Zagłębie Sosnowiec

0

Wisła Płock

1

• Zagłębie przegrywa w pierwszym meczu w Ekstraklasie. Goście wywożą z gorącego terenu 3 punkty. Bohaterem meczu : Maksymilian Rogalski.

• Dobra sytuacja Zagłębia. Fidziukiewicz strzela głową wysoko ponad bramką po dośrodkowaniu Dudka.

• Do czasu regulaminowego sędzia doliczył 4 minuty.

• Rzut rożny dla Zagłębia.

• Rogalski ukarany żółtą kartką za dyskusje z sędzią.

• Za zmęczonego Łuczaka wchodzi Lebedyński

• Groźna sytuacja Zagłębia. Ryndak popisał się dobrą akcją prawą stroną, wbił piłkę w pole karne, do strzału doszedł Arak, ale nie celnie.

• Piotrowski przedryblował dwóch rywali i bardzo dobrze strzelił w długi róg, ale Gąsiński dobrze broni.

• Za zmęczonego Sołowieja na boisku melduje się Grzegorz Fonfara

• Na trybunach trwa wymiana uprzejmości pomiędzy obiema drużynami.

• Po wstrzeleniu piłki w pole karne, do strzału doszedł Fidziukiewicz, ale na posterunku Kiełpin.

• Faul w bocznym sektorze Recy i szansa na dobre dośrodkowanie.

• Szybka kontra wyprowadzona przez Zagłębie, ale dobrze wybija Stępiński. Rzut rożny dla Zagłębia.

• Rzut rożny dla Wisły

• Ożywili się kibice gospodarzy. Czy pomogą swoim ulubieńcom odmienić wynik spotkania?

• Arkadiusz Reca za Piotra Darmochwała.

• Michał Fidziukiewicz za Mizgałę.

• Rzut rożny dla Wisły po rajdzie lewą stroną Piotrowskiego.

• Za zmęczonego Bąka wchodzi Piotrowski.

• Bardzo dobry rajd Ryndaka , ale skuteczny wślizg Stępińskiego i rzut rożny dla Zagłębia.

• Za Tylca wchodzi Ryndak.

• Strzał Dudka z daleka - niecelny

• Piękny strzał Ilieva z 25 metra. Piłka leciała prosto w okienko, ale świetną interwencją Gąsiński ratuje gospodarzy przed stratą bramki.

• Spektakularna akcja Ilieva. Rajd przez pół boiska Bułgara zakończony dokładnym podaniem do Łuczaka. Strzał byłego zawodnika Górnika Zabrze obroniony przez bramkarza Zagłębia.

• Obie drużyny gotowe do rozpoczęcia drugiej połowy! Rozpoczyna Zagłębie!

• Po 1 połowie prowadzą goście 0:1.

• Świetna sytuacja Wisły. Dimitar Iliev bardzo ładnie podał na lewą stronę do Jakuba Bąka. Dokładnie strzelił, ale bramkarz Zagłębia na posterunku.

• Minuta doliczona do regulaminowego czasu gry 1 połowy.

• Trzeci strzał Matusiaka z daleka - nie zmiennie niecelny.

• Stuprocentowa szansa dla Zagłębia. Strzał głową z 5 metra efektownie broni Kiełpin!a

• Maksymilian Rogalski !!!!!! Piękny gol nowego nabytku Wisły z 30 metrów.!

• Groźna sytuacja Zagłębia, ale strzał z pola karnego obroniony przez Kiełpina.

• Na trybunach mała wymiana "uprzejmości" pomiędzy kibicami obu zespołów.

• Strzał Bąka z daleka - silny, ale także mocno niedokładny.

• Strzał z daleka Wlazły - bardzo niecelny.

• Stępiński ruszył ofensywnie po lewej stronie , ale jego dośrodkowanie wyłapane przez bramkarza gospodarzy.

• Martin Pribula ukarany żółtą kartką za wejście nakładką.

• Strzał Matusiaka z daleka - wysoko ponad bramką.

• Sielewski dochodzi do dośrodkowania Stefańczyka, ale na posterunku Gąsiński.

