• Strzały: 21 (7) - 11 (5)
    • Rzuty rożne: 7 - 3
    • Faule: 8 - 12
  • Gole zdobywane po przerwie:

• Ufff, cóż to był za mecz! Fantastyczne widowisko sprawili nam piłkarze Aston Villi oraz Queens Park Rangers i choć oni z tego podziału punktów nie mogą być zadowoleni, to my po obejrzeniu takiego spotkania musimy być więcej niż usatysfakcjonowani. Sześć goli, większość bardzo ładnych i emocje do samego końca.

• KONIEC! Podział punktów na Villa Park!

• Abonlahor oddał strzał po przebitce spowodowanej dośrodkowaniem z rzutu wolnego, ale nie trafił nawet w bramkę

• Phillips faulował na własnej połowie Agbonlahora

• Siedzi na połowie rywala zespół gospodarzy. Londyńczycy bronią się jeszcze skutecznie, ale coraz bardziej rozpaczliwie...

• Cztery minuty doliczył sędzia do drugiej połowy!

• To mogła być bramka! Joe Cole zagrał z prawej strony w pole karne, tam na piłkę czekał Benteke, który przestrzelił z dobrej pozycji!

• Agbonlahor zaatakował prawą stroną boiska, ale jedyne co wywalczył dla swojej drużyny, to aut

• Joe Cole dośrodkował z lewej strony boiska, ale piłka nie odnalazła żadnego piłkarza w polu karnym i z niego wypadła

• Christian Benteke podszedł do tego rzutu wolnego i kapitalnym strzałem nie dał szans bramkarzowi! Piłka odbiła się od słupka i wpadła do bramki

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Christian Benteke i znowu mamy remis! Co za mecz!

• Hill faulował przed chwilą rywala przed własną szesnastką i dostał za to żółtą kartke

• N'Zogbia wchodzi na boisko i zmienia Cleverley'a

• Richardson stracił piłkę pod własnym polem karnym na rzecz Phillipsa, ten dośrodkował idealnie do Austina, a najlepszy napastnik QPR pokonał bramkarza! Aston Villa przyparta do muru, jak odpowie?

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Charlie Austin wyprowadza gości na prowadzenie!

• Benteke faulował Bartona w środkowej strefie boiska

• Lowton wchodzi na boisko i zmienia tym samym Bacune

• Austin starał się oddać strzał sprzed pola karnego, ale został zablokowany. Po chwili w pole karne dośrodkowywali kolejno Traore oraz Phillips, ale za każdym razem gospodarze radzili sobie skutecznie

• Charlie Austin ukarany żółtą kartką za ostry faul na Sanchezie w środkowej strefie boiska

• Matt Phillips świetnie dośrodkował z rzutu rożnego na głowę Hilla i do bramki dołożył asystę! Dla obrońcy QPR jest to pierwsze trafienie w Premier League!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Clint Hill, remis!

• Gole zdobywane w pierwszej połowie:

• Nie mamy na co narzekać! Mecz od samego początku nie pozwala na chwilę nudy, tempo jest wysokie, a na liczba okazji podbramkowych co najmniej zadowalająca. Przewagę mają gospodarze, więc ich prowadzenie jest zasłużone. Londyńczycy muszą zrobić wszystko, aby odwrócić losy tego pojedynku, gdyż ten wynik jest dla nich wybitnie niekorzystny

• I teraz ją zakończył. Jak na razie 2:1 dla Aston Villi!

• Arbiter doliczył dwie minut y do pierwszej połowy

• Barton dośrodkował z rzutu wolnego, ale zrobił to za czytelnie i Guzan złapał piłkę.

• Kolejne dośrodkowanie Bacuny z prawej strony boiska, tym razem Green zdołał złapać piłkę

• Ależ było blisko gola! Bacuna znów świetnie dośrodkował z prawej strony boiska, a tym razem głową minimalnie przestrzelił Agbonlahor!

• Barton starał się zagrać prostopadłe podanie w kierunku Zamory, ale zrobił to za mocno i gospodarze przejęli piłkę

• To mogła być bramka! Po tej wrzutce z narożnika boiska w dobrej pozycji po zgraniu Caulkera znalazł się Krancjar, ale nie trafił on w piłkę!

• Phillips dośrodkował z prawej strony boiska, a Bacuna tym razem dobrze sobie z tym poradził. Rzut rożny

• Żółta kartka dla Sandro

• Żółta kartka dla Krancjara za faul na Cleverley'u

• Kapitalna kontra The Villans! Agbonlahor zaczął ją na własnej połowie, podał do Benteke, a on popędził w stronę bramki i wykorzystał sytuację sam na sam! Jak odpowiedzą goście?

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Christian Benteke, 2:1!

• Phillips dośrodkował z rzutu wolnego, a strzał głową w wykonaniu Hilla został zablokowany

• Cleverley starał się zagrać prostopadłą piłkę w kierunku Benteke, ale zrobił to za mocno i ta stała się łupem Roberta Greena

• Było blisko gola! Bacuna tym razem dużo lepiej dośrodkował z prawej flanki, a Benteke minimalnie przestrzelił głową!

• Bacuna dośrodkował z prawej strony boiska, ale zrobił to za nisko i czytelnie. Zawodnicy gości spokojnie wybili piłkę

• Agbonlahor zaatakował indywidualnie, wpadł z piłką w pole karne i tam przegrał pojedynek z Hillem. Domagał się przy tym odgwizdania rzutu karnego, ale arbiter pokazał, że nie ma takiej możliwości

• Grealish dośrodkował z narożnika boiska, a po przebitce piłka spadła pod nogi Vlaara. Holender oddał potężny strzał, który na głowę przyjął Sandro. Futbolówka wyszła na corner, a zawodnik QPR potrzebował chwili, aby dojść do siebie

• Fabian Delph przymierzył sprzed szesnastki, a piłka po rykoszecie wyszła na rzut rożny

• Teraz trochę dłużej przy piłce utrzymują się The Villans, jednak rozgrywają ją stosunkowo daleko od bramki Greena, więc zagrożenia większego z tego nie ma

• Leandro Bacuna oddał strzał sprzed pola karnego, ale zrobił to swoją gorszą, lewą nogą i fatalnie się pomylił

• To powinien być gol! Benteke zaatakował lewą stroną boiska, dośrodkował w pole karne, a tam z piłką minął się Barton i trafiła ona do Grealisha. Młody zawodnik Aston Villi przegrał pojedynek sam na sam z bramkarzem!

• Kranjcar tym razem zaatakował indywidualnie, oddał strzał sprzed pola karnego, ale był on za lekki, by zaskoczyć bramkarza

• Krancjar dośrodkował z rzutu wolnego, ale zrobił to bardzo niedokładnie i piłka minęła bramkę Brada Guzana

• Grealish! Świetny strzał z rzutu wolnego, broni to Green!

• Fabian Delph podał do Benteke, ten pociągnął lewym skrzydłem, ograł Caulkera i świetnym strzałem pokonał Greena. Mecz zaczyna się od nowa!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! I już mamy remis, Christian Benteke!

• Bacuna dośrodkował z prawej strony w pole, a tam jeden z obrońców uprzedził Grealisha

• Po dośrodkowaniu z prawej strony boiska Bacuna niedokładnie wybijał piłkę z własnej szesnastki i przejął ją Zamora. Doświadczony zawodnik QPR idealnie zagrał do Phillipsa, a ten pięknym strzałem głową nie dał szans bramkarzowi!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! 1:0 dla gości, Phillips!