Arsenal Londyn

2

Hull City

2

• Arsenal gigantycznym wysiłkiem wyszarpnął Hull na własnym stadionie. Zaimponowało Hull, które nie tylko fantastycznie się broniło przez cały mecz, ale potrafiło też zadać dwa skuteczne ciosy - jeden parę minut po stracie gola, drugi 30 sekund po powrocie na boisko. Emocje było ogromne, a dziękuje za nie Michał Kozera oraz Ekstraklasa.net.

• Mamy koniec meczu! Ogromne emocje przyniosło nam spotkane, zwłaszcza jego końcówka!

• Niekryty zawodnik Arsenalu w polu karnym mógł uderzyć z woleja i nie trafił w piłkę!

• Ależ wpadł na piłkę Gibbs, ale na miejscu był Jakupović. Ostatni korner tego meczu!

• Arsenal wciąż atakuje, ostatnie sekundy!

• Cazorla potężnie uderza zza szesnastki, Jakupović paruje strzał w stronę Campbella, ten nie strzela a podaje na piątkę, jednak tym razem są tam obrońcy.

• Korner dla Kanonierów, póki jest szansa na 3 punkty.

• To, co działo się cały mecz - Arsenal robi zamieszanie grając w polu karny, tym razem w końcu udało się skutecznie dobić piłkę do bramki.

• WEEEEEEEEEEELBEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEECK!! MAJĄ TO!

• Jeszcze 6 minut ma Arsene Wenger na szczęście w nieszczęściu.

• Hull próbowało postraszyć, ale strzał gości pewnie łapie Szczęsny.

• Korner dla Arsenalu. Zaczynają się akcje ostatniej szansy.

• Jakupović wspaniale przenosi nad poprzeczką mocną główkę Sancheza!

• Faul na Welbecku, wolny z 30 metrów.

• Szczęsny znów czeka do ostatniej chwili z wybiciem piłki. Na szczęście dla niego się udaje.

• Zmienia go Bruce.

• Dawson znów przypłaca poświęcenie zdrowiem. Tym razem strącenie mocnego strzału kosztuje go zejście z boiska.

• Hull znów się broni, to była naprawdę niezła akcja Arsenalu, ale dyspozycja defensywy gości jest dziś nie do powstrzymania!

• kolejna próba Arsenalu, tym razem z wrzutką od lewej strony. Nie udało się oddać celnego strzału Ramseyowi.

• Faulowany El-Mohamadi, żółta dla Cazorli.

• Schodzi przy asyście fizjoterapeutów Dawson, Kanonierzy naciskają na szybkie wznowienie.

• Dawson na murawie, wygląda to na bardzo poważny uraz.

• Dobra akcja Kanonierów, jednak kropka nad i Cazorli zablokowana przez obronę. Znowu.

• Wolny dla Arsenalu, bardzo dobra postawa obrońców gości.

• Hull próbuje kontry, jednak szybsi okazują się gospodarze.

• Seria kornerów dla Arsenalu, wszystkie nie dotarły do głów Kanonierów.

• Dobra wrzutka Bellerina, ale główkę Welbecka ubiegli defensorzy.

• A Wilshere zgarnia na koniec jeszcze żółtą kartkę.

• Mamy zatem zmianę, Joel Campbell wchodzi za kontuzjowanego kolegę.

• Leży na murawie Wilshere po kiepsko wykonanym ataku na Gastona Ramireza.

• Huddlestone ukarany za próbę powalenia Cazorli.

• Fatalne wyjście z kontrą Arsenalu.

• Równolegle na boisku za Mathieu Flaminiego pojawia się Aaron Ramsey.

• Widzimy na boisku Gastona Ramireza za strzelca drugiej bramki dla Hull - Abela Hernandeza.

• Seria błędów pomocników Arsenalu przy ostatnich podaniach. Chęci są.

• Próbuje, Arsenal, próbuje. Zawsze jednak akcja kończy się na obrońcach Hull, którzy dziś świetnie pracują na wynik.

