Zagłębie Sosnowiec

1

Lech Poznań

1

• Sędzia kończy spotkanie. Zagłębie Sosnowiec remisuje 1:1 z Lechem Poznań i to poznaniacy zagrają w wielkim Finale Pucharu Polski.

• Ostatnia zmiana w Lechu. Boisko opuścił Kadar, a w jego miejsce Gumny.

• Udovićić ukarany żółtą kartką.

• Sędzia doliczył co najmniej 3 minuty.

• Dośrodkowanie w pole karne Wilka do Paluchowskiego, wybija Kamiński.

• Lech całą drużyną na własnej połowie, a Zagłębie w ataku pozycyjnym.

• Zagłębie przycisnęło w końcówce co przyniosło efekt w postaci bramki, ale czy stać ich na strzelenie jeszcze dwóch?

• Bartczak zagrywa prostopadle do Paluchowskiego, a ten pokonuje Burica. 1:1.

• GOOOOOOOOL! Adrian Paluchowski!

• Wilk za Pribule.

• Paluchowski za Araka.

• Dobra akcja Jóźwiaka, który wpadł w pole karne zagrał na prawą stronę do Lovrencsicsa, ale jego strzał został zablokowany.

• Zamiana w zespole Lecha. Nielsen opuszcza boisko, a w jego miejsce Jóźwiak.

• Fidziukiewicz zagrywa w pole karne do piłki dopada Pribula, uderza wysoko ponad bramką.

• Prostopadła piłka do Gajosa, który minął obrońcę gospodarzy i strzałem w długi róg pokonał Fabisiaka. 0:1.

• GOOOOOOOL! Maciej Gajos!

• Przerwa w grze bo na boisku leży Sierczyński. Zawodnicy wykorzystują to by uzupełnić płyny.

• Kibice gospodarzy bawią się świetnie, czego dowodem są poniższe zdjęcia.

• Linetty przedzierał się środkiem boiska, ale dobrze został powstrzymany przez obrońców gospodarzy.

• Zagłębie Sosnowiec - Lech PoznańZagłębie Sosnowiec - Lech Poznań

• Kibice Lecha rozpoczęli doping dla swojej drużyny.

• Zamiana w zespole gości. Linetty w miejsce Jevtića.

• Lech w chwili obecnej bez pomysłu na akcje ofensywne.

• Szybki rzut wolny Zagłębia. Matusiak zagrywa do Bartczaka, który pędzi w pole karne gości, dośrodkowuje w pole karne, lecz piłkę łapie Buric.

• Piękna akcja na lewej stronie. Dudek zagrał prostopadle do Udovićića, ten wpadł w pole karne, zagrał do środka i w ostatniej chwili wybija obrońca gości.

• Dośrodkowanie z rzutu rożnego wybija głową Arajuuri.

• Pribula dostał piłkę na lewej stronie, poszedł do środka, oddał strzał ale zablokowany i będzie rzut rożny.

• Gergo Lovrencsics popędził prawą stroną, ale dośrodkowanie bardzo niedokładne i od bramki zacznie Fabisiak.

• Abdul Aziz Tetteh ukarany żółtą kartką za faul na Jakubie Araku.

• Początek drugiej połowy nerwowy w wykonaniu obu ekip. Dużo niedokładności po obu stronach.

• Zagłębie Sosnowiec - Lech Poznań

• Rozpoczynają gospodarze.

• Piłkarze wracają na murawę za chwilę początek drugiej połowy.

• Sędzia kończy pierwszą połowę spotkania. Jak na razie bez bramek na stadionie Ludowym w Sosnowcu.

• Sędzia doliczył do pierwszej połowy jedną minutę.

• Gergo Lovrencsics dogrywa w pole karne, tam piątą uderza Nielsen, ale na posterunku Fabisiak.

• Kontuzjowany Dawid Ryndak przechodzi właśnie przed trybuną krytą i jest oklaskiwany przez kibiców Zagłębia.

• Pierwsza zmiana w zespole gospodarzy. Boisko opuszcza Dawid Ryndak, a w jego miejsce Robert Bartczak.

• Doping na stadionie znakomity, ale na razie bez udziału kibiców Lecha, którzy są na sektorze, ale na razie nie wspierają swoich ulubieńców.

• Pribula z lewej strony dostał długie podanie, wycofał do Matusiaka, który zszedł do środka, ale strzał poszybował wysoko ponad bramką.

