Leicester City

1

Arsenal Londyn

1

• Arsenal zapewne trochę lepiej wyglądał w statystykach, ale sam mecz był mocno wyrównany. Obie ekipy stworzyły sobie podobną liczbę dobrych okazji podbramkowych i obie wykorzystały po jednej z nich. Z mojej strony na teraz to już wszystko, za uwagę dziękuje Damian Wiśniewski

• I teraz sędzia skończył to spotkanie. Leicester - Arsenal 1:1

• Drinkwater przymierzył sprzed pola karnego, ale nie trafił nawet w bramkę.

• Żółta kartka dla Hammonda

• Było groźnie! ladna kontra gospodarzy, Nugent i Vardy wymienili podania, ten drugi uderzył, ale na posterunku był Szczęsny!

• Mahrez schodzi z boiska, w jego miejsce wchodzi Albrighton

• Ma przewagę Arsenal, ale wciąż bardzo mało z niej wynika. Czy Kanonierzy znajdą drogę do bramki Schmeichela?

• Nugent, to powinien być gol! Świetna kontra Leicester, Ulloa podał do Nugent, ale uderzenie tego ostatniego zostało zablokowane!

• Troszkę dłużej przy piłce utrzymują się teraz Kanonierzy, ale niewiele z tego wynika. Czekamy na jakieś okazje bramkowe

• A teraz Flamini uderzył sprzed pola karnego, ale przestrzelił

• Schmeichel! Broni w sytuacji sam na sam z Sanogo!

• Ależ okazja Arsenalu! Kapitalne podanie Cazorli do Ramsey'a, ale ten za słabo uderzył głową i złapał piłkę Schmeichel!

• Aj, ależ było blisko gola! Uolla fantastycznie przełożył sobie w polu karnym rywala Chambersa, a następnie zamiast strzelić gola, to trafił tylko w boczną siatkę!

• Długie zagranie w kierunku Sanogo, ten jednak był na pozycji spalonej

• Cazorla zdecydował się teraz na uderzenie, ale nie trafił nawet w światło bramki

• Debuchy starał się dośrodkować z prawej strony boiska, ale spokojnie zablokował go Liam Moore

• Alexis Sanchez dośrodkowywał teraz z rzutu rożnego, ale bez problemów piłkę wypiąstkował Schmeichel

• Długie podanie Ramsey'a w kierunku Sanogo, ale tego drugiego uprzedził bramkarz Leicester

• I już zrobiło się groźnie! King zagrał w pole karne z lewej strony, a Nugent oddał strzał głową! Szczęsny złapał jednak piłkę

• Sędzia daje znak, zaczynamy drugą połowę!

• To była naprawdę ciekawa i wyrównana połowa. Obie drużyny stworzyły sobie parę okazji bramkowych, z których wykorzystały po jednej. Tempo jest niezłe i mecz ogląda się bardzo dobrze. Oby po przerwie było podobnie

• I w tym momencie arbiter zakończył pierwszą połowe meczu

• Ramsey! Świetny strzał z dystansu, piłka nieznacznie minęła bramkę!

• Sanchez dostał przed chwilą piłkę w polu karnym rywala i chciał oddać strzał, ale został zablokowany przez De Laeta

• Chambers zakiwał się we własnej szesnastce i o mało nie sprokurował zagrożenia. W ostatniej chwili oddał piłkę koledze

• Cztery minuty doliczył arbiter do pierwszej połówki

• Sporo chaosu wdarło się w ostatnich minutach w boiskowe wydarzenia. Żadna ze stron nie może dłużej utrzymać się przy piłce.

• Mahrez dośrodkował jednak słabiutko i Sanogo wybił piłkę na aut

• Andy King faulowany przez Monreala. To będzie dobra okazja do wrzutki dla gospodarzy

• Cazorla dośrodkowywał teraz z rzutu wolnego, ale spokojnie piłkę złapał bramkarz Leicester

• Mahrez dośrodkował teraz z prawej strony boiska, ale spokojnie piłkę złapał Szczęsny

• Zaatakował teraz Arsenal, ale Morgan świetnie wyjaśnił sytuację we własnej szesnastce

• Jakąś kontuzję złapał Mertesacker, choć Niemiec jest już chyba gotowy do gry.

