Aston Villa

2

Leicester City

1

• Ależ mieliśmy emocje w tym spotkaniu! Naprzeciw siebie stanęły dwie drużyny z dolnych rejonów tabeli i stworzyły nam bardzo dobry spektakl! Aston Villa wygrywa i pogrąża Leicester, które wciąż będzie czerwoną latarnią Premier League. Z mojej strony to już wszystko, za uwagę dziękuje Damian Wiśniewski.

• KONIEC! Aston Villa ogrywa Leicester!

• Wood! Świetny, ale minimalnie niecelny strzał sprzed pola karnego!

• Cissokho zaatakował lewą stroną boiska, ale szybko stracił piłkę, tę już mają goście...

• Cztery minuty doliczył sędzia do drugiej połowy!

• Żółta kartka dla Agonlahora za faul na własnej połowie

• Cambiasso! Strzał przewrotką doświadczonego Argentyńczyka, ale piłka mija bramkę Guzana!

• Ładna kontra gospodarzy, Grealish podał na lewo do Richardsona, ale ten wyraźnie przestrzelił

• James dośrodkowywał z lewej strony w pole karne, ale nikt w polu karnym nie sięgnął piłki i wyszła ona na aut bramkowy

• Schmeichel, co za mecz Duńczyka! Szybka kontra gospodarzy, najpierw obrońca zablokował strzał Grealisha, a następnie Schmeichel fantastycznie obronił uderzenie Agbonlahora!

• Mahrez zagrał teraz z głębi pola w pole karne, ale Guzan był tam faulowany przez Wasilewskiego

• Cambiasso dośrodkował z rzutu rożnego, ale obrońcy Villi wybili piłkę na kolejny corner

• Błędna decyzja arbitra. Obaj zawodnicy zawinili w taki sam sposób, obaj powinni dostać identyczne kary!

• I tylko żółta dla Huttona!

• Czerwoną kartką ukarany Konchesky!

• Konchesky poszarpał się z Huttonem. Zaraz pewnie posypią się kartki

• Schlupp schodzi z boiska, w jego miejsce widzimy Marca Albrightona

• Schmeichel, znowu świetna interwencja! Tym razem po strzale głową Clarka

• Kasper Schmeichel! Benteke oddał strzał głową po dośrodkowaniu w pole karne, a Duńczyk popisał się genialnym refleksem!

• N'Zogbia schodzi z boiska, a w jego miejsce melduje się Bacuna

• Mahrez dośrodkował z rzutu wolnego, ale piłka minęła wszystkich w polu karnym Asto Villi

• Schlupp był faulowany tuż przed polem karnym gospodarzy, żółta kartka dla Sancheza

• Żółta kartka dla Wasilewskiego

• Agbolnhaor zaatakował lewą stroną boiska, podał do Benteke, a ten dośrodkował w pole karne, gdzie piłka trafiła do Huttona. On już wiedział co z nią zrobić, 2:1!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Alan Hutton!

• Mahrez dośrodkował z prawej strony boiska, ale obrońcy Aston Villi spokojnie wybili piłkę

• Agbolnahor dośrodkował z prawej strony boiska, nogami interweniuje Schmeichel!

• To mogła być bramka! Benteke i Schmeichel ścigali się o piłkę i choć wygrał Belg, to zdołał tylko obić Duńczyka i wywalczyć corner!

• Alan Hutton dostał piłkę od Okore i starał się dośrodkowywać, ale wyjechał z piłką za linię końcową

• Było groźnie! Agbonlahor dośrodkował w pole karne, a Schmeichel wygrał pojedynek z Richardsonem!

• Ładna kontra gości, Nugent zagrał na prawo do Schluppa, ale ten wyraźnie przestrzelił

• Hutton dośrodkował z prawej strony boiska, ale piłkę wybili obrońcy Leicester

• Cleverley! Benteke zagrał świetną piłkę do Cleverley'a w pole karne, ale ten przestrzelił z dogodnej pozycji!

• Ulloa nie wyszedł na drugą połowę, w jego miejsce widzimy Nugenta

• Sędzia daje znak, zaczynamy drugą połowę!

• Działo się na Villa Park w tej pierwszej połowie! Piłkarze obu drużyn stworzyli sobie po kilka sytuacji podbramkowych i na dobrą sprawę tych goli mogło być do przerwy więcej. Oby po przerwie padły kolejne!

• Benteke otrzymał teraz piłkę w polu karnym gości, ale tam skuteczni powstrzymał go Wasilewski

• Schlupp! Ładnie podprowadził sobie piłkę do środka, oddał strzał na bramkę i przestrzelił minimalnie!

• Westwood zagrał ładną piłkę za linię obrony do Benteke, ale arbiter uznał, że Belg był na spalonym

• Znów długo swoją kolejną akcję budują podopieczni Paula Lamberta

• Cissokho dośrodkował z lewej strony boiska, a Moore wybił piłkę z własnej szesnastki

• I jak pokazują powtórki, Craig Pawson miał absolutną rację

• James Vardy wyszedł sam na sam z bramkarzem, ale Guzan wygrał ten pojedynek! Skrzydłowy Leicester wyłożył się jak długi, ale sędzia pokazał, że o karnym nie ma mowy

• Benteke! Belg oddał świetny, acz minimalnie niecelny strzał głową po dośrodkowaniu z prawej strony boiska! Ewentualny gol i tak jednak nie byłby uznany, sędzia dopatrzył się spalonego

• Długo wymieniają podania gospodarze, choć robią to głównie na własnej połowie boiska

• Mahrez! Świetna indywidualna akcja, Algierczyk minął paru rywali i zdecydował się na strzał, ale tym razem Guzan interweniował pewnie

• Kolejny faul Wasilewskiego, tym razem Polak faulował na połowie rywala Westwooda

• Westwood dośrodkował z rzutu wolnego, a niepilnowany Ciaran Clark oddał świetny strzał głową, którym nie dał szans bramkarzowi! 1:1!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOL!! I już mamy remis, Clark!

• Wasilewski faulował na własnej połowie Agbonlahora

• Dłużej teraz przy piłce są The Villans, ale na razie nic z tego nie wynika. Czy będą w stanie w miarę szybko wyrównać?

• Mahrez zszedł z piłką z prawej strony do środka, oddał strzał sprzed pola karnego, a Guzan wypluł piłkę przed siebie. Dopadł do niej Leonardo Ulloa i wpakował ją do bramki!

• GOOOOOOOOOOL!! Leonardo Ulloa, 1:0 dla Leicester!

• Ależ było blisko gola! Długie podanie z głębi pola, Benteke decyduje się na strzał z powietrza, a piłka minimalnie mija bramkę!