Zagłębie Sosnowiec

4

Arka Gdynia

2

• Koniec spotkania. Zagłębie Sosnowiec zasłużenie wygrywa z Arką Gdynia 4:2. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje.

• Rzut rożny dla Arki. Warcholak dośrodkował w pole karne, do piłki doszedł Łukasiewicz, ale strzelił obok bramki.

• Sędzia przedłużył spotkanie o 3 minuty.

• Tym razem Arka rozgrywa piłkę na połowie boiska tak jakby to oni prowadzili 4:2.

• Zagłębie rozsądnie utrzymuje się przy piłce, by nie dać szans na ataki zawodnikom Arki.

• Warcholak dośrodkował w pole karne, piłkę wybił Ninkovic.

• Ostatnia zmiana w Zagłębiu. Tomasz Szatan zmienił Sebastiana Dudka.

• Markowski stracił piłkę we własnym polu karnym, przejął ją Yussuff, który strzałem w długi róg pokonał Fabisiaka.

• GOOOOOOOL! Rachid Yussuff!

• Kibice Zagłębia bawią się wyśmienicie. Obecnie trwa "fala" na Ludowym.

• Prawą stroną popędził Ryndak, podał do Tumicz, ten wycofał ponownie do Ryndaka, który oddał strzał, ale broni go Jałocha.

• Yussuff zmienia Viniciusa

• Kibice

• Zmiana w Zagłębiu. Fidziukiewicz schodzi, a w jego miejsce Tumicz.

• Znów świetnie rozegrana akcja przez gospodarzy. Matusiak podał do nie pilnowanego na prawej stronie Ryndaka, który dośrodkował w pole karne, tam znalazł się ponownie Matusiak, który przedłużył do Pribuli, a ten nie miał problemu z umieszczeniem piłki w siatce. 4:1!

• GOOOOOOOL! Martin Pribula!

• Prostopadłe podanie do Tomasiewicza na aut wybija Sołowiej

• Renusz opuścił boisko, a w jego miejsce Tomasiewicz.

• Zmiana także u gospodarzy Arak opuścił boisko, a w jego miejsce Tomasz Margol.

• Fidziukiewicz dostał podanie głową na wolne pole i strzałem w długi róg podwyższył prowadzenie. 3:1

• GOOOOOOOL! Michał Fidziukiewicz!

• Żółtą kartką ukarany Fialho.

• Rzut rożny dla Arki. Dośrodkowanie w pole karne, ale strzał już bardzo nie dokładny.

• Matusiak faulował Fialho.

• Warcholak próbował swoich sił strzałem z dystansu, dobrze interweniował Fabisiak

• Zmiana w zespole Arki. Boisko opuścił Abbott, a w jego miejsce Wojowski.

• Nalepa próbował strzału z 20. metrów, zablokowany przez Markowskiego.

• Kibice Zagłębia.

• Sobieraj ukarany żółtą kartką.

• Martin Pribula ukarany żółtą kartką.

• Matusiak próbował zaskoczyć Jałochę z 40. metrów piłka odbiła się od zawodnika Arki i będzie rzut rożny.

• Sierczyński na prawej stronie dośrodkował w pole karne, piłkę przejęli obrońcy gości.

• Kibice Arki

• Druga połowa rozpoczęta. Przy piłce gospodarze.

• Sędzia kończy pierwszą połowę spotkania.

• Pribula miał świetną okazję do podwyższenia wyniku. Znalazł się na 17. metrze oddał strzał, który po interwencji Jałochy minimalnie minął słupek bramki.

• Sędzia przedłużył pierwszą połowę o 2 minuty.

• Ryndak z prawej strony dośrodkował w pole karne, ale piłkę złapał Jałocha.

• Fialho dośrodkował na głowę Siemaszki, który strzałem głową uderzył nad poprzeczką.

• Kibice

• Dośrodkowanie z rzutu rożnego wypiąstkował Fabisiak.

• Vinicius dośrodkowywał w pole karne wybił Sołowiej.

• Przepięknym strzałem z przed pola karnego w samo "okienko" bramkę zdobył Łukasz Matusiak!

• GOOOOOOOL! Łukasz Matusiak!

• Socha ukarany żółtą kartką.

• Kibice Zagłębia

• Renusz faulowany przez Matusiaka.Rzut wolny z 40. metrów dośrodkowanie w kierunku Fialho, ale Fabisiak był faulowany.