• Rzut rożny dla Wisły po zablokowanym dośrodkowaniu Łuczaka.

• Rzut wolny dla Wisły z prawej strony boiska.

• Rzut rożny dla Wisły.

• Jakub Bąk ukarany żółtą kartką za pociąganie za koszulkę uciekającego zawodnika.

• Na trybunach zajmowanych przez kibiców gospodarzy pojawił się transparent o treści "Jakub Arak- Szacunek". W taki sposób kibice Zagłębia dziękują swojemu zawodnikowi za decyzję o pozostaniu w Sosnowcu mimo ofert z klubów Ekstraklasy.

• Dobra akcja Wisły. Do podania Stępińskiego doszedł Iliev, ale jego strzał z około 20 metrów mocno obok bramki.

• Pierwszy kwadrans gry był okresem otwartej piłki z obu stron. Z gry ma więcej Zagłębie Sosnowiec, ale wiadomo że Wisła gra takim systemem. Mecz może się podobać.

• Bardzo groźna sytuacja dla Zagłębia. Do bardzo dobrego dośrodkowania z lewej strony Budka doszedł Arak, ale nie dał rady mocno strzelić i piłka wyszła sporo obok bramki.

• Do piłki próbował dojść Iliev, ale nie udało mu się skierować strzału do bramki.

• Brzydki faul Matusiaka po zwodzie Stefańczyka. Groźna sytuacja dla Wisły z prawej strony boiska.

• Kolejny strzał z daleka Zagłębia. Próbował Matusiak, ale wysoko ponad bramką.

• Groźny strzał z daleka Mizgały, ale daleko obok bramki.

• Mocne wbicie Stefańczyka w pole karne, ale wybite przez Sołowieja.

• Pierwsza nieudana akcja oskrzydlająca Wisły. Dobra interwencja prawego obrońcy Zagłębia.

• Rozpoczyna Wisła!

• Minuta ciszy...

• Rezerwowi Wisły: Kaniecki, Kostrzewa, Piotrowski, Reca, Lebedyński, Radić, Łysiak.

• Rezerwowi Zagłębia: Fabisiak, Ninković, Fonfara, Fidziukiewicz, Mularczyk, Ryndak, Margol.

• Wisła w swoich podstawowych strojach czyli pasiakach, a Zagłębie na czerwono-zielono.

• Obie drużyny wychodzą na murawę! Kapitanami drużyn są Sebastian Dudek w Zagłębiu, a Maksymilian Rogalski w Wiśle.

• Sosnowiec na awans do zaplecza Ekstraklasy czekał 7 sezonów. Będzie to dla nich bardzo ważny mecz. Kibice na pewno będą głośno dopingowali zespół ze Śląska. Faworytem spotkania jest jednak klub z Płocka. W poprzednim sezonie byli bardzo bliscy awansu do najwyższej klasy rozgrywkowej i na pewno w tym sezonie aspirują do powrotu na ekstraklasowe boiska. Tak na prawdę nie wiadomo na co stać Nafciarzy. Po poprzednim sezonie odeszły dwie podpory zespołu tj. Krzysztof Janus i Jacek Góralski. To oni decydowali wynikach Wisły. Możemy się spodziewać ciekawego meczu. Zapraszamy za niespełna 25 minut.

• Witamy na relacji LIVE z meczu I kolejki 1.Ligi Polskiej pomiędzy Zagłębiem Sosnowiec, a Wisłą Płock. Mecz poprowadzi sędzia Sebastian Krasny z Krakowa. Spotkanie rozpoczynamy o godz. 18:00. Zapraszamy do śledzenia relacji.

• ZAPOWIEDŹ SPOTKANIA ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - WISŁA PŁOCK

Beniaminek 1. ligi, Zagłębie Sosnowiec pierwszy mecz nowego sezonu zagra przeciwko Wiśle Płock. Obie drużyny przed startem rozgrywek zgodnie przyznały, że celem numer jeden jest awans do Ekstraklasy.

Zagłębie mierzyło się z Wisłą w swojej historii występów czterokrotnie bilans jest korzystny dla Sosnowiczan, którzy wygrali raz, a w trzech meczach padł wynik remisowy.