Włochy

1

Bułgaria

0

• Koniec meczu. Po bardzo słabym meczu Włochy pokonują Bułgarię 1:0. Tym samym Italia odzyskuje pierwsze miejsce w grupie H. To tyle z Palermo, dziękujemy za wspólnie spędzony czas. Dobranoc!

• Eder indywidualnie próbował się przebić, ale stracił piłkę.

• Korner nie przyniósł zagrożenia pod włoską bramkę. Gospodarze po chwili zepsuli kontrę.

• Milanov ładnie przymierzył ale broni Buffon!

• Arbiter doliczył 4 minuty do regulaminowych 90.

• Florenzi zagrywał mocno z rzutu wolnego, a Bonucci z kilku metrów nie trafił do pustej bramki...

• Eder zmienia Candevę.

• Dyakov ukarany kartonikiem.

• Składna akcja Bułgarów, ale Aleksandrov znowu zostaje zatrzymany przed polem karnym.

• Kontra gospodarzy, Candreva zagrał do Florenziego,a ten zepsuł dośrodkowanie...

• Kibice zgromadzeni na Stadio Renzo Barbera mogą umrzeć z nudów....

• Florenzi ucierpiał po starciu z Rangelovem, a ten otrzymuje żółty kartonik.

• Aleksandrov nie zdołał się przebić tuz przed bramką Buffona.

• Odziwo to Bułgarzy starają się atakować.

• Dokonane zmiany nic nie dały jak na razie, bardzo nudne widowisko.

• Alessandro Florenzi zastępuje El Shaaraway`ego.

• W Italii za Pelle melduje się Simone Zaza.

• Trzecia zmiana w drużynie gości, za Popova widzimy Dimitara Rangelova.

• Długi atak pozycyjny Bułgarów, przez chwilę zakotłowało się pod bramką Buffona, ale arbiter przerywa grę.

• El Shaarawy znowu strzela, tym razem w bramkę, ale broni Mitrev.

• Mihail Aleksandrov zastępuje Nedeleva.

• Dzisiejsze spotkanie Pogoni Siedlce z Arką Gdynia było ciekawszym widowiskiem, nż to co się dzieje w Palermo.

• Ivan Bandalovski zmienia Yordana Mineva.

• El Shaarawy uderza tym razem obok bramki.

• Candreva zagrywa prostopadle do kolegi z z espołu, ale El Shaarawy w sytuacji sam na sam przegrywa pojedynek z bułgarskim bramkarzem!

• Więcej miejsca zrobiło się na boisku, czy to przełoży się na sytuacje bramkowe?

• Minew powalił De Sciglio, żółta kartka dla Bułgara.

• Micnaski i De Rossi ostro siebie potraktowali nawzajem, za duzo emocji. Arbiter zgodnie wyrzucił obydwu.

• Czerwony kartonik otrzymuje też Micanski.

• De Rossi dostaje czerwoną kartkę!!!

• Włosi nadal kontrolują przebieg spotkania, dla jednych i drugich ten mecz mógłby się już skończyć.

• Candreva uderzył jedynie w mur.

• El Shaarawy powalony tuz przed polem karnym, będzie szansa dla Candrevy.

• Sporo szarpanej i niedokładnej gry w pierwszych minutach drugiej odsłony.

• Obie ekipy do drugich 45. minut przystąpiły bez zmian.

• Stały fragment gry nie przyniósł zagrożenia pod bramką gości.

• Tym razem na bramkę Bułgarów strzelał Parolo, będzie jedynie korner.

• Pierwszy gwizdek arbitra po przerwie, gramy!

• Wracamy na murawę, zaraz zaczynamy!

• Koniec pierwszej odsłony! Do przerwy, Włochy - Bułgaria 1:0.

• Jedna minuta doliczona do regulaminowego czasu gry.

• Parolo był przed szansą, ale w ostatniej chwili Bodurov zablokował Włocha!

• Stephan El Shaarawy wpadł z piłką w pole karne, ale nie zdołał dograć do kolegów.

• Todor Nedelev uderzył jakieś 10 metrów nad bramką i pięć obok.... fatalnie!

• Reprezentacja prowadzona przez Antonio Conte przewyższa rywali w piłkarskiej kulturze na boisku. Bułgarzy grają ewidentnie bez pomysłu.

