0

Manchester United

0

• Tylko debiutujący Angel Di Maria wybił się ponad przeciętności w składzie Louisa Van Ghala. Cieszy, że Burnley walczyło jak równy z równym z ekipą z Old Trafford. W końcu z tego słynie Premier League. Za wspólne dwie godziny dziękuje Państwu Adam Wielgosiński.

• Ostatni gwizdek sędziego. Beniaminek Premier League zdobywa pierwszy punkt w sezonie.

• Young centruje, lecz Rooney przegrywa starcia główkowe. Welbeck uderzył, ale od bramki Heaton. To pewnie była ostatnia szansa Manchesteru.

• Burnley wyszło spod nacisku United, spokojnie rozgrywają futbolówkę gospodarze.

• Zmasowany atak na bramkę Toma Heatona. Piłkarze United wrzucają piłkę w pole karne Burnley.

• Cztery minut doliczone do regulaminowego czasu gry.

• Steven Reid otrzymuje kartkę za utrudnianie rozegrania stałego fragmentu gry.

• Rzut wolny pod linią boczną dla Burnley, będzie dośrodkowanie w pole karne.

• Dobry mecz Matta Taylora. W jego miejsce na murawie melduje się Steven Reid.

• Kontrowersyjna decyzja arbitra. Piłkę ręką we własnym polu karnym zatrzymuje piłkarz Burnley.

• Januzaj zmienia kontuzjowanego Hiszpana, który był niewidoczny w tym starciu.

• Juan Mata sygnalizuje uraz mięśnia. Prawdopodobnie naciągnął mięsień dwugłowy uda.

• Zaczęli szanować piłkę piłkarze Burnley, spokojnie rozgrywają futbolówkę, czas leci na ich korzyść.

• Obrona Burnley już wybija piłkę, gdzie popadnie, by tylko utrzymać bezbramkowy remis.

• Young wrzuca, Welbeck przyjmuje i podaje do Juana Maty, ustawionego pod linią pola karnego. Hiszpan strzela wysoko w trybuny.

• Bardzo powoli rozgrywają akcję obrońcy United, jakby był to początek spotkania. Mamy 79. minutę, a czas ucieka Manchesterowi.

• Ashley Barnes zastępuje Danny'ego Ingsa, który rozegrał dziś dosyć przeciętny mecz.

• Matt Taylor przeciął głową ostro bitą wrzutkę Valencii z prawej strony. Rzut rożny dla United.

• Pierwsza kartka dla gracza Seana Dyche'a. Ukarany Dean Marney.

• Szybko rozegrana akcja Burnley przerwana przez Philla Jonesa.

• Rzut wolny dla Burnley. Matt Taylor strzelał z około trzydziestu metrów. Piłka ląduje ponad bramką.

• Schodzi Robin Van Persie, który przyćmił słabego w ataku Rooney'a. W jego miejsce Danny Welbeck.

• Valencia centruje, Duff wyjaśnia sytuację, wybijając piłkę.

• Schodzi z boiska najlepszy piłkarz tego meczu, Angel Di Maria, który zaliczył bardzo debiut w barwach "Czerwonych Diabłów". Wchodzi Anderson.

• Anderson przygotowuje się do wejścia na boisko.

• Tyler Blackett ukarany żółtym kartonikiem za uderzenie w kolano Danny'ego Ingsa.

• Di Maria wraca na boisko, piłka oddana w geście fair play, od bramki Burnley.

• Przerwa w grze. Medycy oglądają staw skokowy Di Marii.

• Siła złego na jednego. Trippier nie dał rady przejść dwójki Di Maria - Young.

• Tak jak na początku pierwszej połowie, tak i w drugiej Manchester United zaczyna przejmować inicjatywę w po pierwszych minutach gry.

• Crossowe podanie Fletchera do Younga, ten przerzuca do Valencii, spokojnie rozgrywa United.

• Niemałe zamieszanie w polu karnym Burnely. Najpierw Di Maria ograł Trippiera, strzelał Rooney, później dobijał Van Persie, ale futbolówka wybita sprzed linii bramkowej.

• Michael Duff faulował w polu karnym rywala podczas wrzutki z rzutu rożnego. Zacznie David De Gea.

• Spokój pod bramką Heatona. Ataki pozycyjne Manchesteru szybko przerywane są przez środkowych gospodarzy. Tym razem Taylor próbował szczęścia, strzelając z dystansu.

• Spokojnie rozgrywa akcję na własnej połowie. Po raz kolejny nie mają pomysłu na rozerwanie szyków obronnych Burnley.

• Kolejna "siatka" Arfielda. Tym razem Robin Van Persie przepuścił piłkę między nogami.

• Dosyć nieśmiało Manchester próbuje rozpocząć pressing na połowie gospodarzy.

• Johny Evans wślizgiem przerywa drybling Davida Jonesa, próba szybkiej kontry, lecz niecelne podanie Di Marii. Od bramki Tom Heaton.

• United próbują przebić się przez zasieki obrony Burnley, które świetnie się ustawia w defensywie.

• Strata Valencii, Danny Ings rozpoczął drybling.

