2

Southampton FC

0

• Z mojej strony to już wszystko, za uwagę dziękuje Damian Wiśniewski

• Zasłużone zwycięstwo (szóste w siedmiu ostatnich meczach!) Lisów, które były dzisiaj dużo bardziej konkretne i przede wszystkim skuteczne. Co ciekawe, ten rezultat oznacza, że z Premier League żegna się Burnley. Zespół ten nie zdoła już odrobić straty do pierwszego bezpiecznego miejsca, które zajmuje Newcastle

• Długie zagranie od Fonte w kierunku Pelle, ale Włocha świetnie uprzedził Wes Morgan

• Było blisko gola na 3:0! Cambiasso przymierzył sprzed pola karnego i choć wszyscy widzieli już piłkę w bramce, to ta wylądowała tylko w bocznej siatce!

• Cambiasso oddał strzał z okolic szesnastego metra, ale zrobił to za lekko i bramkarz spokojnie złapał piłkę

• Mahrez! To mógł być jego trzeci gol, minimalnie niecelny strzał z okolic trzynastego metra!

• Clyne starał się dośrodkować z prawej strony boiska, ale zrobił to niedokładnie i piłka wyszła na aut bramkowy

• Z zawodnikiem gospodarzy już wszystko w porządku, wracamy do gry

• Mahrez doznał kontuzji w którymś starciu w środkowej strefie boiska i potrzebuje pomocy lekarzy

• Elia dośrodkował z rzutu rożnego, ale spokojnie, bez problemów we własnej szesnastce poradzili sobie gospodarze

• Obraz gry praktycznie się nie zmienia. Święci wymieniają podania, a gospodarze spokojnie czekają na możliwość skontrowania. Im nigdzie się nie spieszy...

• Dość spokojny początek drugiej połowy. Przy piłce utrzymują się goście, ale podania wymieniają daleko od bramki Leicester

• Wracamy już na stadion Leicester i zaczynamy drugą połowę!

• Leicester szybko objęło dwubramkowe prowadzenie i później mądrze się broniło. Southampton niby był dłużej przy piłce, na pewno oddał więcej strzałów, ale nie potrafił stworzyć sobie jakiejś większej liczby okazji podbramkowych. Zobaczymy, jak będzie po przerwie

• Clyne i Wanyama kolejno posyłali piłkę w pole karne gospodarze, ale za każdym razem skutecznie interweniowali obrońcy lub bramkarz Leicester

• To powinien być gol! Po dośrodkowaniu Clyne'a z prawej strony boiska i małej przebitce piłka spadła na głowę Mane, ale ten nie trafił w światło bramki z bliskiej odległości!

• Elia był teraz faulowany na lewym skrzydle przez Drinkwatera

• Reeed oddał strzał z dystansu, a Schmeichel zdołał odbić piłkę

• Vardy powalczył świetnie z obrońcami na lewej stronie boiska, dośrodkował do Mahreza, a ten wykorzystał kapitalną okazję! Jak odpowiedzą goście?

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Mahrez po raz drugi!

• Teraz mamy okres w którym dłużej przy piłce utrzymują się Święci, ale trudno powiedzieć, aby przekładało się to na stwarzanie akcji podbramkowych. Wymieniają podania daleko od bramki rywala

• Bertrand dośrodkował z lewej strony boiska, ale dobrze we własnym polu karnym interweniują obrońcy Leicester

• W jego miejsce melduje się Danny Drinkwater. Wracamy do gry

• Powtórki pokazują, że James źle postawił nogę i mógł uszkodzić sobie staw skokowy. Teraz na noszach opuszcza murawę

• Matty James chyba nie będzie w stanie kontynuować gry. Do wejścia na boisko szykuje się jeden z rezerwowych

• Jakiejś kontuzji w starciu z Bertrandem doznał James. Potrzebna jest pomoc lekarzy

• Riyad Mahrez otrzymał piłkę na połowie przeciwnika, zbliżył się nieco do pola karnego i przymierzył w lewy róg bramki gości. Bramkarz zaskoczony!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Riyad Mahrez, 1:0 dla gospodarzy!

• Wanyama zagrał ładną piłkę do Bertranda i ten już był w polu karnym, ale świetnie powstrzymał go Huth

• Huth oddał strzał głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, ale nie trafił nawet w światło bramki

• Pan Roger East daje znak, zaczynają gospodarze!

• Witamy i zapraszamy na relację live z meczu 36. kolejki Premier League, w którym walczące o utrzymanie Leicester podejmie Southampton. Początek już za chwilkę!