Crystal Palace

1

Sunderland

3

• Sunderland dokumentnie wykorzystał wszystkie najmniejsze błędy rywali. Wygrał, ale nie wiemy, jakim wynikiem skończyłby się ten mecz, gdyby nie to, że arbiter nie podyktował dwóch ewidentnych rzutów karnych dla gospodarzy. Z mojej strony to już wszystko, za uwagę dziękuje Damian Wiśniewski.

• Koniec! Sunderland ogrywa Crystal Palace!

• Błąd Puncheona, który tuż przed własną szesnastką stracił piłkę. Przejął ją Bridcutt i podał do Fletchera, a ten ładnym strzałem zewnętrzną częścią stopy pokonał bramkarza!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Steven Fletcher, 3:1 dla Sunderlandu!

• Zrobiło się teraz groźnie pod bramką gości! Puncheon oddał strzał z dystansu, a piłka po tym jak odbiła się od Cattermole'a o mało nie zmyliła Pantilimona

• Buckley zagrał piłkę z prawej strony wzdłuż pola karnego, tam trafiła ona do Gomeza, a Hiszpan ładnym strzałem pokonał bramkarza! Speroni był zasłonięty i trudno go winić za tę bramkę

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Jordi Gomez, 2:1 dla gości!

• Żółta kartka dla Buckley'a za to, jak faulował Zahę na prawej stronie boiska

• Speroni, co za refleks! Piłkę w polu karnym gospodarzy dostał Vergini, huknął jak z armaty na bramkę, ale jego argentyński rodak znów dał sobie fenomenalnie radę!

• Wickham dośrodkował z lewej strony boiska, ale zablokował do Kelly i goście mają corner

• Steven Fletcher padł teraz tuż przed polem karnym przeciwnika, ale arbiter nakazał grać dalej. Chyba niesłusznie

• Czy Orły pójdą za ciosem? Teraz to oni mają inicjatywę!

• Najpierw fantastycznie Wlifred Zaha wymanewrował kilku obrońców i dośrodkował piłkę w pole karne, a następnie Panitilimon w genialny sposób obronił strzał Campbella. Później ten zawodnik gospodarzy zebrał piłkę i znów starał się oddać strzał, ale na jego linii znalazł się Brown, który wpakował ją do własnej bramki! Wielki pech tego obrońcy, który do tego momentu rozgrywał perfekcyjny mecz.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Samobój Wesa Browna!

• Troszkę chaosu mamy teraz na boisku. Jedni i drudzy szybko tracą piłkę

• Joe Ledley dośrodkował przed chwilą z rzutu wolnego, ale choć zrobił to nieźle, to obrońcy gości wybili futbolówkę

• Zaha oddał strzał sprzed pola karnego, ale spokojnie piłkę złapał Pantilimon

• Scott Dann już opatrzony, wrócił na boisko. To nawet nie łuk brwiowy krwawił u zawodnika Crystal Palace, ale ślad po korku Wesa Browna

• Scott Dann oddał strzał po dośrodkowaniu z cornera, ale wywalczył tylko rzut rożny. Krwawi również z łuku brwiowego i kwestią czasu jest, kiedy arbiter każe mu zejść z murawy i założyć opatrunek

• Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego strzał oddal Zaha, ale zablokował go świetnie Brown

• Arbiter daje znak, wznawiamy grę

• To był całkiem niezłe trzy kwadranse. Poziom rozgrywania piłki może nie był za wysoki, ale okazji podbramkowych nam nie brakowało. Prowadzi Sunderland, ale kto wie, jaki wynik mielibyśmy, gdyby nie dwa fatalne błędy sędziego... Po przerwie liczymy na przynajmniej równie dobre spotkanie.

• I właśnie teraz arbiter zakończył pierwszą połowę

• Aj, to mogła być bramka! Buckley bardzo dobrze dośrodkował z prawej strony boiska, a kapitalnym refleksem po strzale Veriginiego popisał się Speroni!

• Van Aanholt chyba zwichnął sobie bark. Konieczna będzie zmiana

• Kolejny błąd sędziego! Patrick van Aanholt faulował we własnym polu karnym Wilfrieda Zahę, ale sędzia tego nie zauważył! Holender doznał przy tym kontuzji i mamy przerwę w grze.

• Z lewej strony boiska dośrodkował Patrick van Aanholt, a szkocki napastnik wykorzystał opieszałość obrońców Crystal Palace i będąc kompletnie niepilnowanym głową umieścił piłkę w bramce!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Steven Fletcher, 1:0 dla Czarnych Kotów!