Real Madryt

1

FC Barcelona

1

• Koniec meczu 1:1 i przed rewanżem kwestia awansu jest otwarta. Bohaterem spotkania - Raphael Varane!

• Drugi rzut rożny dla gospodarzy też niczego Realowi nie dał

• Jeszcze rzut rożny dla Realu...

• Varane ma 19 lat i 280 dni, jest tym samym drugim najmłodszym strzelcem gola w El Classico. Wyprzedza go tylko Leo Messi, która gola bramkę Realowi strzelił w wieku 19 lat i 259 dni

• Xabi Alosno - za faul na Messim

• Lopez kapitalnie obronił strzał Alby!

• Carles Puyol - dostał wcześniej żółtą kartkę za dyskusje z sedzią

• Varane skacze najwyżej też we własnym polu karnym i wybija skutecznie piłkę

• Thiago Alcantara za Cesca Fabregasa

• Dośrodkowanie z prawej strony boiska i Varane wyskoczył najwyżej w polu karnym, pokonując Pinto ładnym strzałem głowa

• Gol dla Realu! Rapahel Varane wyrównał, co za mecz młodego Francuza!

• Messi zakręcił obrońcami Realu, ale Varane jest jednak dziś nie do przejścia i to on zatrzymał w końcu Argentyńczyka

• Messi i piłka w siatce, ale wcześniej był Argentyńczyk na spalonym

• Alexis Sanchez zmienił Pedro Rodrigueza

• Po pierwszej przeciętnej połowie, w drugiej mecz jest znacznie lepszy, dzieję się zdecydowanie więcej

• Pedro powinien to strzelić! Powinno być 2:0! Pedro wyszedł sam na sam z Lopezem i wszystko zrobił dobrze do momentu strzału, kiedy podciął piłkę, a ta przeleciała minimalnie obok słupka

• Dani Alves za faul na Ronaldo

• Modrić przyjął piłkę na 14 metrze, obrócił się i od razu strzelił, ale został zablokowany

• Fabregas trafił z 11 metra w poprzeczkę po podaniu Alvesa!

• Znowu było groźnie pod bramką Barcelony! Oezil wyłożył piłkę Ronaldo, gdy ten miał już ją wpakować do bramki, w ostatniej chwili wyprzedził go Pique

• Faule 15-1 dla Realu

• Gonzalo Higuain zmienił Karima Benzemę

• Alves huknął z pierwszej piłki z 16 metrów, ale prosto w Lopeza

• Cristiano Ronaldo! Portugalczyk zmarnował świetną okazję, nie trafił głową z czterech metrów do pustej bramki

• Jose Maria Callejon poza boiskiem, a zmienił go Luka Modrić

• Varane zaliczył kolejną kapitalną interwencję, tym razem w ostatniej chwili wygarnął wślizgiem piłkę Fabregasowi. Pomocnik Barcelony był już - znowu - sam na sam z Lopezem

• Ronaldo piętką grał "na pamięć" do Benzemy, a podał prosto pod nogi... Puyola

• Barca prowadzi i Barca robi to co lubi, czyli utrzymuje się przy piłce i zmusza rywali do biegania

• Messi zagrał do Fabregasa, który wyszedł sam na sam z Lopezem i spokojnie pokonał bramkarza Realu strzałem w długi róg. Zawahali się obrońcy gospodarzy w tej sytuacji, zaspał Callejon i nieszczęście gotowe

• Gol! Cesc Fabregas daje Barcelonie prowadzenie!

• Arbeloa dobrze się ustawił i przeciął podanie do Messiego, zagrywając piłkę do Pinto

• Benzema poradził sobie obrońcami Barcelony, ale strzelił nad poprzeczką

• Zaczęliśmy drugą połowę El Clasico.

• Za moment zaczynamy drugą połowę. Obie drużyny już na placu gry.

• Pierwsza połowa, mimo braku bramek obfitowała w sytuacje strzeleckie- gdyby zawodnicy (szczególnie Realu) mieli lepsze oko, wynik byłby całkiem inny.

• Koniec pierwszej połowy. Real Madryt-FC Barcelona 0-0.

• 45 minuta coraz bliżej, a tempo gry coraz szybsze- nie ma czemu się dziwić, w końću to Gran Derbi.

