2

- 1 połowa

- 2 połowa

0 dogrywka 1 połowap.

• Koniec meczu. Po fantastycznym widowisku Hull City zremisowało na własnym stadionie z West Ham United.

• Valencia... nad bramką! Bardzo głęboka wrzutka na 4 metr, na wrzutkę nabiega Valencia i uderza kozłem, niestety piłka przeskakuje nad poprzeczką po serii odbić obrony i McGregora!

• I tym razem faulował Reid.

• Kolejny faul na Songu, tym razem zawodnik z Barcelony próbował zatrzymać przeciwnika i sam stał się faulowanym. Żółta tym razem dla Livermore'a.

• Downing mocno i długo. Za długo - piłka mija bramkę.

• Poleciał dryblingiem Song, ale zatrzymano go faulem. Mamy doliczony czas, szansa z wolnego dla WHU.

• Schodzi Sakho, Amalfitano w jego miejsce.

• Blisko stworzenia zagrożenia Ben Arfa dzięki kilku zwodom, zakończyć mógł Brady, niestety również zabrakło.

• Steve Bruce rzuca wszystkie siły do ataku, zdejmując dwóch bohaterów Tygrysów.

• Ben Arfa za Hernandeza.

• Ramirez za Diame.

• Bardzo naciska już West Ham, drużyna Sama Allardyce'a zwęszyła potężną szansę na 3 punkty.

• Carl Jenkinson za Gary'ego Demela.

• Wparował z główką w rywala Jelavić, jednak jego strzał nie okazał się groźny.

• Noble z 20 metrów, bardzo ładne uderzenie, które rykoszetem mogło skutecznie zmylić McGregora1

• Kuriozalna akcja, z boku pola karnego znalazł się Sakho, płasko uderzający na dalszy słupek. Piłkę strącić chciał McGregor, za nim natomiast fatalnie interweniował Davies, który nieświadomie strącił piłkę do własnej bramki!

• 2:2! Niesamowite!

• Niesamowity spokój i precyzja jednego z Tygrysów! Diame poczekał przed bramką, przymierzył po czym oddał niesamowicie mierzony strzał, precyzyjnie trafiający do siatki po odbiciu się od dalszego słupka.

• DIAME! 2:1 dla HULL!

• Mamy zmianę, schodzi Mauro Zarate, a za niego wypozyczony do WHU z FC Barcelony - Alex Song!

• Bardzo się zdenerwował Robertson, który powalony na ziemię ruszył za przeciwnikiem i "założył mu kosę". Rywalowi się to pewnie nie spodobało, sędziemu na pewno nie.

• Schodzi Quinn, wchodzi Brady.

• Hernandez! Potężnie uderzył z 20 metra, jednak bardzo dobrze sparował to Adrian.

• Świetna interwencja McGregora po rykoszecie w stronę krótkiego słupka.

• Trochę to wyglądało niepewnie, wrzutkę w pole karne rywala miał West Ham po rzucie wolnym. Piłkę odbiła jedna z głów w polu karnym, po czym blisko trącenia jej był zawodnik Młotów. To nieco speszyło McGregora, który piłkę złapał, jednak zrobił to w dość zabawnej pozie.

• Obrona Hull powinna zostać srogo ukarana za kompletnie solową... akcję, o ile można to tak nazwać. Valencia zszedł z lewego skrzydła na przed pole, naprawdę długo idąc z piłką przy nodze w asyście przeciwnika. Obrońca nic sobie tego nie zrobił, przez co nie poradził sobie z nagłym wypuszczeniem piłki przez zawodnika Młotów i mocnym, w zasadzie potężnym uderzeniem pod poprzeczkę. McGregor bez szans, a mecz zaczyna się od nowa!

• VALENCIA!! 1:1! CO UDERZYŁ!

• Znów Sakho wrzucał do Valencii, tym razem nie udało się zmieścić głowy między dwoma obrońcami i piłka samotna przeleciała na drugą stronę pola karnego. Tam jeszcze dogranie Downinga, ale piłka poleciała niecelnie w stronę wapna.

• Świetnie przeszedł przez obronę na skrzydle Demel, poholował piłkę wzdłuż linii końcowej i zagrał blisko bramki, na straży jednak obrońca i jego pewna interwencja głową.

• I na ziemi już Kouyaté. Na szczęście to tylko drobna kolizja.

• Czas na dalszą część meczu - West Ham wznawia grę!

