Manchester City 6 - 0 Queens Park Rangers

6

Queens Park Rangers

0

• Na dziś to wszystko z Etihad Stadium, za obecność dziękuje Filip Błajet!

• Z kolei ekipa Manuela Pellegriniego dalej pozostaje w walce o miejsce w pierwszej trójce Premier League.

• QPR oficjalnie w Championship. Ekipa Chrisa Ramseya dołącza do Burnley jako jeden ze spadkowiczów.

• Koniec meczu! Manchester City deklasuje QPR!

• Korner dla Manchesteru City, prawdopodobnie ostatni w tym meczu.

• 2 minuty doliczone przez sędziego.

• Bony był już w polu karnym, ale Caulker dał radę powstrzymać Iworyjczyka.

• Aguero do Bony'ego, ten piętką do Davida Silvy, a Hiszpan z luzem położył na ziemi Greena i spokojnie posłał piłkę do pustej bramki. 6-0!

• 6-0!

• Wright-Phillips od razu przywitał się strzałem. Hart pewnie wyłapuje futbolówkę.

• Suk-Young schodzi, a w jego miejsce Shaun Wright-Phillips.

• Akcja lewą stroną Suk-Younga, ale za głęboka centra.

• Navas zmienia Milnera.

• Bony huknął w słupek! kolejny znakomity kontratak City!

• Green naciskany przez Aguero, jednak zdołał wybić piłkę w głąb boiska.

• Toure po dwójkowej akcji z Bony'm znalazł się w polu karnym, jednak jego uderzenie zewnętrzną częścią stopy nie trafiło w bramkę.

• Niko Krancjar w miejsce Leroya Fera.

• Toure wprowadził się na boisko strzałem zza 16. Green czujny.

• Yaya Toure melduje się na murawie w miejsce Fernandinho.

• Demichelis zagrała ręką na wysokości pola karnego. Wolny dla QPR.

• Kibice, którzy przyjechali z Londynu, powoli opuszczają stadion...

• Piłka po kornerze zgrana głową do Aguero, ten zagrał wzdłuż do bramki, a z najbliższej odległości do bramki kopnął Milner. 5-0!

• GOOOOL! MILNER!

• MAnchester City z apetytem na kolejne gole. Szansę miał Bony, ale Green nogą wybił na rzut rożny.

• Kun na spalonym, a miałby okazje na swoją czwartą bramkę.

• Rob Green rzucił się w swoją lewą stronę, a Argentyńczyk posłał piłkę w drugi róg. Pewnie wykonana jedenastka.

• GOOOOL! AGUERO Z HAT-TRICKIEM!

• Matt Phillips powalił Davida Silvę.

• Karny dla City!

• Bony zmienia Franka Lamparda.

• Kolarov po raz kolejny świetnie uderzył z wolnego, ale Rob Green popisał się nie lada refleksem i sparował piłkę.

• Barton powalił Zabaletę i dostał żółtą kartkę. Kolejna okazja z rzutu wolnego dla gospodarzy.

• Silva w znakomitej sytuacji. Po kolejnym zamieszaniu Hiszpan znalazł się sam przed Greenem ale to Anglik w fantastycznym stylu wygrał pojedynek.

• 30 minut dzieli QPR od spadku.

• QPR próbuje przycisnąć, ale jednocześnie wystawia się na kontrataki.

• Hoilett spróbował swoich sił z dystansu, ale Joe Hart był czujny.

• Zabaleta znalazł w polu karnym Lamparda, lecz jego strzał z pięciu metrów bardzo niecelny. Źle ułożył stopę Anglik.

• Tym razem dobre dośrodkowanie Bartona z rzutu wolnego, lecz Dunne zderzył się z Hoilettem.

• Hoilett w miejsce Zamory. Pierwsza zmiana w ekipie QPR.

• Tym razem wrzuca Barton i robi to równie nieskutecznie.

• Kolejna centra Phillipsa i kolejna, która nie dociera do celu.

• Podanie Davida Silvy przeleciało pod nogą Suk-Younga, a Aguero popędził przez połowę boiska i pokonał bezradnego Greena. Argentyńczyk z dubletem!

• 3-0!

• Phillips szukał miękkim dośrodkowaniem Austina, lecz Zabaleta świetnie interweniował. Korner.

• Suk-Young dośrodkowuje, a Hart na raty łapie piłkę. Narobił trochę stresu obrońcom angielski golkiper.

• Phillips w ofensywnej akcji prawą flanką, ale tylko rzut z autu dla QPR.

• Druga połowa rozpoczęta, czy będziemy świadkami zaskakującego zwrotu akcji?

• QPR stworzył kilka niezłych okazji, ale i tak gra o poziom gorzej od gospodarzy. City w drugiej połowie pewnie będzie spokojnie kontrolować grę.

• Kolejny spalony Charliego Austina kończy pierwszą połowę. Gospodarze z dwubramkowym prowadzeniem, a QPR o 45 minut od przypieczętowania spadku.

