowski strzela z bardzo bliskiej odległości od bramki, ale Cierzniak broni! Było groźnie pod bramką gości.

• Guzmics uderza z głowy po zagraniu z rzutu rożnego, ale nad bramką szybuje piłka.

• Zagranie do Brożka, napastnik Wisły strzela, ale piłkę blokuje zawodnik gospodarzy. Dobija jeszcze Jankowski, ale po jego uderzeniu tylko rzut rożny dla gości.

• Piłka przez ostatnie minuty wędruje z połowy na połowę. Obie drużyny chyba za szybką chcą się przedostać się na pole karne rywala i jak na razie słabe te ofensywne próby.

• Todorovski uderza z okolicy pola karnego, ale blokuje piłkę Jović.

• Janus dośrodkowuje z rzutu wolnego, ale Burliga wybija piłkę od swojej bramki.

• Mączyński przejmuje piłkę w okolicy 20. metra, mocno strzela, ale piłka przelatuje obok słupka!

• Świetnie zagranie do Rakowskiego, który jest w polu karnym, ale źle ustawia się do strzału i piłka szybuje wysoko nad poprzeczką.

• Boguski próbował posłać długą piłkę do Brożka, ale tę intencje wyczuł jeden z zawodników gospodarzy i teraz akcja przenosi w drugą stronę.

• Jak na razie bardziej ofensywnie ten mecz rozpoczęli piłkarze z Lubina.

• Janus dośrodkowywał z prawej strony, ale czujny Głowacki wybija piłkę poza pole karne.

• POCZĄTEK MECZU. Od środka rozpoczęli zawodnicy Wisły.

• Ławki rezerwowych obu drużyn

Zagłębie: Martin Polacek, Jarosław Jach, Łukasz Piątek, Krzysztof Piątek, Jan Vlasko, Arkadiusz Woźniak, Damian Zbozień.

Wisła: Michał Miśkiewicz, Tomasz Cywka, Konrad Handzlik, Kamil Kuczak, Krystian Kujawa, Rafael Crivellaro, Wilde-Donald Guerrier.

• Zapraszamy do śledzenia relacji LIVE z meczu 15. kolejki Ekstraklasy, w którym Zagłębie Lubin na własnym stadionie podejmować będzie Wisłę Kraków. Już za około 30 minut początek spotkania w Lubinie.

• Zagłębie - Wisła LIVE!

ZAPOWIEDŹ: "Miedziowi" przerwą niechlubną passę?

W piątkowy wieczór na stadionie w Lubinie Zagłębie gościć będzie krakowską Wisłę. Obie drużyny z pewnością nie są usatysfakcjonowane wynikami z ostatniej kolejki, co z kolei zapowiada zaciętą rywalizację. Lubinianie liczą na przełamanie niechlubnej passy bez wygranej. Podopieczni Piotra Stokowca nie zdołali przechylić szali zwycięstwa na swoją korzyść w żadnym z październikowych spotkań w Ekstraklasie.