Tottenham Hotspur

2

• Z mojej strony to już wszystko, za uwagę dziękuje Damian Wiśniewski

• Gole zdobywane po przerwie

• Nie brakowało dziś emocji na Anfield Road. Tottenham początkowo stawiał trudne warunki rywalowi, dwukrotnie wyrównywał, ale ostatnie dwadzieścia minut należało już ewidentnie do Liverpoolu, który koniec końców wygrał zasłużenie

• Koniec! Liverpool ogrywa Tottenham!

• Żółta kartka dla Kane'a za faul na Sakho

• Cztery minuty doliczył sędzia do drugiej połowy

• Żółta kartka dla Paulinho

• Coutinho faulował Lamele na połowie gości

• Roberto Soldado zmienia Dembele

• Adam Lallana zagrał kapitalną piłę z prawej strony w pole karne, a Mario Balotelli strzelił swojego pierwszego ligowego gola w barwach Liverpoolu! Czy tym razem gospodarze utrzymają prowadzenie?

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Mario Balotelli, 3:2 dla Liverpoolu!

• Danny Sturridge upadł w polu karnym gości po wślizgu z Diera, ale arbiter pokazuje, że o karnym nie ma mowy

• Powtórki pokazały przed chwilą, że w momencie oddawania strzału przez Eriksena, na spalonym był Kane, który przejął potem piłkę. Spalony był minimalny, ale gol Dembele nie powinien być uznany

• Żółta kartka dla Dembele

• Świetną kontrę wyprowadzili teraz gospodarze, jednak wszystko niedokładnym zagraniem zepsuł Marković. Od bramki Lloris

• Eriksen oddał strzał z tego rzutu wolnego, Mignolet sparował piłkę do boku, a tam zebrał ją Kane. Anglik zagrał futbolówkę do środka, a Dembele wpakował ją do bramki!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Dembele i znowu jest remis!

• Steven Gerrard faulował na własnej połowie boiska Harry'ego Kane'a i dosrał za to żółtą kartkę

• Nieco chaosu mamy teraz na boisku, jedni i drudzy bardzo szybko tracą piłkę na rzecz rywali

• Lamela dośrodkował z narożnika boiska, ale radzą sobie defensorzy Liverpoolu

• Kane otrzymał teraz podanie w polu karnym gospodarzy od Dembele, ale znów świetnie powstrzymał go Skrtel. Rzut rożny dla gości

• Simon Mignolet! Kapitalna interwencja Belga po strzale Lameli sprzed pola karnego!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Steven Gerrard wyprowadza swój zespół na prowadzenie!

• Rzut karny dla Liverpoolu! Danny Sturridge dryblował w polu karnym gości i został tam ewidentnie faulowany przez Rose'a!

• Faule: 6 - 8
  • Jak na razie oglądamy bardzo dobre widowisko. Obie drużyny popełniają błędy w środkowej strefie boiska oraz w defensywie, co pozwala przeciwnikowi stwarzać dogodne okazje. Gra jest prowadzone w dobrym tempie i miejmy nadzieję, że utrzyma się to do końca meczu

• I teraz mamy koniec pierwszej połowy

• Danny Sturridge! Ibe dośrodkował z prawej strony boiska, piłka spadła pod nogi Sturridge'a, a ten piętą trafił w słupek!

• Żółta kartka za taktyczny faul na Dembele dla Sakho

• Dwie minuty doliczył sędzia do pierwszej połowy

• Danny Sturridge zaatakował przed chwilą indywidualnie, ale przed polem karnym londyńczyków powstrzymał go Harry Kane

• Kane wyszedł przed chwilą sam na sam z Simonem Mingolet, ale choć przegrał tej pojedynek, to ewentualny gol i tak nie byłby uznany. Sędzia dopatrzył się spalonego

• Martin Skrtel faulował w środkowej strefie boiska Harry'ego Kane'a i dostał za to żółtą kartkę

• Jordon Ibe oddał strzał sprzed pola karnego, a Hugo Lloris, choć z problemami, złapał futbolówkę

• Nieco dłużej w ostatnim czasie przy piłce są gospodarze, ale rozgrywają ją przede wszystkim na własnej połowie boiska

• Gerraed faulował Dembele na połowie gości

• Dużo wolnych przestrzeni widzimy w środkowej strefie boiska, obie drużyny mają problem z opanowaniem boiskowych wydarzeń.

• Długie zagranie za linię obrony w kierunku Markvicia, jednak ten niedokładnie przyjmował sobie futbolówkę i odebrali mu ją goście z łatwością

• Coutinho i Henderson próbowali oddawać strzały sprzed pola karnego, jednak obaj byli błyskawicznie blokowany przez Koguty

• Rose faulował na połowie gospodarzy Sturridge'a

• A teraz z dystansu uderzył Sturridge, ale angielski napastnik nie może się jak na razie wstrzelić i posłał piłkę daleko od bramki

• Żółta kartka dla Christiana Eriksena

• Lamela zagrał fantastyczne podanie wcześniej uwalniając się spod opieki obrońców, Kane znalazł się oko w oko z Simonem Mignolet i nie zmarnował tej okazji!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Harry Kane i już jest remis!