• Jevtić wpada w pole karne wycofuje do Nielsena, który uderza obok słupka.

• Jevtić uderza z 20. metrów i z największym trudem piłkę odbija Fabisiak.

• Drugi rzut rożny piłka w pole karne po strzale zawodnika Lecha trafia w słupek i wpada do rąk Fabisiaka.

• Gajos zagrywa z rzutu rożnego piłkę piąstkuje Fabisiak ona wraca pod nogi Gajosa i po interwencji, będzie kolejny rzut rożny.

• Zagranie w pole karne w kierunku Araka, którego powstrzymał Arajuuri.

• Jevtić faulowany na 25. metrze. Do piłki podszedł Gajos, ale uderzył prosto w mur.

• Gajos zagrywa piłkę na prawo do Gergo Lovrencsicsa, który dośrodkowuje w pole karne, tam przewracał się Jevtić, ale sędzia pozostaje nie wzruszony.

• Atak Zagłębia prawą stroną powstrzymany przez obrońców Lecha.

• Zagłębie cofnięte na własną połowę czeka na okazję do kontrataku.

• Lech od dłuższej chwili stara się dłużej utrzymać przy piłce. Czy przyniesie to efekt w postaci sytuacji bramkowej?

• Fidziukiewicz wygrał walkę o pozycję z obrońcą Lecha, obrócił się w polu karnym, ale strzał zablokowany przez obrońcę.

• Kędziora dostał piłkę na prawym skrzydle podał do środka do Lovrencsicsa, ale jego strzał zablokował Udovićić.

• Fidziukiewicz w polu karnym obraca się, uderza, ale minimalnie obok bramki.

• Trałka z własnej połowy prostopadle do Jevtica, ale ten dryblując podaje w ręce Fabisiaka.

• Zagłębie od początku bardzo agresywnie nie dopuszcza Lecha do swojej "szesnastki" .

• Rzut wolny dla Zagłębia. Z 20 metrów uderza Dudek i z najwyższym trudem Buric.

• Próba prostopadłej piłki do Jevtića, ale za mocna i przy piłce Fabisiak.

• Sędzia Frankowski rozpoczyna spotkanie. Przy piłce zespół gości.

• Zawodnicy pojawiają się w towarzystwie sędziego głównego Bartosza Frankowskiego i za chwilę rozpoczną zmagania.

• Zawodnicy obu zespołów opuścili już murawę, by za chwilę powrócić i rozpocząć walkę o Finał Pucharu Polski.

• Rezerwowi Lecha Poznań: Krzysztof Kotorowski, Robert Gummy, Vladimir Volkov, Karol Linetty, Dariusz Dudka, Kebba Ceesay, Kamil Jóźwiak.

• Rezerwowi Zagłębia Sosnowiec: Matko Perdijić, Łukasz Sołowiej, Carles Martinez, Robert Bartczak, Jakub Wilk, Adrian Paluchowski, Grzegorz Fonfara.

• Poznaliśmy już składy obu zespołów. Czas na zawodników rezerwowych.

• Piłkarze obu zespołów przebywają na rozgrzewce. Pogoda piękna, bilety wyprzedane i liczymy, że zawodnicy zaserwują nam świetne widowisko.

• Witamy w relacji live z meczu rewanżowego 1/2 Pucharu Polski pomiędzy Zagłębiem Sosnowiec, a Lechem Poznań.

• Zagłębie Sosnowiec - Lech Poznań LIVE!

Zapowiedź: Zagłębie Sosnowiec - Lech Poznań LIVE! Kto zostanie pierwszym finalistą Pucharu Polski?

Zagłębie Sosnowiec przystępuje do rewanżowego spotkania półfinału Pucharu Polski z Lechem Poznań wzmocnione powrotem swojego kapitana, Sebastiana Dudka. Czy będzie to zwrotny moment w kryzysie, jaki przeżywają sosnowiczanie?

Nie ma,co ukrywać, że faworytem starcia jest zespół z Poznania, który jest bardziej doświadczony i w starciu z beniaminkiem 1. ligi powinien pokazać swoją wyższość nad rywalem. Stadion Ludowy w Sosnowcu wypełni się do ostatniego miejsca. Sprzedaż biletów zakończyła się już w czwartek, co zapowiada świetną atmosferę w dodatku, że do Zagłębia udaje się grupa 400 kibiców z Poznania.

Lech Poznań - Zagłębie Sosnowiec 1:0