2

• Koniec meczu

• Sędzia doliczył jeszcze 2 minuty

• Rzut rozny nie przyniósł większego zagrożenia

• Malarz niepewnie interweniował po lekkim strzale z dystansu. Będzie jeszcze korner dla gospodarzy.

• Danielak ruszył prawym skrzydłem do przodu po czym podał do Drygasa. Pod bramką Malarza wytworzyło sie ogromne zamieszanie, lecz nie przełożyło sie na jakkikolwiek strzał.

• Szczęścia szukał Rzeźniczak. Po rzucie rożnym najwyżej wyskoczył do piłki. Nie zdołał jej jednak poprawnie odbić.

• Na boisku w Bydgoszczy nie dzieje się zbyt wiele. Futbolówka toczy się głównie w środku pola, nie zagrażając żadnej z bramek.

• Piłka po rzucie rożnym w wykonaniu Brozia, wpadła w pole karne. Nikt jednak jej nie przejął. Do czasu. Po chwili pod bramkę wbiegł Guilherme i pewnie umieścił ją w siatce

• GOL! Guilherme rehabilituje się za bład przy bramce Danielaka i umieszcza piłkę w siatce.

• Kucharczyk w starciu z Kamińskim wywalczył rzut rozny dla swego zespołu.

• Do końca pozostał jeszcze ponad kwadrans a oba zespoły już nieco zwolniły tempo. Dwumecz jest już praktycznie rozstrzygnięty, toteż nikt nie czuje już presji do zdobywania kolejnych trafień.

• Na boisku pojawił się Aleksandar Prijović. Zastąpił Nemanję Nikolicia

• Po podaniu Smektały, na bramkę Malarza uderzał Drygas. Nieco niecelnie.

• Na murawie zameldował sie także Michał Kucharczyk. Zagra w miejsce Bartosza Bereszyńskiego

• Trzecia roszada w szeregach Zaiwszy. Arkadiusz Widelski zastąpił Micę.

• Łatwa strata Rzeźniczaka przyniosła rajd Danielaka prawą stroną. Piłkarz Zawiszy sprytnie ograł Lewczuka i uderzył z okolic linii pola karnego. Trafił w słupek. Futbolówka odbiła sie i wpadła pod nogi Gajewskiego. Temu z kolei zabrakło celności.

• Smektała otrzymał długie podanie w pole karne, lecz zbyt długo wahał sie z oddaniem strzału. Musiał wycofać piłkę na własna połowę.

• Nikolić chciał szybko dac prowadzenie swojemu zespołowi. Dostał sie w pole karne, lecz tam się przewrócił. Arbiter nie dopatrzył się faulu

• Okrutna strata Guilherme. Brazylijczyk podał piłkę pomiędzy dwóch stoperów Legii, prosto pod nogi Danielaka. Ten wyminął Malarza i stanął przed pustą bramką. Takich sytuacji się nie marnuje.

• GOL! Karol Danielak zdobywa pierwszą bramkę dla Zawiszy w tym dwumeczu.

• Rzut wolny wykonywał Mica. Piłka przeleciała jednak nad poprzeczką.

• Po podaniu Gajewskiego, z piłką pod polem karnym Legii znalazł się Drygas. Po faulu Guilherme wywalczył rzut wolny

• Sporo szczęścia miał Kowalski. Pochopnie wyszedł z bramki i jedynie błąd jednego z legionistów uratował go przed pozostawieniem Nikolicia przed pusta bramką.

• Premierowa zmiana w zespole gości. Guilherme za Igora Lewczuka.

• Aleksandrow dograł z lewej strony w pole karne, lecz piłkę przejęli rywale.

• Na pewno nie zaskoczyło to, że do ataku pierwsi ruszyli goście. Saganowski został jednak zatrzymany pod polem karnym Zawiszy.

• Zaczynamy drugą część gry

• I od razu druga zmiana. Zamiast Seweryna Patejuka zagra Karol Danielak.

• Na boisko po przerwie nie powróci już Szymon Lewicki. Zmienia go Arkadiusz Gajewski.

• Koniec pierwszej połowy

• Arbiter doliczył minutę.

• Brzydkie wejście Drygasa w Brozia. Natychmiastowa reakcja, w postaci żółtej kartki ze strony arbitra. Legionista potrzebuje chwili, żeby dojść do siebie.

• Bereszyński nie mógł porozumiec się z Broziem, przez co Patejuk zdołał odebrac im piłkę i dośrodkować pod bramkę Malarza. Golkiper Legii nie miał problemu z wyłapaniem futbolówki.

• Żaden z legionistów nie wykorzystał piłki z rzutu rożnego wykonywanego przez Brzyskiego.

• Broź dośrodkowywał w pole karne, efektem czego Kowalski wybil piłkę za linię końcową.

• Rzut rożny dla Zawiszy nie zaowocował choćby strzałem.

• Dobra reakcja Lewczuka. Defensor Legii w ostatniej chwili powstrzymał Drygasa przed oddaniem strzału. Będzie korner.

