Chelsea Londyn

4

Swansea City

2

• Po dość przeciętnym początku meczu w wykonaniu gospodarzy, w drugiej połowie kompletnie zdominowali oni przeciwnika. Byli lepsi w każdym calu i wypunktowali rywala. Z mojej strony to już wszystko, za uwagę dziękuje Damian Wiśniewski.

• Koniec spotkania! Świetnie grająca Chelsea ogrywa Swansea 4:2!

• A teraz Remy oddał strzał z dystansu, ale i on nie trafił nawet w bramkę

• Salah zszedł teraz z piłką z prawej strony do środka, oddał strzał na bramkę, ale pomylił się dość znacznie

• Cztery minuty doliczył sędzia do drugiej połowy

• Ramires oddał teraz strzał z dystansy, ale nie trafił w bramkę

• Wilfried Bony zagrał kapitalną piłkę z głębi pola, Shelvey wyszedł sam na sam z bramkarzem spokojnie pokonał Courtois.

• GOOOOOL! Jonjo Shelvey, drugi gol dla gości!

• Teraz Remy dośrodkowywał z prawej strony, a polski bramkarz bez problemu znów złapał futbolówkę

• Remy oddał strzał sprzed pola karnego, ale spokojnie piłkę złapał Fabiański

• Długo, mozolnie budują swoją akcję gospodarze

• Salah wchodzi na boisko i zmienia Fabregasa

• Indywidualną akcję przeprowadził Hazard, zagrał piłkę do Oscara, ten przeciągnął do Remy'ego, a Francuz ładnym strzałem pokonał bramkarza!

• GOOOOOOOOL!! Loic Remy trafia w debiucie!

• Długo, spokojnie rozgrywają teraz piłkę gospodarze. Zobaczymy, co z tego wyjdzie

• Ramies zagrał kapitalną piłkę w światło bramki, na piątym metrze od niej dopadł do piłki Costa, który zmienił tor lotu futbolówki, myląc Fabiańskiego! 3:1!

• GOOOOOOOOL!! Costa po raz trzeci!!

• Routledge schodzi z boiska, a w jego miejsce widzimy Montero

• Gomiiis! Wyszedł sam na sam z bramkarzem i przestrzelił!

• Długie zagrania Ki z głębi pola, ale złapał piłkę bramkarz

• Gomis! Dobry strzał sprzed pola karnego, ale złapał piłkę Courtois

• Neil Taylor dośrodkował z lewej strony boiska, ale w polu karnym Cahill powstrzymał Sigurdssona

• Shelvey zdecydował się teraz na strzał z dystansu, ale nie trafił nawet w bramkę

• Ivanović oddał potężny strzał sprzed szesnastki, ale był on tyle mocny, co niecelny.

• Siedzi teraz Chelsea na połowie rywala. Czy padną kolejne bramki?

• Kapitalna akcja The Blues, Eden Hazard i Cesc Fabregas rozklepali piłkę w polu karnym rywala, ten drugi wyłożył piłkę Coscie, a były napastnik Atletico wpakował piłkę do bramki!

• GOOOOOOOOOOL!! Diego Costa i Chelsea prowadzi 2:1!

• I zaczynamy drugą połowę

• To była naprawdę bardzo ciekawa pierwsza połowa. Obie drużyny stworzyły sobie kilka ciekawych sytuacji podbramkowych i obie wykorzystały po jednej. Do przerwy 1:1, co zapowiada nam kapitalną drugą połowę!

• I w tym momencie arbiter zakończył pierwszą połowę!

• Indywidualnie zaatakował teraz Hazard, ale został zablokowany w polu karnym przeciwnika

• Brazylijczyk z hiszpańskim paszportem dostał piłkę po dośrodkowaniu z rzutu rożnego i dobrym strzałem głową nie dał szans Fabiańskiemu! 1:1!

• GOOOOOOOOL!! Diego Costa, mamy remis!

