Everton FC

3

Queens Park Rangers

1

• Everton był dzisiaj lepszy, dobrze wychodziło mu rozgrywanie piłki i oddał kilka groźnych strzałów, z czego trzy znalazły drogę do bramki. Z mojej strony to już wszystko, za uwagę dziękuje Damian Wiśniewski

• I właśnie teraz arbiter zakończył to spotkanie

• Słupek! Akcja rezerwowych, Kone podał do Eto'o, a ten sprzed pola karnego trafił w słupek!

• Kranjcar oddał strzał sprzed pola karnego, ale przyjął na siebie tę piłkę Jagielka

• Coleman! Dobry strzał z dystansu, ale odbija piłkę Green!

• Troszkę dłużej przy piłce są teraz goście, ale mało z tego wynika. Stać ich tu jeszcze na kolejne bramki?

• Najpierw na bramkę uderzał z okolic szesnastego metra Mutch, ale z tym Howard jeszcze sobie poradził. Przy dobitce Zamory nie miał już szans

• GOOOOOOOOOOOOOOL!! Bobby Zamora, QPR zmniejsza straty!

• Hoilett oddał strzał z dystansu, ale piłka minęła bramkę

• McGeady świetnie dośrodkował z prawej strony boiska, a Naismith równie ładną główką wpakował piłkę do bramki! Gości stać jeszcze na odpowiedź?

• GOOOOOOOOOOOOOOL!! Steven Naismith, 3:0!

• Dunne oddał strzał z okolic szesnastego metra, ale piłka poleciała daleko od bramki Howarda

• Hoilett dośrodkował z lewej strony boiska, ale piłkę z własnej szesnastki na rzut rożny wybił Besić

• Coleman dośrodkował z prawej strony boiska, ale zrobił to niedokładnie i piłka minęła wszystkich w polu karnym

• Coleman starał się zaatakować prawą stroną boiska, ale tam powstrzymał go Yun

• Mirallas upadł w polu karnym gości po kontakcie z Dunne'em, ale o rzucie karnym nie było mowy.

• Lewą stroną zaatakowali goście, ale tam Coleman zatrzymał Bartona

• Arbiter gwiżdże, drugą połowę zaczynają gospodarze

• Wracamy powoli na Goodison Park, piłkarze już weszli na murawę. Za chwilę wznowimy grę

• Przez długi czas spotkanie było wyrównane i Queens Park Rangers wyglądał nieźle, ale po jakimś czasie Everton zyskał inicjatywę. Podopieczni Roberto Martineza strzelili dwa piękne gole i prowadzą zasłużenie

• Kiepsko jednak wykonali ten stały fragment gry, Besić wybił piłkę. A arbiter zakończył pierwszą połowę

• Hoilett dośrodkował z lewej strony boiska, ale został zablokowany. Rzut rożny

• Dwie minuty doliczył sędzia do pierwszej połowy meczu

• McGeady! Dobry, ale minimalnie niecelny strzał z okolic szesnastego metra!

• Isla dośrodkowywał z prawej strony boiska, ale trafił tylko w plecy Bainesa

• Mirallas zdecydował się na strzał z tego rzutu wolnego, piłka odbiła się od będącego w murze Vargasa i wpadła do bramki!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Kevin Mirallas, 2:0!

• Barton faulował w niebezpiecznej odległości od własnej szesnastki Naismitha

• Yun dośrodkował z rzutu wolnego, a na spalonym był Leroy Fer

• Fer wdarł się teraz z piłką w pole karne, ale faulował przy tym Jagielke

• Teraz z kolei dłużej przy piłce są goście, ale niewiele z tego wynika

• Coleman próbował zaatakować prawą stroną boiska, ale zaplątał się z piłką i wyszła ona na aut bramkowy

• Spokojnie, długo wymieniają podania gospodarze, choć robią to głównie na własnej połowie

• Wymienili podania w środkowej strefie boiska Lukaku i Barkley, ten drugi podprowadził nieco piłkę i huknął z dystansu tak, że piłka poleciała w samo okienko! Bramkarz bez szans, cudowny gol Anglika!

• GOOOOOOOOOOOOL!! Ross Barkley, 1:0 dla Evertonu!

• Barkley oddał strzał sprzed pola karnego, ale został zablokowany

• W dogodnej sytuacji do strzelenia gola po dośrodkowaniu z rzutu wolnego był Vargas, ale arbiter dopatrzył się pozycji spalonej

• Anglik już wygląda w porządku, wracamy do gry

• Joey Barton doznał jakiejś kontuzji po starciu z Naismthem i potrzebuje pomocy lekarskiej. Przerwa w grze

• Vargas próbował zaatakować lewą stroną boiska, ale tam powstrzymał go Besić

• Mirallas! Świetny strzał z dystansu, piłka minimalnie mija bramkę!