0

Hull City

0

• Za relację dziękuje wszystkim Filip Błajet!

• Liverpool z pewnością nie może być zadowolony z tego wyniku, zupełnie inaczej niż Steve Bruce, którego ekipa ponownie urwała punkty faworytom.

• Balotelli był ustawiony na 5 metrze i nie trafił w piłkę po podaniu Coutinho! PO MECZU!

• Skrtel centruje w kierunku Balotellego, ale Włoch przegrywa główkowy pojedynek z Bruce'm.

• Gerrard z rzutu rożnego, piłka wybita przed pole karne gdzie ustawiony był Coutinho. Uderzenie Brazylijczyka wybronione przez bramkarza ze Szwajcarii.

• Jakupović zatrzymał Gerrarda, który efektowną szarżą wdarł się w pole karne! Dalej bez goli.

• 4 minuty doliczonego czasu i nadziei na rozstrzygnięcie!

• Centra Coutinho wybita przez defensorów gości.

• Rzut rożny dla Liverpoolu. Zablokowane dośrodkowanie Sterlinga.

• Balotelli pada w polu karnym po starciu z Bruce'm, ale gwizdek sędziego milczy jak zaklęty!

• Meyler zmienia Diame.

• Mocna centra Gerrarda, akcję zamknął Coutinho, ale strzał głową Brazylijczyka przeleciał ponad poprzeczką.

• Rzut wolny dla Liverpoolu na wysokości pola karnego. Sterlinga sfaulował Diame.

• Płasko centra Manquillo, na posterunek był Davies.

• Henderson przewrócił się w polu karnym i dostał żółtą kartkę za symulowanie.

• Efektowny drybling Aluko, zejście z lewej strony do środka pola karnego i uderzenie. Wprost w Mignoleta.

• Strzał Skrtela po wrzutce Gerrarda, ale obok słupka uderzył słowacki stoper.

• Z dystansu uderzał Henderson, kolejny korner dla Liverpoolu.

• Ciekawa prostopadła piłka od Coutinho, ale Lambert nie dał rady zabrać się z futbolówką.

• Jordan Henderson za Emre Cana.

• Balotelli wystawił Lovrenowi piłkę na 7 metr, ale Chorwat nie trafił w futbolówkę. Dalej bez bramek na Anfield.

• Coutinho do Sterlinga, ten dośrodkowywał na 11 metr, ale tam był czujny Chester.

• Tymczasem za Abela Hernandeza pojawił się Gaston Ramirez.

• Aluko za Ben Arfę, który nie pokazał zbyt wiele.

• Okazja Sterlinga, ale to tylko kolejny zablokowany strzał.

• Gerrard do ustawionego przed polem karnym Balotellego, ale strzał włoskiego snajpera zablokowany. Dalej bez goli.

• Hull dało się zepchnąć do defensywy. Liverpool coraz bliżej szczęścia.

• Can centrował w kierunku Balotellego, którzy przepchnął Bruce'a. Przy okazji faulował obrońcę Tygrysów.

• Poprawiał jeszcze zza pola karnego Sterling, lecz Jakupović poradził sobie z uderzeniem Anglika.

• Blisko Balotelli! Włoch wpadł do bramki, ale piłka nie!

• Gerrard uderzał z dystansu, rykoszet i piłka minimalnie minęła bramkę.

• Lambert gra na szpicy, Balotelli bliżej lewej strony.

• Z kolei za Lallanę wchodzi Lambert.

• Coutinho melduje się na murawie w miejsce Allena.

• Dwójkowa akcja Gerrard - Sterling, po odegraniu skrzydłowego kapitan strzelił bez zastanowienia, ale minimalnie obok słupka.

• Hernandez mocno uderzył po zgraniu piłki głową przez Elmohamady'ego, lecz Mignolet pewnie wyłapał uderzenie. Niezła próba Urugwajczyka.

• Statystyka: Balotelli dostał w tym sezonie więcej żółtych kartek (2) niż strzelił goli (0).

• Balotelli za atak łokciem ukarany żółtkiem.

• Runął na ziemię jak długi Alex Bruce po starciu z Balotellim.

• Sterling nadepnął na Brady'ego, który zwija się z bólu.

• Hernandez zwiódł Moreno, ale Allen naprawił jego błąd.

• Ben Arfa powalił Gerrarda i zobaczył za to żółty kartonik.

• Liverpool podobnie jak w pierwszej połówce - spokojnie kreuje akcję od linii obronnej.

• Allen prostopadłą piłką szukał Sterlinga, lecz młody Anglik wyprzedzony przez Brady'ego.

• Początek drugiej części gry. Balotelli z Allenem od środka!

• Liverpool gra bardzo słabo i chyba nikogo nie zdziwi, jeśli od pierwszych minut Rodgers zdecyduje się na zmiany. W odwodzie ma przecież chociażby Coutinho czy Lamberta.

• Po rzucie rożnym bitym przez Gerrarda Jakupović pewnie łapie piłkę. Konie pierwszej połowy!

• Faul Diame przy linii bocznej, ucierpiał Manquillo.

