1

Manchester United

1

• KONIEC MECZU! CHELSEA LONDYN REMISUJE Z MANCHESTEREM UNITED 1:1!

• Diego Costa mógł strzelić gola na wagę zwycięstwa Chelsea, ale David de Gea fantastycznie obronił ten strzał!

• Ostatnia zmiana w Manchesterze, za Juana Matę wszedł Ander Herrera.

• Wayne Rooney wpadł w pole karne Chelsea, było groźnie, ale futbolówka znalazła się poza placem gry.

• Rzut wolny dla Chelsea, Willian uderzał, ale piłka wylądowała w rękach Davida de Gei.

• Gooool! Diego Costa!

• Sędzia doliczył sześć minut do regulaminowego czasu gry.

• Diego Costa mógł doprowadzić do wyrównania! Po dośrodkowaniu Williana Brazylijczyk zdołał oddać strzał, ale piłka o centymetry powędrowała nad poprzeczką.

• Zmiana w zespole gości, Memphis Depay wejdzie w miejsce Jessie'go Lingarda.

• Willian uderzał z rzutu wolnego, piłkę wybili gracze United.

• Chris Smalling został ukarany żółtą kartką.

• Juan Mata stracił piłkę na rzecz Williana, jednak czujny na posterunku był Morgan Schneiderlin.

• Jessie Lingard został ukarany żółtą kartką.

• Zmiana w Manchesterze, Marouane Fellaini opuszcza boisko, pojawia się na nim Morgan Schneiderlin.

• Chelsea Londyn - Manchester United

• Eden Hazard wbiegł w pole karne, odegrał futbolówkę do Pedo, ale ten nie zdołał jej opanować.

• Cesc Fabregas uderzał z ostrego kąta z całej siły, ale David de Gea znów świetnie interweniował! Znakomite zawody rozgrywa dziś Hiszpan.

• Kolejny rzut rożny dla Chelsea, po zagraniu Williana piłka dobiła się jedynie od Gary'ego Cahilla.

• Zamieszanie w polu karnym Manchesteru, Branislav Ivanović zaskoczył Davida de Geę groźnym strzałem, jednak Hiszpan popisał się kapitalną interwencją!

• Ostatnia zmiana w ekipie gospodarzy. Pedro zastąpi Nemanje Matica.

• Daley Blind został ukarany żółtą kartką.

• Fantastyczna bramka Jessie'ego Lingarda! Zamieszanie pod bramką Chelsea świetnie wykorzystali goście, Mata zagrywał do Martiala, ten odegrał futbolówkę na pole karne, musnął ją jeszcze Rooney, aż w końcu Anglik pokonał golkipera londyńskiej drużyny.

• Goool! Jessie Lingard!

• Wymuszona kontuzją Kurta Zoumy zmiana. Zastąpi go Gary Cahill.

• Kontuzja Zoumy

• Kurt Zouma doznał urazu bez udziału rywala. Opuści boisko na noszach.

• Kurt Zouma padł na murawę i nie jest w stanie się z niej podnieść. Wygląda to na coś poważniejszego...

• Pierwsza zmiana w Chelsea, Eden Hazard wejdzie w miejsce Oscara.

• Jessie Lingard precyzyjnie uderzał na bramkę Chelsea, ale fantastycznie spisujący się w tym spotkaniu Thibaut Courtois znów uchronił swój zespół przed stratą gola.

• Z dobrej strony pokazał się Wayne Rooney, który zaskoczył golkipera Chelsea mocnym strzałem. Thibaut Courtois zdołał jednak obronić.

• Kurt Zouma strzelał z dystansu, futbolówka powędrowała wysoko nad poprzeczką.

• Nemanja Matić mocno uderzał sprzed pola karnego, zablokował go Chris Smalling.

• Zły, za mocne podanie Williana do Oscara. Piłkę pewnie wyłapał David de Gea.

• Wracamy po przerwie i rozpoczynamy drugą połowę!

• Chelsea - Manchester UnitedChelsea - Manchester United

• Koniec pierwszej połowy! Do przerwy Chelsea bezbramkowo remisuje z Manchesterem United.

• Piłkarz Chelsea protestują, że Blind zagrał ręką w polu karnym i domagają się podyktowania rzutu karnego. Sędzia wskazał jedynie na rzut rożny.

• Jessie Lingard uderzał, ale jego strzał został zablokowany.

• Juan Mata odegrał piłkę do Darmiana, ten posłał ją w pole karne Chelsea, ale żaden z pozostałych piłkarzy Manchesteru nie wykończył tej akcji.