• Przepiękna akcja Zagłębia. Pribula zagrał piętą do Ninkovica, który wycofał ponownie do Pribuli, ten dośrodkował w pole karne do Ryndaka, który wyłożył pikę do pustej bramki Arakowi i mamy remis.

• GOOOOOOOOOOOOL! Jakub Arak!

• Pribula zagrał głową w kierunku Araka, ale ten faulował przy próbie dojścia do tego podania.

• Faulowany Pribula, ale sędzia pozostaje nie wzruszony.

• Tym razem w narożniku boiska był Pribula, który zagrał w pole karne, gdzie piłka przeszła przez całą jego długość, a Markowski nie zdążył przeciąć tej piłki. Mogło być 1:1.

• Rzut rożny dla Arki. Dośrodkowanie w pole karne wybijają obrońcy.

• Ależ wspaniałą sytuację miał Siemaszko. Fabisiak wybił piłkę źle, podanie na wolne pole dostał Siemaszko, który znalazł się sam na sam z Fabisiakiem, który górą wyszedł z tej opresji.

• Na prawym skrzydle Socha ograł Markowskiego, przerzucił piłkę na drugą stronę do Abbotta, ale ten źle przyjął piłkę.

• Próba prostopadłej piłki do Pribuli, ale nie ten nie doszedł do podania.

• Zagłębie próbuje pressingu już na połowie Arki, ale na razie nie przynosi to rezultatów.

• Ładna akcja Zagłębia. Pribula pognał lewym skrzydłem, wycofał do Fidziukiewicza, ale ten skiksował.

• Rzut rożny dla Arki krótko wykonany, dośrodkował Warcholak, ale piłkę wybił Matusiak.

• Michał Nalepa samodzielną akcją i pięknym strzałem z 18. metrów pokonał Fabisiaka!

• GOOOOOOOOOOL! Michał Nalepa!

• Po za stadionem coś się dzieje, i część kibiców opuściła stadion.

• Sędzia rozpoczął spotkanie. Przy piłce goście.

• Piłkarze obu zespołów pojawiają się na murawie i za chwilę rozpoczną walkę o 3 punkty.

• Gospodarzy dzisiejszego spotkania będzie wspierał komplet publiczności. Zapowiada się świetny mecz zarówno pod względem sportowym, jak i kibicowskim.

• W dzisiejszym meczu swoją byłą drużynę będzie wspierał Dawid Kudła- bramkarz Pogoni Szczecin, który wcześniej występował w Sosnowcu.

• Na stadionie pojawiają się kibice gości, którzy zapewne wypełnią szczelnie swój sektor.

• Piłkarze obu zespołów przebywają na rozgrzewce. Kibice powoli zapełniają stadion.

• Rezerwowi Arki Gdynia: Jakub Miszczuk, Damian Mosiejko, Rachid Yussuff, Paweł Wojnowski, Grzegorz Tomasiewicz, Michał Marcjanik, Przemysław Stolc.

• Rezerwowi Zagłębia Sosnowiec: Szymon Gąsiński, Grzegorz Fonfara, Tomasz Szatan, Tomasz Margol, Hubert Tylec, Łukasz Tumicz, Konrad Zaradny.

• Poznaliśmy składy obu zespołów, a teraz czas na zawodników rezerwowych.

• Witamy w relacji LIVE z meczu 1.ligi pomiędzy Zagłębiem Sosnowiec, a Arką Gdynia.

• ZAPOWIEDŹ SPOTKANIA ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - ARKA GDYNIA

Zagłębie Sosnowiec - Górnik Zabrze 3:1

W sobotę gdynianie na wyjeździe zmierzą się z Zagłębiem Sosnowiec. Bilans bezpośrednich spotkań tych drużyn przemawia za Arką. Arka i Zagłębie mierzyły się jak dotychczas 20 razy. Osiem z tych pojedynków wygrali gdynianie, w ośmiu też padł remis, a cztery razy górą byli rywale.

Na korzyść Arki przemawia również bilans bramek. Żółto-niebiescy strzelili Zagłębiu 18 goli, sami natomiast stracili 12. Ostatni raz Arka z Zagłębiem grała w sezonie 2004/2005. Wówczas górą w Sosnowcu okazali się gdynianie, którzy triumfowali 2:1.