• Żółta kartka dla Callejona.

• Kolejna koronkowa akcja madrytczyków- Essien prostopadle do Carvalho, ten wzdłuż linii bramkowej w stronę Benzemy, którego w ostatniej chwili powstrzymuje Jordi Alba.

• Real Madryt - FC Barcelona

• Uderzenie Messiego z rzutu wolnego ponad bramką.

• Real przyciska rywali- prostopadłe podanie do Callejona, któremu piłka ucieka jednak spod nóg.

• Kolejna "setka" dla Realu- Callejon do Benzemy, a ten uderza obok prawego słupka bramki.

• Ależ szansa dla Barcelony. Zbyt lekkie podanie do bramkarza Realu zaowocowała 100% szansą dla Dumy Katalonii- w ostatniej chwili piłkę z linii bramkowej wybija Varane.

• Chwila spokoju w grze obu zespołów.

• Poprzeczka po uderzeniu Xaviego ze stałego fragmentu gry!

• Rzut wolny z 20 metrów dla Dumy Katalonii.

• Prosta strata obrońców Barcelony zaowocowała groźną wrzutką Benzemy z prawej strony boiska- wbiegający Ronaldo minął się z futbolówką o centymetry.

• Pierwszy kwadrans za nami- na razie nie mamy prawa narzekać na poziom gry- obie drużyny prezentują otwarty futbol.Gole są tylko kwestią czasu.

• Wrzutka Iniesty do wbiegającego Jordiego Alby- ten nieczysto uderza w dobrej sytuacji.

• Kolejny raz na spalonym Messi- tym razem po wymianie piłki z Fabregasem.

• Piłka po dośrodkowaniu Essiena odbija się od nogi Alby i o mało co nie zaskoczyła Pinto, który z najwyższym trudem przenosi ją nad bramką.

• Dwójkowa akcja Pedro z Messim zakończona pozycją spaloną Argentyńćzyka.

• Dani Alves zwija się z bólu po kontakcie z Arbeloą- gwizdy z trybun są bardzo wyraźne.

• Fantastyczne uderzenie z rzutu wolnego CR7 i jeszcze lepsza obrona Pinto. Mogło być 1-0 dla Królewskich.

• Żółta kartka dla Pique za faul przed polem karnym na Ronaldo.

• Rozpoczynamy!

• Już za chwilę pierwszy gwizdek arbitra.

• Obie drużyny już zaraz wejdą na boisko, by zacząć kolejne Gran Derbi.

• Najsilniejszy atak "Barcy" kontra zmodyfikowana obrona Realu- kto z tej konfrontacji wyjdzie zwycięsko?

• Ławka rezerwowych Barcelony: Victor Valdes, Song, Adriano Correia, Javier Mascherano, Thiago Alcantara, David Villa, Alexis Sanchez

• Ławka rezerwowych Realu: Adan, Albiol, Kaka, Modrić, Marcelo, Morata, Higuain,

• Rywalizacja Realu i Barcy to także pojedynek najlepszych napastników światowej piłki. Tak naprawdę całe widowisko będzie zależeć od dwóch graczy - Cristiano Ronaldo oraz Leo Messiego. Portugalczyk rozpoczął sezon wyśmienicie, pokazując, że w tym roku również będzie chciał rywalizować o miano najlepszego piłkarza globu, strzelając kolejne bramki i bijąc kolejne rekordy.

• To będzie bardzo ważny i zarazem trudny mecz. Gramy na własnym boisku, co jest doskonałą okazją do zaprezentowania naszej skuteczności. W naszym zespole zabraknie kilku kluczowych zawodników, ale to nie może być żadnym wytłumaczeniem. Musimy zagrać bardzo dobrze, bo Barca to niesamowity zespół

- stwierdził przed meczem Cristiano Ronaldo.

• Witamy serdecznie w relacji LIVE z meczu Real Madryt - FC Barcelona rozgrywanego w ramach półfinału Pucharu Króla. Gran Derbi, to coś więcej niż tylko mecz piłkarski. To historia Hiszpanii, to losy poszczególnych ludzi, to polityka, ale ponadto swego rodzaju religia futbolowa. Największe emocje gwarantowane.