• Efektowna akcja Hull, Hernandez piętą do Elmohamady'ego, a piłka ostatecznie spadła po dośrodkowaniu Egipcjanina pod nogi Huddelstone'a. Ten mocne uderzył z dystansu i po rykoszecie od Skrtela, będzie korner.

• Diame uderzył z dystansu po podaniu Ben Arfy, ale kilka metrów obok słupka.

• Ben Arfa agresywnie zaszarżował w polu karnym Liverpoolu wbiegając między trzech rywali, poślizgnął się, a mimo to dał radę odegrać piłkę na środek pola karnego. Tam czyhał Livermore, ale jego uderzenie wybronił Mignolet.

• Huddelstone ukarany żółtym kartonikiem za faul na Canie.

• Lallana pada po walce bark w bark z Chesterem, gwizdek sędziego milczy.

• Lallana często pokazuje się w środku pola i szuka gry, Sterling mniej widoczny.

• Manquillo powstrzymany przez Diame, będzie korner dla gospodarzy.

• Lallana dzięki podaniu z klepki urwał się rywalom, ale jego centra była nieudana.

• Liverpool przeważa w posiadaniu piłki, ale niewiele z tego wynika. Walka w środku pola.

• Z drugiej strony dośrodkowanie Elmohamady'ego zastopowane przez Skrtela. Słowak na razie bezbłędny.

• Gerrard centrował z rzutu rożnego, ale zdecydowanie za głęboko. Lovren minął się z piłką.

• Diame przedryblował dwóch rywali, ale ostatecznie zawodnicy Liverpoolu poradzili sobie z Senegalczykiem.

• Allen z dystansu, ale z małą siłą i niecelnie.

• Za lekkie zagranie Chestera, ale Jakupović w ostatniej chwili uprzedził Balotellego! Fatalny błąd defensora gości!

• Can do Balotellego, który nie opanował piłki. Statystycy dalej mogą liczyć Włochowi minuty bez strzelonego gola...

• Lallana próbował się urwać defensorom Hull, lecz Chester nie dał się zwieść. Bardzo spokojna interwencja.

• Mecz prowadzony jest w naprawdę spokojnym tempie. Liverpool próbuje narzucić swój styl gry.

• Teraz długa piłka Balotellego w kierunku Sterlinga, lecz ta wylądowała w rękach golkipera gości.

• Liverpool pracuje pod polem karnym Hull, ale ciężko złamać zwarte szyki defensywne Tygrysów.

• Davies zablokował Manquillo i od bramki rozpocznie Jakupović.

• Sterling próbował uderzyć zza pola karnego, ale Chester ze spokojem zablokował uderzenie.

• Z prawej flanki centrował Elmohamady, lecz Diame nie dał rady przeskoczyć swojego rywala.

• Sterling posłał prostopadłą piłkę do Balotellego, Włoch urwał się Bruce'owi, lecz jego uderzenie z ostrego kąta wybronił Jakupović.

• Spokojne temu tego meczu. Liverpool z dużą łatwością rozgrywa w środkowej strefie.

• Lovren główkował po rzucie rożnym, ale Elmohamady wybił piłkę z linii bramkowej! Centrował Gerrard.

• Hernandez blisko przechwycenia za słabego podania Sterlinga, ale siłą fizyczną przepchnął go Skrtel.

• Sterling leży w polu karnym, ale sędziowie uznali, że to on przewinił i zagrał ręką.

• Był piłkarz Leverkusen już wrócił do gry.

• Emre Can mocno poturbowany, zwija się z bólu na środku boiska.

• Efektownym dryblingiem Hatem Ben Arfa zwiódł trzech rywali, piłkę zagrał do ustawionego na prawym skrzydle Elmohamady'ego, ale zagrania piłkarza Tygrysów wybite przez defensywę gospodarzy.

• Kolejna wrzutka, tym razem Elmohamady, lecz wprost w ręce Mignoleta.

• Centra Brady'ego, ale Skrtel świetnie wszystko przeczytał i wybił futbolówkę.

• Pierwszy faul. Przewinienie popełnił Lallana.

• Mecz 9 kolejki na Anfield rozpoczęty! Od środka podopieczni Steve'a Bruce'a.

• Na Anfield rozbrzmiewa "You will never walk alone", a to znak, że już za moment zaczynamy!

• Rodgers dalej stawia na Mario Balotellego, który jeszcze nie zdobył w tym sezonie Premier League gola. Czy Włoch wreszcie się przełamie?

• Z kolei Hull z pewnością jest podbudowane ostatnim remisem z Arsenalem. Jeśli Tygrysy zagrają dziś na podobnym poziomie, to mogą na Anfield sprawić nie lada niespodziankę.

• The Reds są dziś faworytem, ale forma ekipa Rodgersa raczej nie napawa ich kibiców zbytnim optymizmem.

• Zapowiedź meczu, który lada moment rozpocznie się w Liverpoolu, możecie przeczytać tutaj.

• Już za 15 minut początek spotkania na Anfield Road, a relację poprowadzi dla państwa Filip Błajet!