Manchester United

2

• Koniec! Trzy punkty wędrują na Old Trafford!

• Cztery minuty doliczył sędzia do drugiej połowy

• Blisko gola dla gości! Falcao zagrał świetną piłkę w pole karne do Herrery, a strzał Hiszpana z trudem obronił Speroni!

• Chamakh był teraz na spalonym po dośrodkowaniu w pole karne United

• De Gea! Kolejna świetna interwencja Hiszpana, tym razem nogami broni strzał Murray'a!

• I jeszcze jedna zmiana Alana Pardew. Schodzi Zaha, wchodzi Chamakh

• Roszada też u gospodarzy, za Jedinaka melduje się Chung-Yong

• Chris Smalling schodzi z boiska, w jego miejsce melduje się Paddy McNair

• Souare oddał strzał z dystansu, ale piłka poszybowała daleko od bramki de Gei

• Souare dośrodkował z lewej strony boiska, ale goście dobrze radzą sobie we własnym polu karnym

• Ashley Young dośrodkował z lewej strony boiska, Speroni wyszedł z bramki i minął się z piłką, a Fellaini głową wpakował ją do bramki! Czy gospodarzy stać jeszcze na odpowiedź?

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Fellaini, 2:1 dla gości!

• Kolejna indywidualna akcja Younga, który jak na tacy wyłożył piłkę Macie, a ten fatalnie przestrzelił z bliskiej odległości!

• Damien Delaney oddał strzał z około piętnastu metrów od bramki, ale pomyli się dość wyraźnie

• A teraz blisko gola goście! Young zaatakował indywidualnie, oddał strzał, a piłka po rykoszecie minimalnie minęła bramkę!

• Zaha oddał strzał po dośrodkowaniu w pole, ale zrobił to leciutko i de Gea zdołał skutecznie interweniować

• David de Gea! Murray znalazł się niepilnowany na piątym metrze od bramki, a jego strzał fenomenalnie zatrzymał hiszpański bramkarz gości!

• Young próbował dośrodkować z lewej strony boiska, jednak zrobił to fatalnie i piłka wyszła na aut bramkowy

• Fellaini starał się oddać strzał po dośrodkowaniu Valencii z prawej strony boiska, ale został zablokowany przez obrońcę

• Długo wymieniają podania goście, ale nie potrafią przedostać się z piłką bliżej bramki Crystal Palace. Gospodarze świetnie się bronią

• Bolasie zaatakował lewą stroną boiska, dośrodkował, ale zrobił to niedokładnie. Piłka wyszła na aut bramkowy

• McArthur! Prosta strata Smallinga w środkowej strefie, McArthur przejął piłkę i popędził z nią w stronę bramki. Przestrzelił nieznacznie!

• Poczuli krew gospodarze i siedzą teraz na połowie przeciwnika. Teraz po interwencji Evansa mają aut

• Jason Puncheon zdecydował się na bezpośredni strzał z rzutu wolnego i zaskoczył tym bramkarza United! Jak odpowiedzą goście?

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Jason Puncheon, remis!

• Gol strzelony przez Matę

• Goście może nie zachwycają, ale potrafili skorzystać z prezentu, jaki wręczył im Scott Dann i do przerwy prowadzą jedną bramką. Zobaczymy, czy w drugiej połowie będą potrafili dowieźć tę wygraną do końca

• A jednak, realizator pokazał powtórkę, na której widać, że Shaw oberwał łokciem od McArthura. Teraz na noszach opuszcza boisko

• Lewy obrońca United wygląda na zamroczonego, leci krew z jego nosa. Nie przypominamy sobie jakiegoś ostrego starcia z rywalem, więc to może być wynik osłabienia. Przygotowano już dla niego nosze.

• Jakiejś kontuzji doznał Luke Shaw. Potrzebna jest pomoc lekarzy

• Ward zaatakował indywidualnie, wszedł z piłką w pole karne, ale tam świetnie powstrzymał go Fellaini

• Goście długo, spokojnie wymieniają podania w środkowej strefie boiska

• Young teraz faulował Warda na własnej połowie boiska

• Niedokładne zagranie McArthura na prawej stronie boiska i goście mają aut

• Było blisko wyrównania! Jedinak oddał strzał głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego i pomylił się nieznacznie!

• Juan Mata oddał strzał z okolic szesnastego metra, ale został przyblokowany, przez prędkość lotu piłki wyraźnie spadła. Spokojnie złapał ją bramkarz

• I wracamy do tego, co oglądaliśmy wcześniej. Goście długo wymieniają podania daleko od bramki rywala

• Blisko obronienia tego strzału był Speroni, ale piłka prześlizgnęła się po jego ręce i wpadła do bramki!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Juan Mata i 1:0 dla United!

• RZUT KARNY DLA GOŚCI! Dann zagrał ręką we własnej szesnastce!