Real Madryt

1

FC Barcelona

3

• Koniec spotkania!! FC Barcelona zasłużenie pokonuje Real Madryt. Ten mecz można podsumować jednym zdaniem: "To były miłe złego początki dla Królewskich". Za śledzenie RELACJI LIVE dziękuje Marcin Rogowski

• Alves zagrał idealnie do Iniesty, ale ten zamiast uderzać z pierwszej piłki, wdał się w drybling i stracił piłkę

• Real rozpoczyna drugą połowę Derbów Europy!!

• Zawodnicy wracają już na murawę

• Real Madryt - FC Barcelona W pierwszej połowie emocji na boisku nie brakowało. Miejmy nadzieję, że druga będzie równie ciekawa.

• Przypominamy, że relacje live z tego meczu możecie śledzić też w naszej nowej aplikacji mobilnej! [ściągnij na iPhone] [ściągnij na Android]

• Jesteśmy świadkami znakomitego spotkania, w którym nie brakuje emocji, szybkich akcji, walki o każdą piłkę i przede wszystkim bramek. Remis można uznać za wynik sprawiedliwy, ponieważ oba zespoły miały w tej połowie wzloty i upadki. Na drugą połowę zapraszamy za około 15 minut.

• Znów bez zagrożenia po rzucie rożnym wykonywanym przez Messiego

• Ramos popełnił błąd, podał piłkę wprost pod nogi Messiego, ten przebiegł z piłką parę metrów, oddał strzał z linii pola karnego i tylko Casillas ratuje Real przed utratą bramki

• Po dośrodkowaniu piłki z rzutu rożnego, piłkę wybili obrońcy Realu

• Błąd Marcelo który w łatwej sytuacji wybił piłkę na rzut rożny

• Real Madryt zdobył bramkę już w pierwszej minucie

• Ależ rozpoczęcie spotkania! Valdes podał wprost pod nogi Di Marii, ten chciał podać do Benzemy, podanie zostało zablokowane, piłka spadła pod nogi Oezil, oddał strzał, ten odbił się od obrońcy do piłki dopadł Benzema i pokonał Valdesa

• GOOOOL!!! Benzema

• Barcelona rozpoczyna Derby Europy!!

• Zawodnicy wychodzą już na murawę stadionu

• Ławka rezerwowych Realu: Adan, Khedira, Kaka, Arbeloa, Higuain, Albiol, Callejon

• Ławka rezerwowych Barcelony: Pinto, Villa, Thiago Alcántara, Keita, Pedro, Mascherano, Maxwell

• Czy Real odskoczy Barcelonie na 9 punktów? Czy też Katalończycy odrobią część strat? Przekonamy się już za nieco ponad dwie godziny

• To już 163. Gran Derbi Europy, w Primera Division. Jak na razie statystyki są po stronie "Królewskich", którzy wygrali 68 meczów, 31 zakończyło się remisem, a Barcelona wygrywała 63 razy.

• Serdecznie witamy w RELACJI LIVE z meczu Realu Madryt z FC Barcelona.