Crystal Palace 3 - 1 Queens Park Rangers

3

3 1 połowa

Queens Park Rangers

1

• Szkoda, że tak późno przebudzili się goście. Gdyby zrobili to wcześniej to ten mecz mógłby naprawdę nabrać kolorów. Tak czy siak gospodarze wygrali zasłużenie i ich przewaga nad strefą spadkową robi się coraz większa. Z mojej strony to już wszystko, za uwagę dziękuje Damian Wiśniewski

• I koniec! Crystal Palace ogrywa Queens Park Rangers

• Na wysokości pola karnego gospodarzy pograli teraz piłkarz Queens Parku, ale tam piłkę stracił Kranjcar

• Aż pięć minut doliczył sędzia do drugiej połowy!

• A teraz Kranjcar oddał strzał z dystansu, jednak akurat fatalnie przestrzelił

• Phillips! Fantastyczny strzał po krótkim rozegraniu tego rzutu wolnego, ale tym razem Speroni broni kapitalnie!

• Mariappa faulował teraz na własnej połowie Phillipsa

• Shaun Wright-Pillips schodzi z boiska, a w jego miejsce melduje się Grego-Cox

• Kranjcar wchodzi na boisko i zmienia Sandro

• Taarabt dośrodkował przed chwilą z rzutu wolnego, ale Ledley wybił piłkę z własnej szesnastki

• Phillips otrzymał piłką na około 40 metrze od bramki i zdecydował się na potężny strzał, którym zaskoczył bramkarza! Czy goście jeszcze wrócą do gry?

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Co za strzał Phillipsa, jest bramka dla gości!

• Glenn Murray schodzi z boiska, a w jego miejsce melduje się Yaya Sanogo

• To własnie Gayle oddał strzał z tego rzutu wolnego, ale piłkę spokojnie złapał bramkarz gości

• Onuocha faulował Gayle'a tuż przed własnym polem karnym i za to oraz za dyskusję z arbitrem dostał żółtą kartkę

• Bolasie dośrodkował z prawej strony boiska, ale strzał Murray'a zablokował Caulker. Po chwili sprzed pola karnego uderzył jeszcze Puncheon, ale nie trafił on nawet w bramkę

• I w końcu było blisko gola dla gości! Adel Taarabt świetnie dośrodkował z prawej strony boiska, a z dobrej pozycji Austin uderzył prosto w bramkarza!

• Ładne zagranie w kierunku Wrighta-Phillipsa, ale tego zdołał uprzedzić Speroni

• Dwight Gayle próbował wyprowadzić kontrę lewą stroną boiska, ale został tam powstrzymany faulem przez Wrighta-Phillipsa

• Gayle starał się oddać strzał po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, ale został zablokowany przez jednego z obrońców

• Prawą stroną boiska zaatakowali goście, ale tam piłkę stracił Onuocha

• Dłużej teraz przy piłce utrzymują się piłkarze Alana Pardew, jednak i oni teraz rzadziej zapuszczają się pod bramkę rywala. Gra toczy się głównie w środkowej strefie boiska

• Puncheon dośrodkował w pole karne z rzutu rożnego, a obrońcy QPR wybili piłkę z własnej szesnastki

• Dość spokojnie wchodzą w tę obie drużyny. Przy piłce są dłużej goście, ale wciąż praktycznie nic z tego nie wynika.

• I od razu mamy zmianę u gości. Furlong, a wchodzi Clint Hill

• Arbiter daje znak i zaczynamy drugą połowę

• Nokaut. Queens Park Rangers ani przez chwilę nie wyglądał jak poważny przeciwnik nie tylko dla Crystal Palace, ale dla kogokolwiek. Z taką grą nie ma co liczyć na utrzymanie, choć docenić trzeba oczywiście świetną i skuteczną grę podopiecznych Alana Pardew

• I teraz sędzia kończy pierwszą połowę

• Dwie minuty doliczył sędzia do pierwszej połowy meczu

• Tym razem akcja prawą stroną boiska! Świetnie wymanewrował tam kilku rywali, podał do Warda, a on sprytnym strzał po długim rogu pokonał bramkarza! Goście na kolanach!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Joel Ward, 3:0!