• Arsenal robi co może, by pozbierać się po tej bramce, ale Hull wydaje się pewne mimo ciągłego naporu rywala.

• Fenomenalnie do dośrodkowania Huddlestone'a wyskakuje Hernandez i pakuje piłkę w lewy, dolny róg bramki Wojtka Szczęsnego. Pytanie jednak co robili obrońcy i czemu nie zablokowali niższego od nich napastnika?

• CO ZA START HULL!! HERNANDEZ!!

• Wracamy na boisko!

• Koniec pierwszej połowy na Emirates.

• Świetna interwencja Jakupovicia.

• Sanchez z dobrą próbą, mamy rożny dla gospodarzy.

• Ostro potraktowany przy linii bocznej Cazorla i mamy żółtą kartkę dla Chestera.

• Mamy zatem wymuszoną zmianę: Harpera zmienia Jakupović. Dramat w Hull.

• Harper narzeka na uraz ramienia, czy to oznacza drugiego kontuzjowanego bramkarza w Hull?

• Poturbowany Flamini pod polem karnym Hull, sędzia jednak gwiżdże dla gości.

• Wilshere wpadł zwodem między kilku obrońców, co poskutkowało "glebą". Sędzia nie dopatrzył się przewinienia.

• Kontra Hull zamienia się w... wycofanie piłki do własnego bramkarza. Nie mają dziś pomysłu goście na Kanonierów.

• Cazorla z płaskim strzałem zza pola karnego, jednak nie stworzył wyzwania Harperowi.

• Tym razem to Hull w ataku.

• Welbeck zgarnia piłkę na własnej połowie, jednak zostaje sfaulowany przy próbie wyjścia z niej.

• Kolejną akcję przerywają defensorzy Hull.

• Arsenal wraca do ataku szukając kolejnej bramki.

• Arsenal mocno się kłóci z sędzią - Diame odebrał w obronie piłkę Flaminiemu, a koledzy defensora wołają o faul! Sędzia jednak nie cofa decyzji, a Diame ma na końce piękne wykończenie w akcji sam na sam ze Szczęsnym!

• DIAME! Mamy wyrównanie!!

• Popędził Chilijczyk prawym skrzydłem, minął jednego obrońcę po czym z ostrego kąta uderzył na dalszy słupek bramki Harpera, który tym razem dał się pokonać! Arsenal prowadzi od 13. minuty!

• SANCHEZ! Ależ rajd!!

• Wolejem na 6. metrze próbuje Welbeck, ale wysoko ponad bramką.

• Fantastycznie póki co Harper, tym razem broni strzał Cazorli.

• Harper świetnie broni wrzutkę Chamberlaina. Bardzo ładna akcja na lewym skrzydle.

• Ostrzał bramki Harpera, najpierw długą piłkę na 16. metr dostał Welbeck, uciekł obrońcom w bok, jednak jego strzał sparował bramkarz, podobnie było z dobitką rozpędzonego Sancheza.

• Bardzo dobra wrzutka w pole karne Hull, wysoko wyskoczył do piłki Wilshere, ale spudłował po strzale głową.

• Ofensywa Arsenalu, blisko szansy był Ox, jednak piętka Welbecka okazała się za słaba.

• Arsenal stara się naciskać rywala od pierwszych minut.

• Startujemy!

• Alexis Sanchez oraz Danny Welbeck już czekają na gwizdek!

• Do tego nastąpiła pomyłka w wyborze stron i zespoły przechodzą na przeciwne połowy.

• Mamy przedwczesną, wymuszoną zmianę. Jelavić doznał urazu w trakcie rozgrzewki, zastępuje go Hernandez.

• Piłkarze są już na murawie, za 4 minuty pierwszy gwizdek sędziego.

• Już tylko 20 minut pozostało do startu, mamy nadzieję, emocjonującego spotkania na Emirates Stadium w Londynie, gdzie Arsenal podejmie Hull City! Na relację na żywo z tego spotkania zaprasza Michał Kozera oraz Ekstraklasa.net!