• Mamy pierwszy gwizdek w drugiej połowie. Zaczynamy!

• W ostatnich minutach mieliśmy festiwal niecelnych podań z pominięciem drugiej linii. Po wyrównanej pierwszej połowie mamy bezbramkowy remis, choć okazji do strzelenia goli nie brakowało. Wracamy za kwadrans.

• Tom Heaton uprzedził Wayne'a Rooney'a i łapię futbolówkę zagrywaną przed Di Marię.

• Di Maria zaczyna kontrę United.

• Miejmy nadzieję, że problemy techniczne mamy za sobą. Teraz żółtą kartką ukarany Darren Fletcher, który kilka minut wcześniej próbował przerwać kontrę Burnley.

• Spokojnie piłkę rozgrywa Manchester, dobrze ustawieni w obronie gospodarze.

• Efektowną "siatkę" założył Trippier Wayne'owi Rooneyowi.

• Kolejne cudowne podanie di Marii, tym razem do Rooneya. Anglik zgrywał piłkę do Robina Van Persiego, ustawionego na jedenastym metrze. Duff zdołał wybić futbolówkę.

• Długie podanie do Jutkiewicza, jednak szybszy golkiper z Old Trafford.

• Atomowe uderzenie Davida Jonesa i z trudem interweniuje David De Gea. Rzut rożny dla podopiecznych Seana Dyche'a.

• Pierwsza okazja Burnley od dobrych kilku minut przewagi Manchesteru. Wrzutka Jutkiewicza do Scotta Arfielda, który zszedł do środka z prawego skrzydła, lecz niecelne uderzenie pomocnika gospodarzy.

• Ekipa z Manchesteru przejmuje inicjatywę. Niecelna wrzutka Valencii, od autu rozpoczną jednak piłkarze gości.

• Długie podanie Johny'ego Evansa do Wayne'a Ronney'a. Napastnik Manchesteru był na spalonym.

• Atak prawą strona Manchesteru, Young zaczyna drybling.

• Strata gospodarzy, kontra United, lecz skiksował Rooney po dośrodkowaniu z lewej strony od Robina Van Persiego.

• Mamy mały chaos na boisku. Przez ostatnie sekundy piłka latała między liniami obrony obu ekip. Obecnie Burnley przejęło piłkę.

• Ashley Young wygrywa starcie na prawym skrzydle z Arfieldem. Young podał do Van Persiego, który nie wywalczył w polu karnym nawet rzutu rożnego. Od bramki Heaton.

• Długie podanie Angela Di Marii, piłkę na klatkę przyjmuje Van Persie, ale świetnie jego strzał broni Tom Heaton.

• Matthew Taylor traci piłkę, goście spokojnie rozpoczynają budowanie swojej akcji.

• Akcja "Red Devils" skończyła się strzałem nowego piłkarza Manchesteru, Angela Di Marii.

• Rooney przenosi akcję na prawą flankę do Valencii.

• Niecelne prostopadłe podanie Mee do Jutkiewicza. Piłkę przejmuje Phill Jones.

• Angel Di Maria faulowany w kole środkowym przez Davida Jonesa.

• Kontrę Burnley zepsuł Lucas Jutkiewicz, podając na pamięć do Ingsa.

• Podopieczni Louisa van Gaala próbują stworzyć atak pozycyjny i spokojnie rozgrywają piłkę w linii obrony.

• Poprzeczka po strzale Davida Jonesa z rzutu wolnego! Blisko pierwszego gola w tym meczu był wychowanek United.

• Jutkiewicz faulowany w walce powietrznej. Będzie rzut wolny dla Burnley w okolicach siedemnastego metra od bramki De Gei.

• Atak pozycyjny Burnley. Trippier wrzuca piłkę w pole karne.

• Pierwszy atak Burnley. Balckett wybija piłkę spod nóg Jutkiewicza. Aut dla gospodarzy.

• Ubrani w biało-czarne stroje piłkarze Manchesteru rozpoczęli mecz.

• W pierwszej "jedenastce" Burnley nie zmieścili się: Gilks, Ward, Reid, Long, Wallace, Sordell, Barnes i oni mecz zaczną oglądać z poziomu ławki rezerwowych.

• Dziś na ławce United zasiądą: Januzaj, Hernandez, Welbeck, James, M. Keane, Anderson, Amos.

• Dziś w składzie United zadebiutuje Angel Di Maria, ściągnięty z Realu Madryt za 60 milionów funtów.

• Burnley w pierwszy dwóch meczach Premier League nie zdobyło nawet punkty. W pierwszej kolejce przegrali 1-3 z Chelsea Jose Mourinho, a w drugiej ulegli walijskiemu Swansea 0-1.

• W pierwszych trzech meczach sezonu Manchester United ani razu nie wygrał. Burnley jest idealnym rywalem dla "Czerwonych Diabłów", aby przerwać tę niefortunną passę.

• Dzień dobry. Tradycyjnie futbolową sobotę zaczynamy od pierwszego meczu kolejki w Premier League. Na relację z meczu Burnley FC - Mancheester United zaprasza Państwa Adam Wielgosiński.