• Ibe próbował dośrodkować Sturridge, ale zrobił to niedokładnie. Przy piłce goście

• Żółta kartka dla Ryana Masona za faul na Markoviciu

• Harry Kane zdecydował się na strzał z dystansu, ale wyraźnie się pomylił i piłka wyszła na aut bramkowy

• Eriksen próbował uderzać sprzed pola karnego, jednak został zablokowany przez Gerrarda

• Danny Sturridge! Kolejny błąd defensywy gospodarzy, za lekkie zagranie Bentaleba w kierunku Diera, że Sturridge wyszedł sam na sam z bramkarzem, jednak przestrzelił!

• Bentaleb próbował uderzać krzyżakiem po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, ale został zablokowany i wywalczył tylko kolejny corner

• Rose dośrodkował z lewej strony boiska, ale został zablokowany przez Skrtela. Rzut rożny

• A teraz Eriksen próbował uderzać z okolic piętnastego metra, ale jego strzał wślizgiem zablokował Emre Can

• Seria błędów defensywy gości. Najpierw Vertonghen tak podawał do Bentaleba, że piłka trafiła do Markovicia, a następnie niezbyt wymagający strzał Serba sprzed pola karnego, przepuścił Lloris! Jak odpowiedzą goście?

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Lazar Marković, 1:0 dla Liverpoolu!

• A teraz Mason przymierzył sprzed pola karnego, ale Simon Mignolet nie dał się zaskoczyć i łatwo złapał piłkę

• Lazar Marković oddał strzał po dośrodkowaniu Moreno z lewej strony boiska, ale wyraźnie się pomylił

• Steven Gerrard oddał teraz strzał z rzutu wolnego, ale futbolówka poleciała w dość bezpiecznej odległości od bramki Tottenhamu

• I mamy pierwszą kontrowersję. Po zagraniu z głębi pola sam na sam z bramkarzem wyszedł Harry Kane i Anglik był podcinany przez Simona Mignolet, czego arbiter jednak nie zauważył

• A teraz Danny Rose spróbował sił z dystansu, ale piłka poleciała bardzo daleko od bramki gospodarzy

• Szybka kontra gospodarzy, skończona jednak niedokładnym zagraniem Sturridge'a i od bramki grę wznowi Hugo Lloris

• Dość spokojny początek meczu, żadna ze stron nie zdecydowała się jeszcze na jakiś szybszy atak. Przy piłce gospodarze

• Pan Phil Dowd daje znak i STARTUJEMY!

• Obie drużyny już są na boisko, po trybunach niesie się "You'll Never Walk Alone", za chwilkę zaczynamy!

• W Premier League podczas starć Liverpoolu z Tottenhamem padło łącznie dziewięć samobójczych goli, w żadnej innej rywalizacji tej ligi nie było ich tak dużo. Trzy z nich zdobył Jamie Carragher.

• Tottenham z kolei ostatnio świetnie radzi sobie w meczach poza domem, wygrał trzy z czterech takich ostatnich

• Liverpool nie przegrał sześciu ostatnich ligowych meczów przed własną publicznością, jednak jeśli weźmiemy jedenaście takich spotkań, to zwyciężał w nich tylko czterokrotnie. Dorzucił do tego pięć remisów i dwie porażki

• Teraz jednak The Reds z całą pewnością nie będą mieli tak łatwego zadania. Tottenham w ostatnich tygodniach spisuje się naprawdę świetnie, a jego prawdziwym motorem napędowym jest Harry Kane. Koguty podchodzą do tego meczu zresztą w doskonałych nastrojach, po tym jak ograły w sobotę Arsenal w derbach północnego Londynu

• W ubiegłym sezonie Liverpool na własnym stadionie poradził sobie z Tottenhamem bardzo dobrze i wygrał 4:0 (gole strzelali Suarez, Henderson, Coutinho, a Kaboul dołożył samobója). Zobaczymy, czy dziś pójdzie mu równie łatwo

• I ławka gospodarzy: Ward, Johnson, Lovren, Lambert, Lallana, Allen, Balotelli

• Ławka rezerwowych Tottenhamu: Vorm, Davies, Fazio, Chadli, Paulinho, Townsend, Soldado

• Po lewej stronie macie już dostępne wyjściowe jedenastki obu zespołów. Za chwilkę dołączymy do nich ławki rezerwowych, a tymczasem zachęcamy do zapoznania się z zapowiedzią tego spotkania

• Witamy! Zapraszamy na relację live z hitowego spotkania 25. kolejki angielskiej Premier League. Na Anfield Road Liverpool podejmie Tottenham, początek już za około pół godziny!