Azerbejdżan

1

Bułgaria

2

• To było bardzo słabe spotkanie, po którym tak naprawdę żadna ze stron nie zasłużyła na to, aby dopisać sobie trzy oczka. Goście z Bułgarii mieli jednak nieco więcej szczęścia, dzięki czemu to oni zdołali wygrać. Z mojej strony to już wszystko, za uwagę dziękuje serdecznie Damian Wiśniewski.

• Koniec meczu, Bułgaria ogrywa na wyjeździe Azerbejdżan 2:1!

• Nadirov zdecydował się teraz na uderzenie z dystansu, ale nie trafił nawet w bramkę

• Żółtą kartkę dostał Abdullayev

• Nadinov zmienia Budaka

• Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłka trafiła do kompletnie nieupilnowanego Hristova, a ten strzałem z najbliższej odległości umieścił ją w bramce!

• GOOOOOOOOOOOOOL!! HRISTOV, 2:1 DLA GOŚCI!

• Gadzhev dośrodkowywał teraz z rzutu wolnego, ale Azerowie wybili piłkę

• Hristov wchodzi, Aleksandrov schodzi z boiska

• Próba ataku zespołu gości, ale traci dość szybko piłkę Gadzhev

• Spokojna gra w ostatnich minutach dużo bardziej pasuje niewątpliwie gospodarzom. Dla nich to korzystniejszy wynik

• A Guliyev wchodzi za Abusheva

• Zmiany w obu drużynach. Ilieva zmienia Nedelev

• Gadzhev! Dobry, acz minimalnie niecelny strzał sprzed pola karnego!

• Manolev dośrodkowywał teraz z prawej strony boiska, ale wybili piłkę z własnego pola karnego gospodarze

• Dużo lepiej ogląda się ten meczu po golu wyrównującym. Czekamy na kolejne bramki!

• Agayev! Genialna interwencja, po strzale z bliskiej odległości, jaki oddał Andrej Galabinov!

• Galabinov zmienia Micanskiego

• Od razu spróbowali odpowiedzieć goście, ale Agayev spokojnie wyłapał strzał rywala

• Senny początek drugiej połowy wskazywał na to, że Bułgarze kontrolują przebieg sytuacji, a tu wyrównanie Azerów! Nazarev uderzył z około 30 metrów, a fatalnie interweniujący Stoyanov przepuścił piłkę do bramki! Czy mecz w końcu nam się ożywi?

• Jeszcze przed wznowieniem gry Abdullayev zmienia Dzavadova

• Lekko mówiąc to nie było najlepsze 45 minut, jakie obejrzałem w swoim życiu. Po niezłym kwadransie i po tym jak goście objęli prowadzenie, tempo gry nam spadło i na boisku nie działo się praktycznie nic. Nadzieją dla nas na pewno jest to, że po przerwie gorzej być już nie może.

• Spokojnie, długo wymieniają teraz podania gospodarze, ale robią to głównie na własnej połowie

• Nikolaj Bodurov zagrał świetną prostopadłą piłkę z głębi pola, tworząc Micanskiemu sytuację sam na sam, którą były napastnik Zagłębia Lubin bez problemu wykorzystał!

• GOOOOOOL!! Niewykorzystane sytuacje się mszczą, Micanski i 1:0 dla gości!

• I znowu było blisko gola dla gospodarzy! Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego przed świetną okazją stanął Aliyev, który jednak nie trafił nawet w światło bramki!

• Popov faulował Aliyeva na własnej połowie

• Sporo chaosu od samego początku mamy na boisku. Oglądamy dużo walki w środku, sporo strat, a mało gry piłką

• Faul Micanskiego na własnej połowie

• Manolev nieźle dośrodkowywał z prawej strony boiska, ale bramkarz gospodarzy wypiąstkował piłkę z własnej szesnastki

• Aj, to powinien być gol! Rzut wolny mieli Bułgarzy, ale fatalnie go rozegrali i Azerowie ruszyli z kontrą. Budak wyszedł sam na sam z bramkarzem, ale uderzył prosto w niego!

• Piłkarze obu krajów już wychodzą na murawę, za chwilkę zaczniemy to spotkanie

• Troszkę częściej za to grały ze sobą w rozgrywkach europejskich kluby obydwu narodowości. Zespoły z Azerbejdżanu wygrywały tylko jednokrotnie, raz mieliśmy remis, a dwa razy wygrywały kluby z Bułgarii.

• Co ciekawe, będzie to dopiero drugie bezpośrednie starcie tych dwóch ekip. Poprzednim razem, dziesięć lat temu w Baku, padł bezbramkowy remis.

• Witamy! Już za około kwadrans rozpocznie się spotkanie eliminacyjne do Mistrzostw Europy 2016, w którym zmierzą się Azerbejdżan oraz Bułgaria. Na relację live z tego wydarzenia zaprasza gorąco Damian Wiśniewski.