• 1 minut doliczona przez Mike'a Deana.

• Silva uderzał zza pola karnego, ale niecelnie.

• Hart wygrał kolejny pojedynek z Austinem, który po raz kolejny był na spalonym.

• Milner w walce z dwoma rywalami. Przegranej walce.

• QPR bardzo blisko szczęścia! Centra z rzutu wolnego, zgranie Caulkera i w poprzeczkę uderzył Fer! Dobijał jeszcze Zamora, lecz jego słaby strzał wyłapał Joe Hart.

• Aguero sam na sam z Greenem, lecz tym razem Green popisał się świetnym refleksem i wybił na rzut rożny.

• Posiadanie piłki: 62%-38%

• Phillips zagrała wysoką piłkę w pole karne, gdzie do strzału złożył się Zamora. Uderzenie Anglika jednak bardzo niecelne.

• Fantastyczne uderzenie Kolarova, który znalazł dziurę w murze i nie dał szans zasłoniętemu Greenowi. Dwa gole przewagi The Citizens!

• 2-0!

• Aguero powalony przed polem karnym. Będzie szansa na groźny strzał z rzutu wolnego.

• 15 minut do końca pierwszej części spotkania.

• Płaska wrzutka Kolarova wybita na rzut rożny.

• Przy tumulcie braw kibiców Manchesteru rozgrzewa się Wright-Phillips, były gracz gospodarzy.

• Kolejna świetna akcja zaczepna The Citizens! Aguero do Milner, ten przepuścił piłkę, a za chwilę dostał odegranie od Silvy. Jednak dogranie Anglika już w pole karne było niecelne. Sama kombinacja - palce lizać.

• Kolarov w pojedynku z Phillipsem wywalczył korner.

• Kombinacyjna akcja City, ale o jedno podanie za dużo. Klepka Lamparda zbyt mocna dla wbiegającego na pełnej szybkości Fernandinho.

• Lampard w pole karne, Dunne na aut. Nerwowo obrońcy gości.

• Tym razem Austin trafił do siatki po dośrodkowaniu Suk-Younga, lecz przy okazji znalazł się na pozycji spalonej.

• Austin w poprzeczkę! Jednak wcześniej sędzia podniósł chorągiewkę za faula napastnika na Kolarovie.

• Barton z rzutu wolnego i dopiero w ostatniej chwili Fernando uprzedził Dunne'a.

• Kolejna okazja gospodarzy. Aguero zagrał na długi słupek, a tam znalazł się Milner, lecz jego dogranie do Lamparda zostało wybite przez Suk-Younga.

• Fernandinho posłał prostopadłą piłkę do Aguero, ale snajperowi The Citizens zabrakło miejsca, aby minąć wychodzącego Roba Greena.

• Kolejna centra w pole karne QPR, tym razem Richard Dunne na posterunku.

• Milner szarżował w polu karnym, lecz Hill wślizgiem powstrzymał Anglika. Korner.

• Długą piłkę w stronę Aguero wybił zza polem karnym Rob Green.

• Mimo że minęło dopiero 10 minut gry, QPR już wygląda jakby nie miał zbyt wielkiej ochoty na walkę o zwycięstwo.

• City ani na chwilę nie oddaje inicjatywy rywalowi.

• Kolejna akcja City, ale tym razem Argentyńczyk nie zrozumiał intencji Kolarova.

• Aguero poszedł na przebój, minął trzech rywali, zaliczył rykoszet w starciu z Phillipsem i spokojnie przerzucił piłkę nad interweniującym Greenem. Gospodarze szybko obejmują prowadzenie!

• AGUERO!

• Kolarov z rzutu rożnego, ale dośrodkowanie nie zaskoczyło defensorów QPR.

• Manchester City od początku bierze sprawy w swoje ręce i zdecydowanie przeważa.

• Początek starcia na Etihad, kto będzie górą w meczu ubiegłorocznego mistrza Anglii z outsiderem?

• 5 minut do rozpoczęcia spotkania!

• Pierwszy mecz między oboma zespołami zakończył się sensacyjnym remisem 2-2.

• Jeśli QPR chce mieć chociażby iluzoryczne szanse na utrzymanie, to ekipa Chrisa Ramseya musi dziś wygrać.

• Yaya Toure i Vincent Kompany znaleźli się dzisiaj na ławce, mimo że według wstępnych zapowiedzi, mieli nie grać aż do końca sezonu.

• Zmiennicy w ekipie QPR: McCarthy, Wright-Phillips, Krancjar, Hoilett, Furlong, Grego-Cox, Comley

• Rezerwowi City: Caballero, Sagna, Kompany, Toure, Navas, Dzeko, Bony

• Znamy już składy obu zespołów, a obaj menadżerowie wystawili najmocniejsze na chwilę obecną jedenastki.

• Niespełna godzina do meczu na Etihad Stadium, a na relację LIVE zaprasza Was Filip Błajet!