Hiszpania

2

Słowacja

0

• Koniec meczu! 2:0 Hiszpanie pewnie ogrywają Słowaków i to oni w tym momencie zasiadają na fotelu lidera grupy C.

• Busquets wykonał teraz świetny strzał na bramkę. Piłka minimalnie mija lewy słupek!

• Arbiter dodaje 2 minuty do końca meczu.

• Sergio Ramos nie utrzymał nerwów i wykonał dość ostry atak, sędzia jednak tylko ostrzega obrońcę.

• Drużyna Hiszpanii wyśmienicie utrzymuje się przy piłce. Słowacy muszą bardzo się natrudzić, aby odebrać futbolówkę rywalom. Posiadanie piłki Hiszpanii w okolicy 75%.

• Ostatnia zmiana Hiszpanii. Koke wejdzie za Andreasa Iniestę.

• Lukas Tesak otrzymuje żółtą kartkę za ostre zagranie na rywalu.

• Silva otrzymał wyśmienite podanie na pole karne, ale zbyt długo zwlekał z oddaniem strzału i piłka poza boiskiem.

• Cazorla szuka swojej szansy. Zawodnik próbuje podać do jednego z kolegów, ale bramkarz wyskakuje wysoko nad zawodnikami i przerywa tę akcję.

• Druga zmiana w Hiszpanii. Zejdzie Costa, a w jego miejsce Alcarer Paco.

• Ostatnia zmiana w drużynie Słowacji. Wejdzie Sabo za Hrosovskyego.

• Costa strzela z przewrotki na bramkę. Po tym zagraniu Silva próbował wbić jeszcze piłkę do siatki, ale bardzo nieudanie.

• Pedro wykonuje obiecujące podanie, ale podaje za daleko. Piłka poza boiskiem. Od bramki rozpocznie Kozacik.

• Piłka po strzale Cazorli z linii pola karnego mija prawy słupek. Od własnej bramki Słowacja.

• Pierwsza zmiana w hiszpańskiej ekipie. Santi Cazorla wejdzie za Cesca Fabregasa.

• Groźnie wyglądająca kontra Słowaków kończy się odgwizdaniem przez sędziego pozycji spalonej na, której znajdował się Michal Duris.

• Juanfran dośrodkowuje na pole karne próbując znaleźć któregoś z kolegów, ale obrońca rywali wybija piłkę.

• Zmiana w zespole Słowacji. Z boiska schodzi Hamsik, a za niego na murawę wbiega Ondrej Duda.

• Hrosovsky dośrodkowuje na pole karne, Hiszpanie jednak przerywają akcję.

• Pedro dośrodkowuje, ale bramkarz gości łapię futbolówkę.

• Silva otrzymuje świetne podanie w polu karnym ale jego strzał odbija się od defensora gości. Później Fabregas próbował strzelać zza pola karnego, ale Kozacik przerzuca piłkę nad poprzeczką bramki.

• Dobre podania Juanfrana na pole karne, ale piłkę przejmują obrońcy rywali.

• Hrosovsky źle podaje w pole karne i bardzo nieudany ten rzut rożny w jego wykonaniu.

• Duris otrzymał podanie w okolicy pola karnego, ale piłka zostaje odbita przez Casillasa. Rzut rożny dla Słowaków.

• Svento dobrze podaje do Durisa. Ten z kolei oddaje strzał, ale daleko od lewego słupka bramki rywali.

• Z początkiem rozpoczęcia drugiej połowy widać zmianę w składzie Słowacji. Zejdzie Mak, a w jego miejsce wejdzie Duris.

• Właśnie zaczęła się druga połowa spotkania. Ze środka zaczynają goście.

• Koniec pierwszej połowy. Po kilkunastominutowej przerwie piłkarze ponownie wbiegną na murawę. Hiszpanie spokojnie, wydaje się, że kontrolują grę. Słowacja zepchnięta do obrony. Ciekawe jakie polecenia na drugą połowę da swoim podopiecznym Jan Kozak.

• Busquets strzela z woleja, niestety piłka przechodzi kilka metrów obok lewego słupka.

• Silva dośrodkowuje piłkę, ale defensywa nie miała problemu z wybiciem.

• Pedro dośrodkowuje na pole karne, ale jeden z obrońców zażegnuje niebezpieczeństwu. Hiszpanie będą mieli rzut rożny.

• Hamsik odebrał podanie na polu karnym, oddaje groźny strzał na bramkę Casillasa i bramkarz musiał interweniować w tej sytuacji.

• Piłkę wybijają obrońcy gości, przejmuje ją Silva, dośrodkowuje do Costy, ale napastnik jest na pozycji spalonej.

• Faulowany Fabregas i będzie rzut wolny z dobrej odległości od bramki dla Hiszpanów.

• Póki co miażdżąca przewaga reprezentacji Hiszpanii.

Posiadanie piłki: Hiszpania 75% - 25% Słowacja.

• INIESTA POSYŁA PIŁKĘ PRZY LEWYM SŁUPKU I GOL!!! 2:0!

• Bramkarz Słowacji Matus Kozacik faulował w polu karnym.

• Rzut karny dla Hiszpanów!

• Pedro strzela z pierwszej piłki z brzegu boiska i zostaje zablokowany przez słowackiego obrońcę.

• Alba próbuje podania ze skrzydła. Pekarik jednak powstrzymuje niebezpieczeństwo.

• David Silva bardzo nieudanie wykonuje rzut rożny.

• Juanfran zagrywa groźnie w pole karne, ale obrona rywali przechwytuje piłkę. Rzut rożny dla Hiszpanii.

• Fabregas zagrywał piłkę do Costy, ale napastnik nie zdołał przejąć piłki, bo jeden z obrońców świetnie przerywa tę akcję.

• Ramos wykonał groźne podanie na pole karne, ale Kozacik piąstkuje i wybija futbolówkę.

• Świetna wymiana podań drużyny Hiszpanii. Zamieszanie pod bramką gości, ale w ostateczności piłka po stronie Słowacji.

• Słowacy wyszli z dobrze zapowiadającą się kontrą, Hrosovsky posyła daleką piłkę na pole karne, ale obrońcy powstrzymują zagrożenie.

• Fabregas posyła dośrodkowanie do Costy, ale obrońcy rywali bardzo czujni.

• David Silva wykonał świetne podanie do Alby, który posyła piłkę głową do pustej bramki

• GOL! 1:0! JORDI ALBA STRZELCEM BRAMKI!

• Błąd Ramosa w obronie i Mak znajduje się w świetnej pozycji, strzela, ale piłka mija słupek.

• Pedro biegnie w kierunku bramki, ale obrońca Słowacji zachowuje się bardzo dobrze. Hiszpania będzie miała rzut z autu.

• Początek spotkania. Od środka zaczęli gospodarze!

• Ławka rezerwowych Hiszpanii: Azpilicueta, Bartra, Daniel Carvajal, Cazorla, Mata, Isco, Vitolo, Koke, Juan Bernat, De Gea, Sergio Rico, Paco Alcácer.

Ławka rezerwowych Słowacji: Mucha, Novota, Michalík, Pečovský, Stoch, Sabo, Duda, Vittek, Jakubko, Nemec, Ďuriš.

• Zapraszamy do śledzenia relacji LIVE z meczu Hiszpania - Słowacja. Wicelider podejmować będzie na własnym terenie lidera grupy C.