2

Stoke City

1

• To tyle na dziś, kończy się Wielka Sobota z Premier League, za uwagę dziękuje Michał Kozera, dobrej nocy i wesołego, jutrzejszego święta!

• Ostatni gwizdek sędziego, 2:1 po bramce Hazarda oraz Remy'ego. Kontuzje najpierw Remy'ego, a potem grającego tylko 10 minut Costy, ale przede wszystkim - magiczna bramka Charliego Adama!

• Drogba z żółtą kartką za przeszkadzanie we wznowieniu gry.

• Crouch bardzo, bardzo brzydko zaatakował Hazarda. Atak na kolana i szczęście wysoki napastnik, oglądając tylko żółtą.

• 4 minuty więcej, Chelsea gra już na czas.

• Cóż - Chelsea nadal przy piłce. Gra toczy głównie po lewej stronie. Seria podań po trójkącie Hazard - Willlian - Matić działa na korzyść gospodarzy.

• Zabawna reakcja Mourinho, który położył się na murawie i niemal rozpłakał! Serce do walki!

• Hazard, Hazard, Cuadrado i Cuadrado!! Ależ miała okazję Chelsea, najpierw Belg zamieszał w polu karnym potem podał do Kolumbijczyka, a ten dwukrotnie próbował pokonać bramkarza!

• Jest i Pieters za Adama.

• Są dwie zmiany. Crouch za Irelanda.

• Rzucili się na Hazarda w polu karnym rywale. Jest kolejny korner.

• Cuadrado starł się z Wilsonem, nie wyglądało to przyjemnie, jednak gra nie została wstrzymana.

• William próbował solowej akcji, jednak zatrzymał się na defensywie,

• Chelsea spokojnie przeważa na swoim boisko i szuka trzeciej bramki, mimo straty dwóch napastników i pomocnika.

• Ukarany Wollscheid.

• Adam okrzyczał solidnie sędziego liniowego, za co ten z pola ukarał.go kartką.

• I, co dziwniejsze, również w Chelsea mamy roszadę - Remy już zdjęty, w jego miejsce Cuadrado.

• Jeszcze po drodze była zmiana w Stoke, Dioufa zmienił Arnautović.

• Ajjj i teraz słupek Stoke!!

• Było tak - Begović podawał piłkę na środek pola, tam przechwycił ją Willian, szybko przekazał do Hazarda, ten w polu karnym ściągnął bramkarz oraz obrońcę, po czym podał do Remy'ego, którego bramka była już tylko formalnością.

• Gooool dla Chelsea! Co się tam działo, panie Realizatorze?? To Remy!

• Dobra akcja Stoke się kreowała, ale Walters kiepsko dośrodkowywał.

• Fabregas uderza i znów blokują obrońcy.

• Tylko 10 minut na boisku spędził Diego Costa! Uraz mięśnia udowego, zmienia go Drogba.

• Kontra Stoke, ale Ireland zamiast strzelać, podał Courtois...

• Zrobił trochę zamieszania wolny Williana, jednak wybija na rożny Begović.

• Faulował Ireland , ma już żółty kartonik i to nie jest zbyt odpowiedzialne zachowanie. Do tego wolny dla Chelsea, już trzynasty.

• Próbuje przebić się przez ostatnią linię obrońców Chelsea, ale za każdym razem defensorzy spisują się na medal.

• Hazard! Świetne uderzenie lewą nogą, ale się popisał Begović!

• Mamy też zmianę - Costa za Oscara.

• Zaczynamy drugą połowę.

• Koniec pierwszej połowy!

• Wrzuca Fabregas, ale i piąstkuje Begović. Korner.

• Ireland ukarany za walkę z Hazardem.

• 3 doliczone minuty.

• Adam niesamowicie dostrzegł jak daleko wystawiony jest belgijski bramkarz, po czym posłał długą, potężną piłkę, której nie wyjął Cortois!

• GOOOOOOOOOL! CHARLIE ADAM, ALEŻ SENSACYJNY GOL! GOL, ZE ŚRODKA BOISKA!!

• Fabregas już wrócił na murawę.

• Hiszpan opatrywany przez Evę Carneiro na linii bocznej, tymczasem mecz już wznowiony.

• Znów faulowany Fabregas, tym razem trafiony łokciem w głowę Hiszpan. Winowajcą Charlie Adam. Polała się krew.

• W środek bramki, 1:0!

• Rzut karny dla Chelsea! Faulowany Fabregas w polu karnym!

• Kolejny już rzut rożny dla Chelsea. Tym razem dorzucał Willian, ale jeszcze bronią sięgościa.

• Jest wolny dla Chelsea. Oscar przy piłce.

• Ależ zmarnował szansę Oscar! Brazylijczyk otrzymał piłkę na 12. metrze i z lewej nogi uderzył znacznie obok bramki.

• Faulowany Willian.

• Nzonzi! Matić wybija piłkę prosto pod jego nogi, a Francuz chciał przerzucić piłkę za kołnierzem Coutroisa.

• Kartka dla Whelana za przewinienie sprzed kilku minut. Sędzia puścił grę i przy takiej wymianie podań musiał trochę poczekać na okazję do wstrzymania gry.

• Dobrze wyjaśniają wrzutkę obrońcy gospodarzy.

• Mamy wolny dla Stoke.

• Wrzutka w pole karne, ale chwyta Begović, przy okazji wywalczając faul.

• Rożny dla Chelsea.

• Remy znów strzela, tym razem jednak niecelnie.

• Wrzutka Stoke w pole karne, ale Cahill dobrze wybija głową.

• Remy uderza, ale broni Begović!

• Rozpędził się w poprzek pola karnego Hazard, ale zakończenie jego akcji strzałem wymagało celności.

• Oscar próbował zaatakować, ale zablokował go Whelan.

• Długie podanie do Waltersa, ten jednak nie dał rady doścignąć piłki. Ta wraca znów pod nogi gospodarzy.

• Chelsea spokojnie gra piłką, znaczne posiadanie i powolne konstruowanie akcji.

• Remy uderzał z obrotem, piłka odbiła się znacznie od obrońcy i lewitowała w kierunku lewego okienka. Serbski golkiper fantastycznie się wyciągnął!

• Remy! Begović fenomenalnie broni!!

• Rzut wolny dla Chelsea z prawej strony.

• Zaczynamy spotkanie na Stamford!

• Liderzy tabeli wciąż mają 6 punktów przewagi nad Manchesterem City i dziś - na przynajmniej dwa dni - mogą tę liczbę zwiększyć, jeśli tylko wygrają swój domowy mecz. Start już za 20 minut.

• Witam w relacji na żywo ze spotkania Chelsea Londyn ze Stoke City.