Manchester City

2

Burnley FC

2

• Manchester City nie wykorzystał potknięcia Chelsea i podobnie jak The Blues stracił punkty, remisując przed własną publicznością z walczącym Burnley FC. Z mojej strony to już wszystko, za uwagę dziękuje Jacek Szczupak

• Koniec meczu!

• Mangala kolejny raz fauluje.

• Gracze Burnley próbują grać na czas w narożniku boiska.

• Teraz każde wstrzelenie piłki w pole karne wywołuje nerwy w formacjach defensywnych obu ekip.

• Ings teraz dryblował, ale stracił piłkę. Od autu The Clarets.

• Dośrodkowanie z rzutu wolnego zostaje wybite przez Mangalę. Od autu Burnley.

• Fauluje teraz Mangala. Świetna okazja dla Burnley z rzutu wolnego.

• Arbiter tego meczu dolicza jeszcze pięć minut do tego spotkania.

• Żółtą kartką zostaje ukarany David Silva.

• Chelsea Londyn już straciła punkty w tej kolejce, czy podobny los czeka mistrza Anglii?

• Zmiana w drużynie City, schodzi Fernandinho wchodzi Sinclair

• Silva próbował teraz z daleka, ale jego strzał został zablokowany.

• Zapowiada nam się emocjonująca końcówka. Stevan Jovetić chciał szybko odpowiedzieć, ale nadał na tablicy wyników widnieje 2:2.

• Remis! Ashley Barnes! Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego do piłki dopadł Barnes, który bez chwili zawahania oddał potężne uderzenie!

• GOOOLLL!!! BARNES!!!

• Kolejny gracz The Citizens ukarany za faul. Tym razem jest to Pablo Zabaleta.

• Żółtą kartką ukarany zostaje Navas za faul na Arfieldzie.

• Świetny drybling Navasa, zakończony odbiorem obrony Burnley.

• Strzał Arfielda z 5 metra od bramki, zablokowany przez Demichellisa.

• Przy piłce utrzymują się teraz piłkarze Burnley i próbują budować swoją akcję.

• Zmiana w drużynie City schodzi Nasri, wchodzi Lampard

• Strzał Nasriego, ale świetna parada Heatona. Kolejny korner dla City.

• Jedni i drudzy próbują atakować, ale popełniają te same błędy w ofensywie.

• Żółtą kartką zostaje ukarany Mee za faul na Navasie

• Jovetić uderza piłkę z woleja, ale ta spada wprost w ręce bramkarza gości.

• Okres spokojniejszej i niedokładnej gry z obu stron.

• Od autu Pablo Zabaleta.

• Burnley w tym meczu nie odpuszcza. Pędzą po bramkę wyrównującą, ale niewykorzystują dogodnych sytuacji.

• Teraz Boyd miał świetną okazję na bramkę, ale był na spalonym.

• Fernando fauluje Keane. Szansa na dobrą wrzutkę dla Burnley.

• Zmiana w drużynie City, schodzi Milner wchodzi Jovetić.

• Świetny strzał Ingsa z około 35 metrów. Zawodnik pomylił się o parę centymetrów.

• Teraz wrzutka The Clarets zakończona niecelnym strzałem Arfielda.

• Przed chwilą przy piłce był Ings, ale na 15 metrze od bramki stracił piłkę.

• Samir Nasri ładnie zakręcił kółka z piłką przy nodze. Ostatecznie jego podanie trafiło jednak pod nogi rywala.

• Gracze Pellegriniego cały czas długo utrzymują się przy piłce. Burnley swoich szans szuka wyłącznie w szybkich wypadach.

• Ależ strzał Nasriego, ale z najbliższej odległości broni Heaton.

• Nasri dośrodkowywał do Milnera, ale strasznie niecelnie.

• Akcja City zakończona odbiorem Shackela.

• Zagotowało się teraz pod bramką The Clarets. Po rzucie rożnym piłkę przeleciała przez bramkarza Brunley, bramka była pusta, ale żaden z piłkarzy City nie zdołał oddać strzału.

• Rzut rożny dla City.

• Głośny doping kibiców City niesie Manchester do ataku. Czy gospodarzom uda się strzelić trzeciego gola? W przeciwnym razie może być trochę nerwowo.

• Ależ początek Burnley! George Boyd przeciął strzał jednego z kolegów, czym zaskoczył Joe Harta! Inna sprawa, że gracz gości był na spalonym...

• GOOLLLL!!! BOYD!!!

• Zaczynamy II połowę! Od środka boiska Burnley FC!

• Tutaj jeszcze bramka Fernandinho.

• Świetne widowisko oglądamy dzisiaj w Manchesterze. Dwa ciosy The Citizens - w tym przepiękna bramka Fernandinho - i gospodarze zasłużenie prowadzą po pierwszych 45. minutach pojedynku z Burnley FC. Miejmy nadzieję, że w drugiej połowie także nie zabraknie emocji. Widzimy się za niespełna kwadrans!

• Koniec I połowy meczu!

• Zbyt mocne podanie Navasa i z dobrze zapowiadającej się akcji zostały tylko wspomnienia.

• Sędzia dolicza trzy minuty do pierwszej połowy.

• Pablo Zabaleta już wstał. Bedzie grał z opatrunkiem na głowie.