• Mahrez dobrze teraz dośrodkował z rzutu rożnego, ale we własnej szesnastce faulowany był Wojciech Szczęsny

• Schlupp świetnie dośrodkował z lewej strony boiska w pole karne, a tam Ulloa w towarzystwie dwóch obrońców Arsenalu oddał strzał głową i nie dał szans Szczęsnemu!

• GOOOOOL!! Ulloa, ależ odpowiedź gospodarzy!

• Kapitalnie za linię obrony zagrał najpierw Cazorla, piłka trafiła do Sanogo, ale uderzenie (a raczej klepnięcie piłki) tego zablokował Schmeichel. Do futbolówki dopadł Sanchez, który wpakował ją do bramki.

• GOOOOOOL!! Alexis Sanchez, 1:0 dla Arsenalu!

• Ramsey do Sancheza, a ten postanowił oddać strzał na bramkę Duńczyka. Został jednak zablokowany

• Mahrez przymierzył z dystansu, ale nie trafił nawet w bramkę. Tymczasem Koscielny wrócił jednak na murawę

• Ramsey zagrał teraz piłkę z prawej strony w kierunku Sanogo, ale ten jej nie sięgnął

• Schlupp wrócił na boisko, Koscielny zostanie chyba zmieniony. Tak, czy siak wracamy do gry.

• Poprawka, to Koscielny, a nie Giroud zderzył się z zawodnikiem Leiceter. Napastnika Arsenalu z powodu kontuzji nie ma nawet w kadrze meczowej

• Schlupp i Giroud zderzyli się głowami i obaj leżą teraz na murawie

• Cazorla dośrodkowywał z rzutu rożnego, ale obrońcy wybili piłkę

• A teraz Ramsey zdecydował się na uderzenie sprzed pola karnego, ale został zablokowany i piłka wyszła na rzut rożny

• Ulloa zagrywał teraz piłkę z prawej strony, ale obrońcy Arsenalu wybili piłkę. Po chwili na bramkę uderzał Schlupp, który jednak przestrzelił.

• Dobra piłka na lewą stronę od Cazorli do Monreala, ale ten został zatrzymany

• De Laet dośrodkował teraz z prawej strony boiska, a Szczęsny spokojnie złapał piłkę po zagraniu Ulloy

• Santi Cazorla zdecydował się teraz na strzał sprzed pola karnego, ale piłkę spokojnie złapał Schmeichel

• Liam Moore ładnie zaatakował prawą stroną boiska, ale jego dośrodkowanie było już niedokładne. Przy piłce goście

• Na spalonym był przed chwilą Nugent

• Anthony Taylor daje znak, goście zaczynają to spotkanie.

• Piłkarze obu zespołów są już na murawie, właśnie przybijają piątki. Za chwilę startujemy.

• W tabeli ligowej na tę chwilę Kanonierzy są siódmi, Leicester trzecie od końca

• Lepiej ten sezon zaczęli podopieczni Arsene'a Wengera. Arsenal najpierw ograł 2:1 Crystal Palace, a następnie zremisował z Evertonem 2:2. Leicester zaczęło od identycznego rezultatu z The Toffees, a następnie przegrało 0:2 z Chelsea w Londynie

• No i pora na gospodarzy: Drinkwater, Wasilewski, Vardy, Wood, Albrighton, Hamer, Cambiasso

• Po lewej stronie macie już wyjściowe jedenastki, pora na ławki rezerwowych. Arsenal: Rosicky, Podolski, Wilshere, Chamberlain, Martinez, Campbell

• Witamy! Już za kilkanaście minut rozpocznie się spotkanie pomiędzy Leicester City a Arsenalem, które zakończy zmagania w trzeciej kolejce tego sezonu Premier League. Na relację live z tego wydarzenia zaprasza gorąco Damian Wiśniewski.