• Zarówno posiadaniem piłki jak i oddanymi strzałami przeważa póki co drużyna gości. Dotychczas jednak ostatnie słowo należało do gospodarzy i kto wie, czy nie zobaczymy o wiele bardziej otwartej wymiany zdań po przerwie.

• Koniec pierwszej połowy! Rekordowy transfer Hull zaczyna się spłacać, ale Młoty nie powiedziały ostatniego słowa i to jest to, na co warto czekać w drugiej połowie. Hull - WHU: jeszcze będzie się dziś działo!

• HERNANDEZ!! To musiała być bramka, niesamowity strzał debiutanta Hull obija poprzeczkę i kozłem wraca w pole karne gdzie czeka Jelavić! Chorwat szybuje w powietrze i dobija, niestety z asystą chorągiewki sędziego liniowego. Ale dlaczego nie wpadło to Abelowi? Ależ szkoda!!

• Powtórka z drugiego narożnika, tym razem James Tomkins głową obok bramki.

• Dośrodkowanie z rzutu rożnego West Hamu - piłkę czubkami palców strąca McGregor.

• Fantastyczna wrzutka z pierwszej piłki El-Mohamadiego, którą głową na strzał zamienia Abel. Uderzenie wpada idealnie przy prawym słupku, przy ziemi, w miejscu dla Adriana nieosiągalnym, otwierając wynik spotkania!

• ABEL HERNANDEZ!! 1:0!

• Abel Hernandez strzelał z 18 metra, tuż po przyjęciu i obrocie. Piłka poleciała prosto w ręce bramkarza.

• Valencia!! Fantastyczna akcja West Hamu - piłka zbita przy prawym słupku spadła na środek, na 2 metrze, gdzie nieskuteczny wślizg zrobił Valencia, będąc niesamowicie blisko trafienia!

• Downing ze strzałem z lewej strony pola karnego, piłka jednak daleko obok słupka.

• Sakho robił co mógł w prawym narożniku, by poradzić sobie z dwoma rywalami. Udało się połowicznie, bowiem drugi już pozbył się piłki z zasięgu wzroku zawodników. Kibiców również.

• I mamy powrót Chorwata na boisko.

• Problemy z lewym kolanem Nikity Jelavicia, który opatrywany jest za linią boczną.

• Kilka faulów za nami, zaostrza się gra na KC Stadium. Właśnie sędzia nie zdecydował się gwizdać faulu na El-Mohamadim. Według gracza gospodarzy niezwykle niesłusznie.

• Bardzo głęboko wrzucał Diame z lewego skrzydła, jednak zabrakło głowy we właściwym miejscu. Piłka pozostawiona sama sobie przeleciała kilkanaście centymetrów obok dalszego słupka.

• Próbowało Hull, jednak ze słabym skutkiem. Przeważają dziś dośrodkowania ze skrzydeł.

• Sakho znów pofrunął prawym skrzydłem, tym razem jednak dopadł go obrońca i w polu karnym skutecznie przeszkodził w oddaniu celnego strzału na bramkę Hull.

• Za nami 10 minut gry - póki co lepiej prezentują się gospodarze, jednak goście po przebudzeniu parę minut temu poczynają sobie coraz to śmielej.

• Noble z siedemnastego metra! Dobra próba, zablokowana jednak przez kolegę z drużyny.

• Trochę pograł piłką West Ham, jednak gracze Big Sama są parę minut w plecy z ograniem w meczu.

• Tym razem z drugiej strony próbę podjął Quinn, jednak jego decyzja o podaniu po ziemi oraz wykonanie były dość niefortunne.

• Kolejna próba bocznego defensora Hull, tym razem jednak nie zdołał zamknąć tego Jelavić.

• Świetna wrzutka Robertsona w pole karne WHU, jednak dobrym wybiciem popisuje się Adrian.

• Mamy pierwszy gwizdek Martina Atkinsona i zaczynamy spotkanie!

• Co oznaczać będzie zwycięstwo dla każdej z drużyn? Zarówno Tygrysy jak i Młoty będą mogły znacznie awansować, a w zasięgu Hull jest nawet 4 miejsce przed kolejnym weekendem.

• Piłkarze już są w tunelu i oczekują na wyjście.

• Po lewej znajdziecie składy obu drużyn - w tym nazwisko Abela Hernandeza, dla którego będzie to debiut w barwach Tygrysów oraz na boiskach ligi angielskiej.

• Już tylko 10 minut dzieli nas od ostatniego meczu 4 kolejki Barclays Premier League. W poniedziałkowym spotkaniu zmierzą się Hull City oraz West Ham United, na co zaprasza Michał Kozera oraz Ekstraklasa.net!