Manchester City

1

Leicester City

3

• KONIEC MECZU! Leicester pewnie ogrywa City i zwiększa swoją przewagę do sześciu oczek nad dzisiejszym rywalem.

• Zabaleta oddaje groźny strzał z granicy pola karnego, ale piłka odbita od jednego z obrońców ratuje Leicester.

• Niezłe dośrodkowanie w kierunku Sterlinga, ale piłka ostatecznie opuszcza boisko i od bramki zacznie Schmeichel.

• 4 minuty dolicza sędzia do regulaminowego czasu gry.

• Argentyńczyk otrzymał górne podanie od Celiny i skierował piłkę do siatki.

• GOL!!! Aguero strzela bramkę dla City!

• Kolejna zmiana w Leicester. Marc Albrighton schodzi, a za niego pojawi się Nathan Dyer.

• Zmiana w Leicester. Ulloa zmieni na murawie Okazakiego.

• Albrighton świetnie zagrywa do Vardy'ego, a ten oddaje strzał z pierwszej piłki z bliskiej odległości od bramki. Piłka jednak tylko obija boczną siatkę!

• W drużynie Leicester boisko opuszcza strzelec bramki Riyad Mahrez, za którego pojawi się Demarai Gray.

• Zmiana w drużynie gospodarzy. Silva opuszcza murawę, a za niego wejdzie Bersant Celina.

• Dobre podanie do Aguero. Argentyńczyk oddaje strzał, ale świetnie ustawieni obrońcy gości blokują uderzenie.

• Żółta kartka dla Fernando za nieprzepisowe zagranie.

• Kolarov posyła podanie z skrzydła na pole karne, ale znowu nieskutecznie.

• Żółta kartka dla Zabalety za faul na Okazakim.

• Vardy sam na sam z bramkarzem! Oddaje strzał ale wprost w Harta i nie ma bramki!

• Vardy dośrodkowuje na pole karne, ale Hart przejmuje piłkę

• Robert Huth otrzymuje górne podanie z rzutu rożnego i podwyższa przewagę nad City posyłając piłkę głową do siatki!

• GOOOL!!! HUTH PO RAZ DRUGI!!! LEICESTER PROWADZI JUŻ 3:0!!!

• Znowu groźnie pod bramką City. Vardy podaje w kierunku Okazakiego, ale podanie przecina zawodnik gospodarzy.

• Fernando posyła głową piłkę w kierunku bramki, ale Schmeichel popisuje się świetną interwencją!

• Boisko opuści także Fabian Delph, za którego wejdzie Kelechi Iheanacho.

• Zmiana w ekipie City. Yaya Toure zejdzie z boiska, a za niego wbiegnie Fernando.

• Dośrodkowanie do Okazakiego, który jest blisko bramki, ale piłkę łapie Hart!

• Dobre zagranie Kante do Mahreza, a ten wyśmienicie przedryblował między piłkarzami City, a później oddał strzał z krawędzi pola karnego!

• GOOOL!!! MAHREZ i Leicester prowadzi już 2:0!!!

• Simpson otrzymuje żółtą kartkę.

• DRUGA POŁOWA MECZU. Zaczynają gospodarze!

• Koniec pierwszej połowy meczu. Za kilkanaście minut piłkarze powrócą na murawę. Do przerwy 0:1.

• O 3 minuty sędzia przedłuża pierwszą połowę.

• Aguero zagrywa z prawej strony pola karnego w kierunku Silvy, ale Hiszpan nie sięga piłki!

• Fernandinho wraca na murawę

• Fernandinho prosi o pomoc medyczną. Zawodnik City chwilowo musi opuścić boisko.

• Silva dośrodkowuje z lewej strony, ale odbita piłka od obrońcy gości i jest rzut rożny.

• Wes Morgan otrzymuje żółtą kartkę za nieprzepisowe zagranie.

• Albrighton oddaje strzał zza pola karnego, ale Hart nie ma problemu z obroną tej piłki

• Aguero zamyka podanie na skraju pola karnego, ale ten strzał był zbyt lekki, aby zagrozić bramce "Lisów".

• Yaya Toure otrzymuje podanie w polu karnym i oddaje strzał, ale piłka minimalnie przechodzi obok lewego słupka!

• Silva wykonuje rzut rożny, ale bardzo nieudane to zagranie.

• Zabaleta dośrodkowuje na pole karne, ale goście oddalają zagrożenie od własnej bramki.

• Kolarov strzela z rzutu wolnego, ale piłka zostaje wybita na rzut rożny!

• Vardy groźnie podaje z lewego skrzydła, ale Okazaki nie sięga piłki! Było blisko podwyższenia wyniku dla Leicester!

• Mahrez wypuszcza piłkę do przodu w kierunku Vardy'ego, ale jeden z zawodników City przecina to podanie.

• Silva mija obrońców gości, oddaje strzał, piłka minimalnie przechodzi obok prawego słupka.

• Kolarov płasko podaje w pole karne, ale ostatecznie udaje mu się wywalczyć jedynie rzut rożny

• Drinkwater otrzymuje podanie w polu karnym, strzela płasko w lewy róg, ale bramkarz blokuje to uderzenie. Kolejny groźny atak Leicester.

• Silva dośrodkowuje z rzutu rożnego, ale bez większego zagrożenia dla Schmeichela.

• Zabaleta drybluje w polu karnym, próbuje podać do kolegów na środku, ale piłka odbija się od piłkarzy gości i będzie rzut rożny.

• Vardy otrzymuje górne podanie na pole karne, ale nie do końca potrafił opanować piłkę, oddaje strzał i Joe Hart odbija futbolówkę!

• Silva dobrze zagrywa do Sterlinga na pole karne, ale Schmeichel uprzedza piłkarza City.

• Robert Huth otrzymuje podanie z rzutu wolnego z prawej strony i umieszcza piłkę w siatce z bliskiej odległości od bramki pokonując Harta.

• GOOOL!!! Robert Huth i "Lisy" wychodzą na prowadzenie!!!

• POCZĄTEK MECZU. Od środka zaczyna Leicester.

• Ławki rezerwowych obu drużyn

Manchester City: Bacary Sagna, Gael Clichy, Fernando, Wilfredo Caballero, Bersant Celina, Kalechi Iheanacho, Manuel Garcia.

Leicester City: Mark Schwarzer, Marcin Wasilewski, Benjamin Chilwell, Nathan Dyer, Andy King, Demarai Gray, Leonardo Ulloa.

• Zapraszamy do śledzenia relacji LIVE z meczu na szczycie Premier League. Drugi w tabeli Manchester City gościł będzie lidera BPL Leicester City. Czy podopieczni Claudio Ranieriego zdołają utrzymać przewagę nad zespołem "The Citizens"?

• Manchester City - Leicester City LIVE!

Zapowiedź: Manchester City - Leicester LIVE! Mecz o pozycję lidera Premier League

Bukmacherzy nie mają wątpliwości, że faworytem spotkania na szczycie Premier League jest, grający u siebie, Manchester City. Leicester w tym sezonie już tyle razy udowadniał nam jak bardzo się mylimy i nie nie ma powodu sądzić, iż nie mieliby zrobić tego po raz kolejny. Zwłaszcza, że nic nie wskazuje na to, aby Lisy miały jakąkolwiek zadyszkę.