2

• Koniec spotkania! Sunderland pokonuje Everton 2:0!

• Garbutt faulował Johnsona i został ukarany żółtą kartką

• Ostatnia zmiana w Evertonie. McGeady za Lennona

• Goooool! 2:0! Johnson oddaje strzał na bramkę, ale po drodze nabija jeszcze Defoe! Piłka w siatce i jest już chyba po meczu!

• Ostatnia zmiana w Sunderlandzie. Fletcher za Wickhama

• Zmiana w Sunderlandzie. Bridcutt za Larssona

• Everton ciągle w ataku, wyraźnie dąży do wyrównania. Na razie jednak bez efektu!

• Zmiana także w Evertonie. Garbutt za Bainesa

• Zmiana w Sunderlandzie. Johnson za Grahama

• Żółta kartka dla Colemana!

• Słupek po strzale McCarthego! Mogło być 1:1!

• Strzały zawodników Evertonu stale blokowane przez obronę Sunderlandu.

• W rzutach rożnych 14:1 dla Evertonu!

• Zaczyna spieszyć się gospodarzom.

• Niecelny niestety strzał Colemana! Będzie jednak rzut rożny dla gospodarzy.

• Pierwsza zmiana w szeregach gospodarzy, schodzi Barry, wchodzi Mirallas.

• Everton strasznie niemrawy po straceniu gola.

• Bardzo dobry drybling Johnsona w polu karnym Evertonu, zwiódł dwóch rywali po czym fatalnie uderzył obok bramki!

• Dobre uderzenie Gomeza przecina Graham i umieszcza piłkę w siatce bezradnego Howarda!

• GOL! 1-0 dla SUNDERLANDU

• Dobre dośrodkowanie Larssona, sytuację marnuje jednak Graham!

• Piłka mija bramkę gości o centymetry! Gol dla Evertonu coraz bliżej!

• Rozpoczynamy II. połowę spotkania.

• Podsumowaniem tej połowy niech będzie liczba goli, która wpadła. Dodatkowym sytuacje podbramkowe, które można zliczyć na palcach jednej ręki, liczymy na zdecydowanie lepszą drugą połowę spotkania!

• Koniec pierwszej połowy spotkania

• Lukaku po raz kolejny przegrywa pojedynek z bramkarzem gości, potem bardzo dobry strzał Barkley'a, ale nie ma gola!

• Rzut rożny dla Evertonu, zablokowane dośrodkowanie Colemana przez Wickhama.

• Zawodnicy nie forsują tempa. Spotkanie spokojne, drużyny długo konstruują swoje ataki.

• Bardzo ładna akcja gospodarzy, kolejny strzał Osmana, jednak nie ma nawet rzutu rożnego, którego domagali się gracze Evertonu.

• Dobra sytuacja Defoe, jednak strzela wprost w plecy swojego kolegi z drużyny.

• Sunderland próbuje kreować, ale bardzo niewyraźnie, wszystkie akcje po chwili przerywają piłkarze Evertonu.

• Spore zamieszanie pod bramką Rumuna, z którego wychodzą zwycięsko jednak piłkarze Sunderlandu.

• Ciekawa akcja dwójkowa między Defoe, a Grahamem, ale na minimalnym spalonym drugi z nich.

• Niecelny strzał Osmana, próbował zza linii pola karnego, lewą nogą.

• Bardzo dobre zagranie za linię obrony do wychodzącego Lukaku, ten jednak przegrał pojedynek z Pantilimonem!

• Pierwszy rzut rożny dla Evertonu, po dośrodkowaniu w pole karne piłkę wybija Wickham.

• Barkley wyprzedził Coatesa w okolicy 30 metrów od bramki, następnie faul Urugwajczyka.

• Głębokie i wysokie dośrodkowanie na długi słupek, Stones nie dopadł piłki.

• W okolicach pola karnego Sunderlandu faulowany Baines, który jest bardzo aktywny po lewej stronie boiska. Po raz kolejny angielski defensor bardzo wysoko.

• Pierwszy strzał i od razu bardzo niebezpieczny, z okolicy 14 metrów próbował Osman, minimalnie niecelnie.

• Gra toczy się w środku pola, więcej kreować stara się Everton.

• W polu karnym odnalazł się Wickham, ale jego podanie wzdłuż linii pola karnego nie znalazło odbiorcy.

• Pierwsze ofensywne wejście Leightona Bainesa, nie doszedł jednak do piłki na skrzydle.

• Rozpoczynamy spotkanie, pierwszy gwizdek sędziego!

• Zawodnicy już w tunelu, mecz na Goodison Park rozpocznie się za niecałe 5 minut!

• Ławka rezerwowych Evertonu: Robles, Besic, Garbutt, Kone, McGeady, Mirallas, Kone.

• Ławka rezerwowych Sunderlandu: Mannone, Besic, Bridcutt, Buckley, Fletcher, Johnson, Reveillere, Vergini.

• Po lewej stronie prezentujemy wyjściowe jedenastki obu zespołów.

• Zapowiedź meczu Zapraszamy również do zapoznania się z zapowiedzią tegoż meczu.

• Rozpoczynamy relację z pierwszego meczu 36. kolejki angielskiej Premier League! Na początek Everton - Sunderland, zapraszamy na miejmy nadzieję pełne 90 minut emocji!