• Bolasie znów, podobnie jak przy pierwszym golu, świetnie dośrodkował z lewej strony między bramkarza, a obrońców, a tym razem do bramki trafił James McArthur!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! McArthur podwaja prowadzenie gospodarzy!

• Były skrzydłowy Manchesteru United wciąż jest opatrywany za linią boczną, a my już wracamy do gry

• Bolasie dośrodkował świetnie z lewej strony boiska, Zaha na wślizgu wpakował piłkę do bramki! Uderzył jednak przy tym w słupek i potrzebuje teraz pomocy lekarskiej

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Wilfried Zaha, 1:0 dla gospodarzy!

• Scott Dann oddał strzał głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, a piłka poleciała bardzo daleko od bramki Greena

• Bolasie ładnie zaatakował lewą stroną boiska, podał w pole karne do Murray'a, a tego świetnie powstrzymał Sandro

• Ward dośrodkował z prawej strony, ale piłka nie odnalazła żadnego piłkarza w polu karnym gości

• Prawą stroną zaatakowali teraz gospodarze, ale tam dobrze powstrzymał ich Yun. Aut

• Troszkę chaosu mamy teraz na boisku. Piłkarze szybko tracą piłkę, brakuje im wyraźnie dokładności

• Bolasie dośrodkował z lewej strony boiska, ale goście wybili piłkę z własnego pola karnego. Ta jednak szybko wróciła pod władanie Orłów.

• Nieco dłużej teraz przy piłce utrzymują się gospodarze, jednak robią to przede wszystkim dość daleko od bramki Greena

• Sam Taarabt dośrodkował z tego rzutu wolnego, ale Austin w polu karnym gospodarzy zagrał ręką, co nie uszło uwadze sędziego

• Ładna kontra w wykonaniu gości, Austin dobrym podaniem uruchomił Taarabta lewą stroną boiska, jednak tam faulował go Dann

• Wilfried Zaha zaatakował prawą stroną boiska, ale tam spokojnie powstrzymał go Yun.

• Długie zagranie z głębi pola w kierunku Murray'a, ale tego zdołał uprzedzić Caulker. Obrońca QPR zagrał głową w kierunku własnego bramkarza

• Dość spokojny początek meczu. Jak na razie ani jedni, ani drudzy nie zdecydowali się na jakiś szybszy atak, a przy piłce są goście

• Lee Mason daje znak i zaczynają gospodarze

• Obie drużyny już powoli wychodzą na boisko, za chwilkę usłyszymy pierwszy gwizdek arbitra!

• Drużynie, którą prowadzi teraz Alan Pardew, nie najlepiej jednak wiedzie się w meczach przed własną publicznością. Z ośmiu ostatnich w lidze i pucharach wygrała ona tylko jeden, dwa zremisowała i pięć przegrała.

• Crystal Palace może czuć się dużo bezpieczniej, ale dzisiejsza wygrana jeszcze bardziej wzmocniłaby ten komfort Orłów. Ich przewaga nad strefą spadową wynosi aktualnie osiem punktów.

• Tabela ligowa jest dla gości nieubłagana. Co prawda po zmianie na stanowisku trenerskim przyszło wyjazdowe zwycięstwo nad Sunderlandem, jednak kolejne trzy mecze to znów porażki. Strata do pierwszego bezpiecznego miejsca nie jest jeszcze jakaś strasznie ogromna, ale QPR nie może sobie pozwolić na kolejne wpadki, jeśli chce myśleć o grze w Premier League w przyszłym sezonie

• A teraz gospodarzy: Mariappa, Hangeland, Hennessey, Sanogo, Gayle, Ameobi, Souaré

• Po lewej stronie macie już dostępne wyjściowe składy obu zespołów, pora na ławki rezerwowych. Na początek gości: Hill, McCarthy, Kranjcar, Hoilett, Vargas, Zamora, Grego-Cox

• Witamy! Czas rozpocząć 29. kolejkę angielskiej Premier League. Na początek czeka nas całkiem ciekawy pojedynek w derbach Londynu. Crystal Palace kontra Queens Park Rangers, początek już za około 45 minut