0

West Bromwich Albion

0

• Z mojej strony to już wszystko, za uwagę dziękuje Damian Wiśniewski

• Bardzo kiepskim widowiskiem uraczyli nas piłkarze obu zespołów. Przewagę mieli gospodarze, ale trudno (poza karnym Mirallasa) przypomnieć sobie jakąś stuprocentową okazję. West Brom przyjechał po remis i ten remis zasłużenie ugrał

• Lukaku próbował się przepchać z piłką w pole karne, ale był na spalonym

• W sytuacji sam na sam bramkarza nie potrafił pokonać teraz Baines, ale ewentualny gol i tak nie byłby uznany. Lewy obrońca po podaniu Lukaku był na wyraźnym spalonym

• Obie drużyny już wróciły na boisko. W zespole Evertonu widzimy Bryana Oviedo, za chwilkę okaże się, kogo zmieni

• Zdecydowanie przeważał w pierwszej połowie Everton, jednak nie potrafił przekuć tego w jakieś dogodne okazje. Kiedy rywale zrobili to za nich, to z rzutu karnego przestrzelił Kevin Mirallas. Zobaczymy, czy po przerwie w końcu ktoś otworzy wynik

• I teraz mamy koniec pierwszej połowy!

• Jedną minutę doliczył sędzia do pierwszej połowy

• NIE MA GOLA! MIRALLAS TRAFIŁ W SŁUPEK!

• Po dośrodkowaniu z prawej strony boiska Lukaku źle przyjął sobie piłkę i Lescott bezsensownie zagrał piłkę ręką!

• Tym razem z okolic szesnastego metra uderzył Lukaku, jednak i on został zablokowany

• Besić oddał strzał sprzed pola karnego, a piłka po drodze odbiła się od Naismitha i wyraźnie minęła bramkę.

• Z piłkarzem West Bromu już wszystko w porządku, wracamy do gry

• Anichebe leży teraz na boisku po zderzeniu się ze Stonesem

• Gardner! Bardzo dobra okazja, ale jego strzał z bliskiej odległości świetnie obronił Robles! Ewentualny gol i tak nie byłby jednak uznany, sędzia słusznie odgwizdał spalonego. Choć był on minimalnie

• Prawą stroną próbował zaatakować teraz Everton, ale wszystko skończyło się niedokładnym podaniem Naismitha

• Nie potrafi jak na razie West Brom wymienić kilku podań. Jak na razie ma zaledwie 15% posiadania piłki. Trzeba jednak powiedzieć, że dostępu do własnej bramki broni bardzo mądrze

• W zeszłym sezonie na Goodison Park w pojedynku tych dwóch ekip padł bezbramkowy remis

• West Bromwich z kolei jest na piętnastej lokacie i dzisiaj może wyprzedzić swojeg rywala. Po tym, jak w klubie zatrudniony został Tony Pulis, zespół najpierw awansował do czwartej rundy Pucharu Anglii, a następnie pokonał w lidze Hull

• W tabeli ligowej wyżej jest Everton, jednak jest to dopiero trzynasta lokata. Jeśli dzisiaj wygra, to awansować może tylko o jedną lokatę. Jego strata jedenastego Newcastle wynosi cztery oczka.

• W pierwszym meczu tych dwóch drużyn Everton wygrał na boisku rywala 2:0. Jednego gola strzelił wypożyczony swego czasu do West Bromu Romelu Lukaku, drugiego Kevin Mirallas. Obaj panowie będą dzisiaj mieli okazję powtórzyć swoje wyczyny, gdyż wyszli w pierwszym składzie drużyny Roberto Martineza

• W pierwszym składzie gości wychodzi dzisiaj Victro Anichebe, który przez kilka lat był zawodnikiem Evertonu. W latach 2006-2013 zagrał w barwach The Toffees 131 meczów ligowych i strzelił w nich 18 goli. Nigeryjczyk jest wychowankiem ekipy z Goodison Park

• Ławka Evertonu: Griffiths, Hibbert, Oviedo, Kone, Garbutt, Alcaraz, McAleny

• Ławka West Bromu: Myhill, Pocognoli, Dawson, Dorrans, Ideye, Sessegnon, Samaras

• Po lewej stronie macie już dostępne wyjściowe jedenastki obu zespołów. Za chwilkę dodamy do nich ławki rezerwowych. Tymczasem zapoznajcie się z zapowiedzią tego meczu

• Witamy! Zapraszamy na relację live ze spotkania kończącego 22. kolejkę angielskiej Premier League - Everton kontra West Bromwich Albion. Początek za około pół godziny