• I to Belg właśnie podszedł do piłki ustawionej w narożniku boiska, ale dośrodkował bardzo kiepsko

• Costa do Hazarda, ten starał się dośrodkowywać, ale wywalczył tylko corner

• Costa faulował teraz Rangela na połowie rywala

• Sporo chaosu mamy teraz na boisku, ani jedni, ani drudzy nie potrafią dłużej utrzymać się przy piłce

• Kolejna akcja gospodarzy! Fabregas zagrał do Hazarda, a ten nieznacznie przestrzelił z ostrego kąta!

• Gomi zaatakował teraz środkiem pola, ale ostatecznie zatrzymał go Cahill.

• Fabiański! Oscar oddał strzał sprzed pola karnego, a polski bramkarz interweniował kapitalnie!

• To powinien być gol! Po dośrodkowaniu Ivanovicia z prawej strony boiska Oscar stanął przed idealną okazją, był kompletnie niepilnowany i uderzył fatalnie!

• Schuerrle spróbował akcji indywidualnej, ale spokojnie zatrzymali go Rangel i Amat

• Terry! Dobry, ale minimalnie niecelny strzał głową po dośrodkowaniu Fabregasa z rzutu wolnego!

• Ależ akcja Swansea! Piękna wymiana podań, Sigurdsson podał na lewo do Routledge'a, a ten minimalnie przestrzelił!

• Kolejna próba Gomisa, który tym razem fatalnie przestrzelił po dośrodkowaniu z lewej strony boiska.

• Uspokoiła nam się nieco gra. Łabędzie dłużej utrzymują się przy piłce i zobaczymy, czy znów zagrożą bramce rywala

• Gomis! Świetnie zszedł z piłkę z lewej strony do środka, oddał strzał z dystansu i przestrzelił minimalnie!

• Oscar zdecydował się na strzał sprzed pola karnego, ale nie trafił w światło bramki

• Ki bardzo ładnie zagrał na prawą stronę, Taylor dośrodkował w pole karne, a Terry pechowo wpakował piłkę do własnej bramki! Zaczynają się emocje!

• GOOOOOOOOOL!! Samobój Terry'ego, 1:0 dla Swansea!

• Ki spróbował teraz akcji indywidualnej, ale szybko stała się ona nieudaną. Przy piłce gospodarze

• Taylor dośrodkowywał teraz z lewej strony boiska, ale za bardzo przeciągnął tę wrzutkę i piłka wyszła na aut

• Fabregas ładnie teraz dośrodkował w kierunku Ivanovicia, ale jeszcze lepiej interweniował polski bramkarz, który złapał piłkę

• Eden Hazard był teraz faulowany przez Ki.

• Fabregas spróbował rozciągnąć grę do prawej strony, ale zrobił to niedokładnie. Grę od bramki wznowi Fabiański

• Schuerrle dośrodkowywał z rzutu wolnego, ale Gomis wybił piłkę na corner

• Jordi Amat faulował teraz Ivanovicia

• To powinien być gol! Po dośrodkowaniu z prawej strony boiska i zagraniu piłki przez Terry'ego futbolówka trafiła do Routledge'a, ktorego strzał z woleja był minimalnie niecelny!

• Diego Costa zdecydował się teraz na uderzenie sprzed pola karnego, ale po rykoszecie piłkę spokojnie złapał Fabiański

• Rangel zagrał teraz długą piłkę w kierunku Gomisa, ale tego uprzedził Cahill

• Kevin Friend daje znak, mecz zaczynają gospodarze!

• Przed rozpoczęciem meczu mamy jeszcze minutę ciszy

• Piłkarze obu drużyn są już na boisku, za chwilkę zaczniemy to spotkanie!

• Po emocjach związanych z meczem na Emirates Stadium i remisie 2:2 w meczu Arsenalu z Manchesterem City, teraz czekamy na widowisko podobnej klasy. Oby tylko The Blues i Łabędzie nie zawiedli naszych oczekiwań.

• Jedni i drudzy jak do tej pory wygrali wszystkie ligowe mecze. W przypadku Chelsea było to brane pod uwagę, ale seria Swansea, która wygrała w pierwszej kolejce z Manchesterem United, robi wrażenie na wszystkich.

• Witamy! Już tylko dziesięć minut zostało do rozpoczęcia spotkania pomiędzy Chelsea podejmie Swansea. Na relację live z tego wydarzenia zaprasza gorąco Damian Wiśniewski.