• Kolejny korner dla gości wykonywał Brzyski. Lewicki wybił piłkę prosto pod nogi jednego z rywali. Ten szybko podał do Nikolicia, jednak ten dał się złapać na spalonym.

• Świetna interwencja Kowalskiego. Młody golkiper dobrze odczytał strzał Nikolicia. Węgier uderzył po prostopadłym podaniu Saganowskiego.

• Kamiński krótko rozegrał piłkę z rzutu wolnego. Malarz nie musiał interweniować.

• Kamil Drygas z faulem zatrzymany pod polem karnym Legii. Będzie rzut wolny.

• Kamiński z rzutu wolnego posłał piłkę w pole karne, lecz tam już czekał na nią Pazdan

• Żółtą kartką ukarany Igor Lewczuk.

• Korner dla gospodarzy. Piłka łatwo została jednak wybita przez Pazdana.

• Po dośrodkowaniu Bereszyńskiego, strzały próbowali oddac Saganowski oraz Alesandrow, lecz żaden z nich nie osiągnął sukcesu

• Rzut wolny zaowocował nieśmiałym uderzeniem Kamińskiego. Szybka reakcja Kopczyńskiego sprawiła jednak, że Malarz nie musiał nawet interweniować.

• Po faulu Bereszyńskiego, Igumanović wywalczyl rzut wolny dla swego zespołu.

• Wydawało się, że Drygas spokojnie rozgrywa piłkę na własnej połowie. Sprytnie odebrał mu ją jednak Bereszyński i podał do Nikolicia. Napastnik nie zwykł marnowac takich okazji, wyminął Kowalskiego i umieścił futbolówkę w pustej bramce.

• GOL! Nikolić spokojnie umieszcza piłkę w siatce

• Po dograniu Bereszyńskiego, Kopczyński zabrał się z piłką w pole karne. Próbował dośrodkowywać pod samą bramkę, ale jego zamiary odczytał Kowalski

• Nieprecyzyjne uderzenie Nikolicia, nie zaskoczyło Kowalskiego.

• Błąd Panayotova sprawił, że kontratak gospodarzy zakończył się fiaskiem.

• Rzut wolny wykonywany przez Aleksandrowa nie został wykorzystany przez żadnego z jego kolegów

• Saganowski w starciu ze Stawarczykiem wywalczył rzut wolny dla swego zespołu.

• Kowalski odważnie wyszedł z bramki dzięki czemu zatrzymał akcję Nikolicia w zarodku

• Igumanović próbował posłać piłkę w pole karne, lecz jego dośrodkowanie nawet nie zmierzało pod bramkę Malarza

• Po wyrzucie z autu do piłki doszedł Nikolić. Blokowany przez rywali podał do Aleksandrowa, który jednak nie zdołał stworzyć niczego większego pod bramką Zawiszy.

• Dośrodkowanie Bereszyńskiego. Dobre, ale adresat (Nikolić lub Saganowski) nie spodziewał się takiego i źle uderzył.

• Nikolić w polu karnym i... tylko rzut rożny. Węgier próbował wycofać do nabiegającego kolegi, jeden z obrońców Zawiszy zablokował jednak to podanie.

• Legia od razu ofensywnie, ale akcja Aleksandrowa nie przyniosła oczekiwanego rezultatu.

• Zaczynamy! Od środka rozpoczęła właśnie Legia.

• Gospodarze w niebiesko-czarnych strojach. Goście w białych z czarnym paskiem.

• Piłkarze wychodzą właśnie na murawę.

• Widzów mało. Cóż, wiara w odrobienie wyniku nie jest zbyt duża.

• W Bydgoszczy pogoda jak najbardziej wiosenna. Jest ciepło, świeci słońce - nic tylko grać w piłkę.

• Mecz poprowadzą sędziowie z Japonii. Prowadzili m.in. starcie Polski z Finlandią we Wrocławiu.

• Wyżej niż zawsze ustawiony został również Bartosz Bereszyński. Jemu przyjdzie wypełnić rolę skrzydłowego, a nie zaś bocznego obrońcy.

• Co ciekawe, w środku pomocy Legii zagra stoper Michał Pazdan.

• Rezerwowi Zawisza: Damian Węglarz, Jean-Yves M'voto, Karol Angielski, Arkadiusz Gajewski, Arkadiusz Widelski, Karol Danielak, Daniel Włosiński.

• Rezerwowi Legia: Radosław Cierzniak, Artur Jędrzejczyk, Guilherme, Aleksandar Prijović, Ondrej Duda, Adam Hlousek, Michał Kucharczyk.

• Trener Stanislaw Czerczesow da dzisiaj szansę zawodnikom głębokiego składu. Od początku zobaczymy Michała Kopczyńskiego i Marka Saganowskiego.

• Sprawa awansu chyba jest już przesądzona. Pierwszy mecz zakończył się wynikiem 4:0 dla Legii.

• Znamy już składy na to spotkanie. Korzystając jeszcze z chwili czasu odsyłamy was do zapowiedzi. Przeczytacie ją w tym miejscu.