• Kolarov! Sprytny strzał z tego rzutu wolnego, Krul z trudem na rzut rożny!

• Sissoko faulował teraz na własnej połowie boiska Zabaletę

• Edin Dżeko próbował dośrodkować z lewej strony boiska, ale został zablokowany przez jednego z obrońców

• Było blisko samobója! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego blisko trafienia do własnej bramki był Colback, ale piłka wyszła ostatecznie na corner

• I to mógł być pierwszy gol Bony'ego w barwach City! Krul najpierw źle wybijał piłkę, ale potem świetnie obronił strzał Iworyjczyka!

• Troszkę chaosu mamy teraz na boisku, jedni i drudzy dość szybko gubią piłkę

• To mogła być kolejna bramka! Dżeko wyszedł sam na sam z bramkarzem po błędzie Ryana Taylora, ale przegrał pojedynek z Krulem!

• Zmiana też u gospodarzy, Ryan Taylor wchodzi za Daryla Janmaata

• Frank Lampard wchodzi na boisko i zmienia Samira Nasriego

• To powinien być gol! Navas dośrodkował z prawej strony boiska, a Dżeko przestrzelił głową z bliskiej odległości!

• Sissoko zaatakował teraz indywidualnie środkiem pola, ale został świetnie powstrzymany przez Mangale

• Nasri otrzymał piłkę w polu karnym gości i zaczął bawić się z obrońcami, co jednak skończyło się stratą

• Colback chciał zagrać sprytnie w pole karne do Sissoko, ale ten był na spalonym.

• Gouffran był faulowany na połowie rywala przez Fernandinho

• I druga zmiana w ekipie chilijskiego menedżera, w nowym klubie zadebiutuje Wilfired Bony. Zmienia Kuna Aguero

• David Silva zrobił swoje i schodzi z boiska. W jego miejsce wchodzi Jesus Navas

• Mangala oddał strzał głową po dośrodkowaniu z narożnika boiska, ale pomylił się dość wyraźnie

• Ładne zagranie Silvy za linię obrony do Zabalety, ale dośrodkowanie Argentyńczyka zostało zablokowane. Rzut rożny dla gospodarzy

• Yaya Toure zagrał ładną, górną piłkę do Aguero, ten zagrał klatką piersiową dla Silvy, a Hiszpan potężnym strzałem sprzed szesnastki nie dał szans bramkarzowi!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! I znowu Silva, 5:0 dla City!

• Sergio Aguero świetnie wyprowadził kontrę, podał po długim rajdzie piłkę do Nasriego, ten podał do Silvy, a Hiszpan z bliskiej odległości pokonał bramkarza!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! David Silva, 4:0!

• Spokojnie, długo piłkę wymieniają podania podopieczni Manuela Pellegriniego, ale nie ma z tego większego zagrożenia pod bramką Tima Krula

• To powinien być gol! Abeid świetnie dośrodkował w pole karne, a Hart genialnie obronił uderzenie Cisse!

• I od razu Abeid zmienia Anitę

• I zaczynamy drugą połowę!

• Fantastycznie rozpoczęli to spotkanie piłkarze Manchesteru City, szybko wpakowali przeciwnikom trzy gole i później kontrolowali przebieg gry. Newcastle w zasadzie nie zagroził ani razu swoim rywalom i trudno sobie wyobrazić, aby po przerwie miał odwrócić losy tego pojedynku

• Sissoko wdarł się teraz z piłką w pole karne i oddał strzał, jednak piłka poleciała bardzo daleko od bramki Joe Harta

• Fantastyczna akcja! David Silva posłał genialną piłkę za linię obrony do Dżeko, ten przyjął ją sobie klatką piersiową i pokonał Krula! 3:0!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Edin Dżeko, Newcastle na deskach!

• I znowu było groźnie pod bramką gości! Dżeko dośrodkował z prawej strony boiska, Zabaleta przepuścił piłkę, a postrzale Aguero minęła ona prawy słupek!

• Sissoko oddał teraz potężny strzał po krótkim rozegraniu rzutu wolnego, ale zablokował go Fernandinho

• Edin Dżeko! Świetny strzał Bośniaka sprzed szesnastki, piłka nieznacznie minęła bramkę!

• Yaya Toure posłał prostopadłe podanie w kierunku Dżeko, ale tego powstrzymał Haidara. Zrobił to jednak faulem, czego sędzia nie zauważył

• Edin Dżeko zagrał piłkę w pole karne z lewej strony, tam odnalazła ona Nasriego, a Francuz przyjął ją sobie, podprowadził i wpakował do bramki! Jak odpowie Newcastle?

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Samir Nasri i już jest 2:0!

• Dżeko był teraz faulowany na prawej stronie boiska przez Haidarę

• Daryl Janmaat! Kapitalny strzał z dystansu, piłka minimalnie minęła bramkę gospodarzy!

• Haidara oddał strzał po podaniu Colbacka, ale nie trafił nawet w światło bramki

• Żółta kartka dla Anity, za zbyt ostre wejście, zdaniem sędziego

• Perez był teraz faulowany na własnej połowie boiska przez Nasriego

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Pewny strzał Aguero, 1:0 dla The Citizens!

• I już rzut karny mają gospodarze! Anita faulował Dżeko!

• Zaczynamy!

• Chelsea zremisowała dziś sensacyjnie z Burnley i dla The Citizens to wspaniała okazja, by zmniejszyć swoją stratę do lidera do tylko pięciu punktów. Wystarczy pokonać Newcastle, ale to nie będzie łatwe

• Ławka gospodarzy: Caballero, Demichelis, Clichy, Lampard, Fernando, Navas, Bony
    • Ławka gości: Woodman, R.Taylor, Abeid, Obertan, Ameobi, Armstrong, Rivière
  • Witamy! Zapraszamy na relację live ze spotkania Manchesteru City i Newcastle, początek już za chwilę!