• De Sciglio zagrał płąsko z lewej strony boiska na jedenasty metr. Do futbolówki dopadł aktywny Candreva, ale uderzył za lekko! To powinno być 2:0!

• Koronkowa akcja Italii. Piłka wrzucona w pole karne, a tam Candreva uderzył bardzo mocno, ale również niecelnie.

• Candreva dośrodkował,a do futbolówki dopadł Pelle, ale był osaczony przez obrońców i nie mógł oddać skutecznego strzału.

• Atak pozycyjny Bułgarii, jednak podopieczni Luboslava Peneva nie zbliżyli się pod pole karne Buffona.

• De Rossi głową uderzył nad bramką gości.

• Dwie dobre akcje Włochów. Zakotłowało się w polu bramkowym Bułgarów i ostatecznie będzie jedynie rzut rożny dla gospodarzy,

• Ivelin Popov uderzył dobry metr obok włoskiej bramki, słabe wykonanie stałego fragmentu gry

• Rzut wolny dla Bułgarów nieco ponad 23 metry od bramki Buffona.

• Gospodarze są aktywniejsi w początkowej fazie meczu, co nie dziwi. Posiadanie piłki 59% do 41% na korzyść Italii.

• Z rzutu wolnego w pole karne dośrodkował Veratti, ale obrońcy poradzili sobie z tą piłką.

• Sytuacja wróciła do normy, ataki Włochów, ale bez groźniejszych okazji

• Bułgarzy na moment przejmują inicjatywę, ale poważnie nie zagrażają bramce gospodarzy.

• Pierwsza groźna okazał Bułgarów! Po kontrze Micanski uderzył sprzed pola karnego i interweniować musiał Buffon!

• Candreva już wrócił do gry i pokusił się o strzał z dystansu. Efekt lepiej jednak przemilczeć.

• Candreva ucierpiał w jednym ze starć, jest opatrywany poza boiskiem.

• Aktywny El Shaarawy uderzał sprzed pola karnego, ale wyraźnie niecelnie.

• Kolejny atak reprezentacji Włoch, tym razem jednak El Shaarawy na spalonym.

• Bułgarzy za wiele dzisiaj raczej nie ugrają i już dziś pożegnają się z marzeniami o Euro 2016. Włosi od początku dominują, a szybko zdobyta bramka tylko doda im pewności siebie.

• Na dwa razy musiał wykonywać rzut karny De Rossi. Za pierwszym podejściem trafił, ale w pole karne za wcześnie wbiegli jego koledzy. Za drugim również się nie pomylił i tym razem sędzia uznał bramkę.

• Goooool! Włosi prowadzą. Egzekutorem jedenastki De Rossi!

• I mamy jedenastkę dla Italii! Bardzo mocny początek Włochów!

• Po dośrodkowaniu w pole karne Candrevy nie trafił czysto w piłkę Pelle!

• Od mocnego uderzenia rozpoczęli Włosi. Sytuację musiał ratować Mitrev, a chwilę później uderzenie El Shaarawyego minęło bramkę.

• Pierwszy gwizdek sędziego i gramy!

• Znamy już składy obu zespołów. Pora na ławki rezerwowych. Włochy: Salvatore Sirigu, Daniele Padelli, Domenico Criscito, Andrea Barzagli, Roberto Soriano, Alessandro Florenzi, Andrea Pirlo, Franco Vázquez, Simone Zaza, Ciro Immobile, Citadin Eder i Manolo Gabbiadini. Bułgaria: Blagoy Makendzhiev, Ivan Bandalovski, Georgi Terziev, Stanislav Manolev, Ivo Ivanov, Mihail Aleksandrov Ivanov, Simeon Slavchev, Aleksandar Tonev, Hristo Zlatinski, Dimitar Rangelov i Ventsislav Hristov.

• Aktualną sytuację w tabeli grupy możecie sprawdzić TUTAJ.

• Witamy w relacji na żywo ze spotkania, w którym Włosi podejmują Bułgarów w spotkaniu grupy H eliminacji Euro 2016. Gospodarzom zwycięstwo zapewni już dziś udział przynajmniej w barażach, chociaż z dużą dozą prawdopodobieństwa przybliży ich już do bezpośredniego awansu. Gościom pozostały tylko iluzoryczne szanse udziału we francuskim turnieju i aby je zachować, muszą dzisiaj wygrać.