Crystal Palace

3

Liverpool FC

1

• Za wspólną relację z tego meczu dziękuje Tytus Daniluk. Życzę miłego popołudnia!

• Koniec spotkania w zachodnim Londynie! Wielka radość na Selhurst Park! Crystal Palace po bramkach Gayle'a, Ledley'a i Jedinaka wygrywa z faworyzowanym Liverpoolem 3:1! Honorowe trafienie dla gości zaliczył Ricky Lambert.

• Jeżeli Crystal Palace odniesie zwycięstwo, czwarta porażka Liverpoolu stanie się faktem.

• Sędzia dolicza 4 minuty!

• Zamieszanie w polu karnym Crystal Palace. Piłka w rękach Speroniego.

• Barry Bannan zmienia najlepszego na boisku w tym meczu Yannick'a Bolasie.

• Steven Gerrard niecelnie z rzutu wolnego.

• Rzut wolny bezpośredni dla Liverpoolu z ok. 18 metrów.

• Kibice Orłów wiwatują!

• Ależ uderzenie kapitana Crystal Palace! Australijczyk fenomenalnym strzałem z rzutu wolnego w same okienko podwyższa prowadzenie na 3:1!

• Bramka dla gospodarzy wysiała w powietrzu, bo to oni od strzelenia pierwszego gola są lepszą drużyną w tym spotkaniu! Liverpool jest cieniem drużyny z poprzedniego sezonu.

• Joe Ledley wyprowadza Crystal Palace na prowadzeniu. Defensywny pomocnik strzela gola po idealnym wyłożeniu piłki ze skrzydła od Bolasie!

• Kelly fauluje Johnsona.

• James McArthur za Jasona Puncheona.

• Emre Can wchodzi na boisko w miejsce Joe Allena.

• Fabio Borini zmienia Adama Lallanę.

• Dobra akcja Liverpoolu, zakończona strzałem z bardzo bliskiej odległości wprost w Speroniego.

• Druga odsłona jest równie emocjonująca jak i pierwsza, jednak teraz więcej jest walki w samym środku boiska.

• Strzał Mile Jedninaka zablokowany przez jednego z defensorów Liverpoolu.

• Kara indywidualna dla Javiera Manquillo za faul w samym narożniku pola karnego. Rzut wolny dla gospodarzy z 18 metrów.

• Faul Jedinaka na Lambercie.

• Martin Skrtel strzela z pół woleja w polu karnym gości, ale uderzenie Słowaka przelatuje obok lewego słupka bramki Speroniego.

• Skrtel ukarany żółtym kartonikiem za faul na rywalu.

• Gerrard ponownie przymierzył z dystansu, jednak ponownie niecelnie.

• Na boisku są już zawodnicy obu drużyn! Drugą połowę rozpoczną gospodarze!

• Wracamy za kwadrans, na ostanie 45 minut spotkania rozgrywanego w Londynie.

• Koniec pierwszej odsłony spotkania na Selhurst Park! Liverpool zaczął strzelanie już w drugiej minucie, ale to Crystal Palace ruszyło później do ataku, doprowadzając do wyrównania oraz przejmując kontrolę nad wydarzeniami na boisku.

• Ponownie Bolasie! Tym razem skrzydłowy Crystal Palace uderzył zza pola karnego, ale ponownie strzał był zbyt mocny.

• Sędzia Moss dolicza dwie minuty do pierwszej połowy.

• Ależ szybki kontratak gospodarzy po rzucie wolnym dla gości. Bolasie przebiegł z piłką całe boisko, podał do kolegi z zespołu, wbiegł w pole karne, dostał powrotne podanie, ale uderzył nad bramką.

• Rzut wolny dla Liverpoolu. Faulowany Coutinho.

• Faul Kelley'ego na Allenie.

• Steven Gerrard bardzo mocno z dystansu. Nad poprzeczką bramki Speroniego.

• Brede Hangeland zastępuje kontuzjowanego Delaney'a.

• Allen z lewej strony wprost na głowę Lamberta, ale napastnik gości strzelił obok bramki.

• Coutinho do Lallany, jednak reprezentant Anglii był na spalonym.

• Liverpool zaczął niesamowicie, ale to Crystal Palace wyprowadza groźne kontrataki, szturmując raz po raz bramkę gości.

• Bolasie uderza na bramkę Liverpoolu, ale na posterunku był Mignolet i sparował strzał na rzut rożny!

• Steven Gerrard z rzutu wolnego. Do dośrodkowanej piłki doszedł Ricky Lambert, ale były snajper "Świętych'' strzelił nad bramkę Speroniego.

• Jak na razie bardzo emocjonujące spotkanie w Londynie. Dwa gole, obie drużyny dalej dążą do strzelenia kolejnych bramek.

• Glen Johnson zagrał piłkę ręką.

• Dwight Gayle na spalonym!

• Bardzo dużo zamieszania na połowie Liverpoolu wprowadza Yannick Bolasie, który szybkimi rajdami nęka defensorów drużyny gości.

• Gayle dobił strzał Bolasiego, który trafił w słupek.

• Dwight Gayle doprowadza do wyrównania! Napastnik Crystal Palace strzela swojego trzeciego gola w trzecim spotkaniu z Liverpoolem!

• Długie podanie do Glena Johnsona na lewą flankę okazało się zbyt mocne i obrońca The Reds nie opanował futbolówki.

• Bardzo niecelny strzał byłego zawodnika Liverpoolu - Martina Kelly'ego.

• Szybkie tempo gry z obu stron od pierwszych minut spotkania na Selhurst Park. Gospodarze rozgrywają atak pozycyjnym, natomiast Liverpool w defensywie.

• Crystal Palace w ataku. Rzut rożny dla gospodarzy.

• Ależ początek w wykonaniu gości! Widać, że podopieczni Brendana Rodgersa są bardzo zmobilizowani i za wszelką cenę chcą zwyciężyć w Londynie.

• Pierwsza akcja Liverpoolu i od razu gol! Adam Lallana pięknym długim podaniem uruchomił wbiegającego w pole karne Lamberta, który przyjął piłkę i precyzyjnym strzałem między nogami Speroniego trafia do siatki!

• Od środka Liverpool! Zaczynamy mecz na Selhurst Park!

• Goście na żółto, natomiast gospodarze wystąpią w bordowo-granatowych trykotach.

• Zapraszamy do przeczytania zapowiedźi spotkania.

• Ławki rezerwowych prezentują się następująco: Hull: Bannan, Campbell, Hangeland, Hennessey, Johnson, McArtur, Zaha.

Liverpool: Borini, Can, Jones, Lucas, Marković, Moreno, Toure.

• Witamy! Już za chwilę rozpocznie się pierwsze z niedzielnych spotkań Premier League, w którym Crystal Palace podejmie na Selhurst Park Liverpool! Relację Live z tego widowiska poprowadzi dla Państwa Tytus Daniluk.