Tottenham Hotspur

1

• Z mojej strony to już wszystko, za uwagę dziękuje Damian Wiśniewski

• Gole z tego meczu:

• Sensacja na Selhurst Park! Po świetnej drugiej połowie, gdzie obie drużyny stwarzały sobie okazje bramkowe, chyba zasłużone zwycięstwo odnosi Crystal Palace! Orły dzięki tym trzem punktom awansują na piętnaste miejsce w tabeli

• Koniec! Triumf Alana Pardew w debiucie, Crystal Palace pokonuje Tottenham!

• Hugo Lloris! Świetna interwencja po strzale Zahy sprzed pola karnego!

• Etienne Capoue! Dobry strzał z dystansu, świetnie broni Speroni!

• Soldado dośrodkował z prawej strony boiska, a wybili piłkę obrońcy Crystal Palace

• Druga dla Anglika

• Poprzepychali się nieco Fazio i Campbell, za co posypały się żółte kartki. Jedna dla Argentyńczyka

• Zaha! Świetna indywidualna akcja zawodnika Crystal Palace, minął on kilku rywali oddał celny strzał z ostrego kąta. Dobra interwencja Llorisa

• Adlene Guedioura dobrze dośrodkował z lewej strony boiska, ale dobrze piłkę wybijają obrońcy Tottenhamu

• Aż sześć minut doliczył sędzia do drugiej połowy!

• Małe spięcie mamy teraz w polu karnym gospodarzy, arbiter nakazał powtórzyć rzut rożny

• Zaha przeprowadził świetną akcję lewą stroną boiska, dośrodkował, a piłka po nodze rywala trafiła do Puncheona. Ten oddał mocny strzał i nie dał szans bramkarzowi!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Jason Puncheon, 2:1 dla Crystal Palace!

• Townsend schodzi z boiska, a w jego miejsce widzimy Capoue

• Dobra decyzja sędziego, Ledley był ewidentnie faulowany w polu karnym rywala przez Stambouliego i arbiter słusznie wskazał na wapno. Meczy zaczyna nam się od nowa!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Gayle pewnie i mamy remis!

• Danny Rose faulował na własnej połowie Jasona Pucheona

• To powinien być gol! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego futbolówkę zgrywał Dann, a z bliskiej odległości prosto w Llorisa trafił Gayle!

• Ward dośrodkował z prawej strony boiska, a wybili piłkę z własnego pola karnego goście.

• Są teraz przy piłce gospodarze, ale wciąż nie potrafią oni przebić się przez defensywę przyjezdnych

• Townsend podał do Kane'a, a ten sprytnym strzałem sprzed szesnastki umieścił piłkę w bramce! Powtórki jednak pokazują, że gol chyba nie powinien być uznany. Kane prawdopodobnie był wcześniej na spalonym

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Harry Kane, 1:0 dla Tottenhamu!

• Faule: 6 - 5
  • Dłużej przy piłce w tej pierwszej połowy byli goście, ale jeśli chodzi o stuprocentowe okazje podbramkowe, to mamy remis. Crystal Palace prezentuje się całkiem nieźle, ale czy przyniesie to temu zespołowi jakieś zdobycze punktowe? Przekonamy się po przerwie

• Delaney oddał strzał po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, a bramkarz gości spokojnie złapał piłkę

• To powinien być gol! Po małym zamieszaniu przed polem karnym gości, sam na sam z bramkarzem wyszedł Murray i to Lloris wygrał ten pojedynek!

• McArthur oddał strzał głową po dośrodkowaniu Gale'a, ale piłka minęła bramkę gości

• To musiał być gol! Walker świetnie dośrodkował z prawej strony boiska, a niepilnowany, z odległości pięciu metrów od bramki, przestrzelił Eriksen!

• Długie zagrania z głębi pola w kierunku Kane'a, jednak ten nie potrafił opanować piłki i już mają ją gospodarze

• Barry Bannan! Dobry strzał sprzed pola karnego, piłka nieznacznie minęła bramkę!

• Vertonghen faulował na własnej połowie boiska Murray'a

• Środkiem pola próbowały zaatakować Koguty, jednak wszystko skończyło się stratą Dembele.

• Dembele był autorem pierwszego strzału w tym spotkaniu, a piłka po jego uderzeniu minęła bramkę gospodarzy

• Danny Rose starał się dośrodkować z lewej strony boiska, ale zrobił to niedokładnie i piłka wyszła na aut bramkowy

• Anthony Taylor daje znak, od środka zaczynają goście

• Wielkie wydarzenie towarzyszy zatrudnieniu Alana Pardew na stanowisku menedżera Crystal Palace. W latach 1987-1991 był on piłkarzem tej drużyny

• Obie drużyny już pojawiły się na boisku, za chwilkę zaczynamy

• Crystal Palace stara się wygrzebać ze strefy spadkowej, więc wygrana dzisiaj jest tej drużynie bardzo potrzebna. Przed Orłami stoi jednak bardzo trudne zadanie - spośród sześciu ostatnich meczów przed własną publicznością z Tottenhamem wygrały one tylko raz, czterokrotnie przegrywając i raz remisując

• Burnley - QPR 2:1
  • Obie drużyny grały również w ostatnim czasie w Pucharze Anglii. Crystal Palace pewnie pokonało Dover 4:0, a Tottenham zremisował z Burnley i trzeba będzie rozegrać powtórkę tego spotkania

• Tottenham podchodzi do tego spotkania oskrzydlony zwycięstwem nad Chelsea, 5:3, w poprzedniej kolejce. Crystal Palace z kolei zmieniło trenera i Neila Warnocka zastąpiło Alanem Pardew. Której drużynie wyjdą na lepiej te ostatnie okoliczności?

• Ławka gospodarzy: Mariappa, Hangeland, Guédioura, Zaha, Campbell, Thomas, Hennessey

• Po lewej stronie macie już dostępne wyjściowej jedenastki, pora na ławki rezerwowych. Na początek gości: Vorm, Davies, Kaboul, Capoue, Lennon, Paulinho, Soldado