Arsenal Londyn

4

Newcastle United

1

• Arsenal wygrywa 6 raz z rzędu Newcastle, tym razem 4;1! Całkowicie zasłużone zwycięstwo Arsenalu!

• Lee Mason doliczył 3 minuty!

• Oxlade Chamberlain schodzi, a w jego miejsce wchodzi Maitland Niles

• Podolski strzela z dystansu. Mało brakowało !

• Panenka i 4:1!

• Cazorla zagrywa do Welbecka, a w polu karnym fauluje Dummet. Mamy jedenastkę!

• Boisko opuszcza Alexis, a wchodzi Coquelin !

• Dummet centruje i zastopowane to dośrodkowanie przez Bellerina.

• Ambitnie Armstrong, ale lekko przeszarżował.

• Schodzi Perez, a melduje się Armstrong!

• Ależ okazję na bramkę kontaktową zaprzepaścili goście. Piłka wrzucona w piątkę Szczęsnego, gdzie minął się z nią Rivierie.

• Alexis i Welbeck wyszli z kontrą 2:1, ale nieudolni rozegrali piłkę i nie ma zmiany wyniku.

• W posiadaniu piłki od dłuższego czasu Arsenal, ale nic z tego nie wynika.

• Nieudane wybicie piłki Bellerina i goście zostali nagrodzeni rzutem rożnym !

• Szykuje się zmiana! Łukasz Podolski wchodzi w miejsce Oliviera Giroud!

• Cabella wypatrzony w polu karnym Arsenalu. Piłka została do niego dostarczona, a on wywalczył korner!

• Ależ błąd popełnił Collocini. W piątce stracił piłkę na rzecz Welbecka, który podał do Gibbsa, a ten w prsotej sytuacji nieznacznie spudłował.

• Przez ostatnie dwie minuty gospodarze cały czas przebywali w jedenastce gości. Teraz gra przesunęła się w okolice środka boiska.

• A teraz postraszył strzałem z dystansu Mathieu Flamini!

• Piłkę wrzucał Colback, a w polu karnym sprytnym strzałem głową pokonał Szczęsnego Ayoze Perez.

• Ayoze Perez trafia do bramki. Mamy 3:1

• Colback został sfaulowany przez Giroud i może być grozna sytuacja .

• Cazorla strzela na bramkę Alnwicka, ale ten kapitalnie broni i jest rzut rożny dla Arsenalu.

• Alexis strzela i piłkę odbija Cheick Tiote

• Gospodarze pokrzepieni ostatnimi bramkami cały czas atakują. Teraz mamy rzut wolny około 20m do bramki.

• Giroud!! Pieknie trafia z ostrego kąta po asyście Bellerina.

• Żółtą kartką ukarany Oxlade Chamberlain.

• Remy Cabella melduje się na boisku w miejsce Ameobiego.

• Zmiana w zespole Newcastle! Cisse schodzi, a wchodzi Riviere.

• Sanchez do Cazorli, który wahał się czy upaść czy nie. Wybrał to drugie, a potem skutecznie umieścił piłkę w siatce z bardzo ostrego kąta!

• Newcastle przez dłuższą chwilę gościło w polu karnym rywali, jednak jedna strata i kontrę wyprowadził Sanchez, który kilka sekund pózniej został perfekcyjnie zatrzymany przez Tiote!

• Młody Ameobi dryblował pod polem karnym Arsenalu i wywalczył rzut rożny

• Bardzo ładna akcja Arsenalu, ale zawiodła dokładność podania Cazorlę..

• Teraz z kolei przewinieniem taktycznym popisał się Colback..

• Dummet sfaulował Sancheza na środku boiska. Nierozsądny faul ..

• Zaczęli strasząc gospodarzy ! Ameobi w pole karne, ale Szczęsny lapie piłkę !

• Od środka rozpoczeli goście!

• Lee Mason oznajmia koniec pierwszej połowy! Zapraszamy za 15 minut! Arsenal prowadzi do przerwy 1:0!

• Pierwsza połowa została przedłużona o jedną minutę.

• Sanchez wrzucił na głowę Giroud i tylko rzut rożny dla Arsenalu.

• Fragment meczu, w którym jedni i drudzy spuścili z tonu i rozgrywają piłkę daleko od sowich bramek.

• Sanchez z rzutu wolnego wysuwa piłkę Cazorli, który strzela po nogach rywala i jests rzut rożny!

• Bellerin brzydko sfaulował Dummeta. Cała sytuacja skończyła się napomnieniem dla obrońcy Arsenalu.

• WRZUTKA Colbacka, do strzału dochodzi Goufran. Szczęśny broni, dobija Cise i broni Szczesny!