• Daley Blind zagrywał futbolówkę z rzutu rożnego, Fellaini nie zdołał do niej dopaść.

• Zdaniem sędziego Diego Costa nieprzepisowo zatrzymywał rywala. Wściekły Brazylijczyk nie zgadza się z decyzją arbitra.

• Znów bliski szczęścia był Oscar. Willian posłał w kierunku Brazylijczyka piłkę, a ten nie zdołał jej sięgnąć.

• I znów Chelsea w natarciu! Oscar strzelał z ostrego kąta, futbolówka powędrowała tuż nad poprzeczką!

• To mógł być gol! Oscar świetnie wyłożył piłkę do Diego Costy, Brazylijczyk uderzał na bramkę Manchesteru, jednak nieznacznie się pomylił!

• Cesc Fabregas został złapany na spalonym.

• Willian zagrywał piłkę z rzutu rożnego, przyjął ją Nemanja Matić i strzelał wprost na bramkę Manchesteru United. Między słupkami świetnie spisał się David de Gea, który zaprezentował wspaniałą interwencję.

• Branislav Ivanović wywalczył drugi w tym spotkaniu rzut rożny dla Chelsea.

• Nemanja Matić wywalczył rzut rożny dla Chelsea. Willian uderzał z narożnika boiska, piłka powędrowała niedaleko obok bramki Manchesteru.

• Piłkarze Chelsea wyglądają jak na razie bardzo bezradnie. To Manchester United częściej atakuje i stwarza więcej dobrych sytuacji. David de Gea jeszcze się w tym spotkaniu nie napracował. W przeciwieństwie do Thibaut Courtois.

• Zamieszanie pod bramką Chelsea, najpierw Smalling, a później Carrik próbowali pokonać Thibaut Courtois, nie udało im się to.

• Anthony Martial chciał zagrywać do Lingarda, koniec końców Czerwone Diabły będą miały rzut rożny.

• Marouane Fellaini czekał pod bramką Chelsea na podanie, piłkę w ostatniej chwili zdołał wybić Nemanja Matić.

• Willian uderzał z dystansu, ale ta próba pozostawiała bardzo wiele do życzenia.

• Manchester United w natarciu, Juan Mata odegrał piłkę do Anthony'ego Martiala, który fantastycznie uderzał wprost na bramkę Chelsea! Na szczęście Chelsea bardzo dobrą interwencją popisał się Thibaut Courtois!

• Willian rozpędził się w środku pola, zgrał piłkę do Oscara, ale strzał Brazylijczyka zablokował Darmian.

• Michael Carrick zdecydował się na oddanie strzału sprzed pola karnego, ale była to dość słaba próba i Thibaut Courtois nie miał żadnych problemów z obroną.

• Borthwick Jackson dośrodkowywał z boku boiska, futbolówka powędrowała poza boiska. Będzie piąty korner dla United.

• Za mocno zagrał teraz Willian w kierunku Cesca Fabregasa, a to mogła być dobra akcja londyńczyków.

• Kolejny rzut rożny dla ekipy z Manchesteru. Znów Daley Blind, znów bezskutecznie.

• Matteo Darmian próbował dośrodkowywać, ale piłka została zablokowana przez graczy Chelsea.

• Kolejny korner dla Czerwonych Diabłów, znów Diego Costa dobrze odnalazł się w polu karnym i wybił piłkę, której adresatem był Fellaini.

• Rzut rożny dla Manchesteru United, piłkę uderzał Blind, ale pewnie wybił ją Diego Costa.

• Nemanja Matic nieprzepisowo zatrzymywał rywala, jednak sędzia nie odgwizdał faulu.

• Marouane Fellaini znalazł się pod bramką Chelsea i miał trochę miejsca na oddanie strzału. Koniec końców zbyt długo się wahał czy oddać strzał i nie zagroził bramce rywali.

• Piłka w narożniku boiska odbiła się od Matteo Darmiana i opuściła plac gry.

• Pierwszy gwizdek sędziego! Od środka rozpoczęli zawodnicy Chelsea Londyn!

• Piłkarze obu drużyn właśnie pojawili się na murawie. Za moment zaczynamy!

• Rezerwowi Manchesteru United: Romero, McNair, Pereira, Varela, Schneiderlin, Herrera, Depay.

• Rezerwowi Chelsea Londyn: Begovic, Baba, Cahill, Loftus-Cheek, Pedro, Traore, Hazard.