• Zabaleta ciągle się nie podnosi.

• Na murawie leży Zabaleta, który zderzył się z Mangalą.

• Żółtą kartkę dostaje Fernando za faul na Arfieldzie.

• Milner dostaje podanie od Silvy i strzela, ale uprzedizł go obrońca The Clarets. Korner dla The Citizens.

• Gospodarze robią swoje i zasłużenie prowadzą. Czy tylko na tych dwóch golach się skończy?

• Strzał Navasa z woleja, futbolówka odbija się jeszcze od murawy i odbija ją Heaton. Rożny dla MCFC.

• Gol stadiony świata! Fernandinho dostał podanie od Navasa i strzelił z 25 metra od bramki The Clarets, a piłka odbiła się jeszcze od poprzeczki i wpadła do bramki.

• GOOOOOLLLLLLLL!!! FERNANIDHO!!!

• Trzeba przyznać, że goście starają się grać odważnie. Czy zostaną za to nagrodzeni bramką? City jak na razie próbuje znów przejąć inicjatywę.

• Kolejny korner dla MCFC po dośrodkowaniu Zabalety.

• Rzut wolny z około 25 metra od bramki City dla Burnley po faulu Zabalety.

• Dobra wrzutka, ale strzał Keana wysoko nad bramką.

• Rajd Ingsa i faul Mangali. Kolejna dobra okazja na wrzutkę dla Burnley.

• Rożny dla The Clarets po odbiciu jednego z obrońców MCFC.

• Rzut wolny dla Burnley. Świetna okazja na dobrą wrzutkę.

• Strzał Samira Nasriego, ale posłał piłkę wysoko nad bramką.

• Samir Nasri świetnie zagrał na skrzydle do Navasa, a ten podał do Silvy na 8 metr od bramki i strzałem z obrotu zdobył gola.

• GOOOOLLLL DAVID SILVA!!!

• Piłkarze Burnley nabierają tempa. Kolejna akcja zakończona wysokim strzałem Ingsa.

• Danny Ings! Zawodnik Burnley był bardzo bliski sięgnięcia piłki, zamieniając podanie z głębi pola na strzał! Zabrakło centymetrów i z pewnością Hart musiałby się wykazać.

• Danny Ings ładnie poradził sobie z obrońcą City. Jego dośrodkowanie sprawiło wiele problemów obronie gospodarzy. Dopiero daleki wykop wyjaśnił sytuację.

• Pierwszy kwadrans gry za nami. Gracze Manuela Pellegriniego mają zdecydowaną przewagę. W ich poczynaniach widać chęć jak najszybszego zdobycia gola.

• Teraz z prawej strony dośrodkowywał Kolarov, ale również niecelnie.

• Navas kolejne dośrodkowanie, ale tym razem bardzo niecelne.

• Płaskie dośrodkowanie Navasa, na piłkę nabiega Milner i posyła ją wysoko nad bramką.

• Od bramki Hart po złej akcji The Clarets.

• Dośrodkowanie Navasa zostaje wybite przez obrońców Burnley.

• Goście z kolejną akcją, ale znowu świetnie broni Hart.

• Drybling Davida Silvy w polu karnym gości zakończył się odbiorem Trippiera. Rzut rożny dla MCFC.

• Dośrodkowanie Milnera do Nasriego, ale jego strzał zostaje zablokowany. Przy piłce Burnley.

• Dośrodkowanie Ingsa, ale piłkę ze spokojem łapie Hart.

• Mocny strzał Demichellisa zablokowany przez Trippiera. Kolejny rożny dla gospodarzy.

• Od rzutu rożnego teraz The Citizens.

• Zagotowało się teraz pod bramką Burnley, ale Keane wybija piłkę na aut.

• Teraz akcja Burnley, ale Arfield na spalonym.

• Dośrodkowanie Kolarova, ale nie znalazło ono odbiorcy.

• Zaczynamy! Od środka Manchester City!

• Piłkarze obu drużyn meldują się już na boisku!

• Piłkarze Burnley zgarnęli raptem 9 z możliwych 81 punktów do zdobycia w meczach wyjazdowych w erze Premier League, zachowując jedno czyste konto !

• Gospodarze mogą sięgnąć po 10. kolejną wygraną we wszystkich rozgrywkach. Byłby to nowy rekord klubowy.

• The Citizens strzelili 24 gole w ostatnich 5 meczach przeciwko The Clarets - odnieśli 4 zwycięstwa i raz padł remis.

• Ławka gospodarzy: Wilfredo Caballero, Bacary Sagna, Scott Sinclair, Frank Lampard, Gael Clichy, Stevan Jovetić, Dedryck Boyata.

• Ławka gości: Ross Wallace, Michael Kightly, Marvin Sordell, Lukas Jutkiewicz, Matthew Gilks, Nathaniel Chalobah, Kevin Long.

• Po lewej stronie macie już dostępne wyjściowe jedenastki obu zespołów. Za chwilkę dołączymy do nich ławki rezerwowych.

• Witamy! Już za dosłownie dwadzieścia minut rozpocznie się kolejne spotkanie 19. kolejki Premier League. Manchester City kontra Burnley FC - zapraszamy na relację live z tego wydarzenia!