• W odpowiedzi Newcastle! Perez faulowany przez Welbecka w okolicy pola karnego gospodarzy.

• Sanchez przerzucił piłkę nad Collocinim, a za nim w polu karnym strzałem nożycami bramkce Alnwicka zagroził Dany Welbeck!

• Colback wrzucił piłkę w pole karne do Cisse, ale ten fatalnie przyjął piłkę nie dając sobie szansy na jej opanowanie..

• Ależ akcja młodzienća - Bellerina ! Błysnął kapitalnym przyspieszeniem, minął kilku zawdoników Newcastle, a na końcu wywalczył rzut rożny.

• Perez do Ameobiego, który wywalczył rzut rożny dla Newcastle!

• Cazorla centruje, a Collocini na rzut rożny.

• Bellerin podaje w pole karne na 5 metr, gdize na piłkę nabiegał Welbeck. Na posterunku jednak Colback, który wybił piłkę.

• Brzydkie zachowanie Giroud, który symulował w polu karnym, chcąc naciągnąć Masona na jedenastkę..

• Wejście Bellerina w pole karne. Obite nogi Williamsona i korner !

• Oxlade Chamberlain strzelał z dystansu około 30m do bramki, a sam strzał fatalny około 10 metrów nad bramką..

• Ayoze Perez odebrał piłkę Giroud, ale gospodarze zaproponowali wysoki pressing, z którym nie poradzili sobie goscie. W posiadaniu piłki Arsenal.

• Ależ byłoby pieknie Welbeck trafia na 2:0, ale wcześniej faulował Janmata.

• Sanchez wyprowadzony na obrzeża pola karnego, skąd wrzucił piłkę w pole karne, a tam nabiegający na piłkę Giroud umieszcza piłkę w siatce!

• Ależ fatalnie! Po złej wrzutce w pole karne Oxlade Chamberlain wyprowadził kontrę, ale skisował przy podaniu do Giroud.. Jest korner dla Arsenalu!

• Dla odmiany: Ameobi wszedł w pole karne, obił nogi rywala i wywalczył rzut rożny!

• Od kilku chwil gościmy w polu karnym gości, gdzie swoje akcje przeprowadza zespół Wengera. Pachnie bramką dla gospodarzy.

• Welbeck próbował wrzucić piłkę za plecy obrony Newcastle, gdzie wbiegał, dublując pozycję środkowego napastnika, Alexis Sanchez

• Arsenal przejął inicjatywę i co chwile konstruuje akcje ofensywne.

• Mertesacker uderza piłkę głową w poprzeczkę !

• Giroud bardzo dobrze chciał się przedostać lewą stroną boiska, ale na posterunku obrońca i jest pierwszy korner dla Arsenalu!

• OOOO Tiote bardzo brzydko, wręcz brutalnie fauluje Sancheza. W ferworze walki za wysoko uniesiona noga Tiote, która trafiła w klatkę piersiową Alexisa. Powinna być kartka.

• Podsumowując pierwsze 5 minut spotkania, widać jest duże zaangażowanie u gospodarzy i lekki stres w szeregach gości.

• Bardzo niedokładne podanie zawodnika Newcastle. Kończy się stratą i Arsenal przechodzi do ataku. Na szczęście przyjezdnych nic z tego nie wynikło.

• Teraz przy piłce utrzymują się goście, którzy starają się rozegrać piłkę na środku boiska.

• Arsenal stara się zacząć od mocnego uderzenia. Sanchez do Welbecka, który podaje wzdłuż pola karnego. Obrona Newcastle spisała się bardzo dobrze ekspediując piłkę do swoich pomocników!

• Lee Mason daje znak do rozpoczęcia meczu, przy piłce Arsenal i zaczynamy !

• Sędzią dzisiejszego spotkania jest Lee Mason.

• Po lewej stronie ekranu mogą zapoznać się Państwo ze składami obu drużyn. O sile ławek rezerwowych stanowić będą Arsenal Martinez, Podolski, Sanogo,Campbell, Coquelin, Ajayi, Maitland-Niles. Newcastle Woodman, Haidara, Anita, Cabella, Vuckić, Armstrong, Riviere.

• Wracając do dzisiejszego spotkania należy zwrócić uwagę na fakt, że zmierzą się sąsiedzi z tabeli. Newcastle z dorobkiem 23 punktów zajmuje 7 lokatę, a Arsenal, który skompletował tyle samo punktów, plasuje się na 6 miejscu. Tydzień temu gospodarze przegrali 3:2 ze Stoke, natomiast Newcastle jako pierwsza drużyna pokonała na własnym boisku lidera angielskiej ekstraklasy Chelsea 2:1.