3

Burnley FC

1

• Z mojej strony to już wszystko, za uwagę dziękuje Damian Wiśniewski

• Druga połowa była już zdecydowanie lepsza w wykonaniu gospodarzy, udało im się uszczelnić defensywę i stworzyć więcej okazji pod bramką rywala.

• Koniec! Manchester United zgarnia trzy punkty!

• Było blisko gola! Prostopadłe podanie Herrery wyprowadziło na dobrą pozycję Wilsona, a ten trafił w boczną siatkę!

• Lucas Jutkiewicz wchodzi za Barnesa

• Cztery minuty doliczył sędzia do drugiej połowy meczu

• To powinien być gol! Ogromne zamieszanie w polu karnym gości, najpierw jednak Heaton świetnie obronił strzał Di Marii, a następnie po uderzeniu Januzaja z linii bramkowej piłkę wybijał jeden z obrońców!

• Zmiana u gości, Kightly schodzi, wchodzi Vokes

• I żółta kartka też dla Di Marii, za faul na Jonesie

• A teraz żółta kartka dla Wilsona

• Arfield faulował teraz w środkowej strefie boiska Rooney'a

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Pewny strzał Van Persiego, 3:1 dla gospodarzy!

• Rzut karny dla gospodarzy! Di Maria faulowany w polu karnym gości przez Barnesa!

• Żółta kartka dla Arfielda, za to jak faulował Herrerę

• Di Maria oddał strzał z dystansu, ale nie trafił nawet w bramkę.

• Di Maria dośrodkował z prawej strony boiska, ale obrońcy gości znów bardzo pewnie interweniowali we własnej szesnastce

• Bardzo długo wymieniają teraz podania gospodarze, ale robią to przede wszystkim na własnej połowie boiska. Bardzo spadło nam tempo tego spotkania

• Di Maria wdarł się indywidualnie w pole karne gości i tam upadając domagał się rzutu karnego, z czym arbiter nie chce się zgodzić

• Kightly zdecydował się na strzał sprzed pola karnego, ale został zablokowany przez gospodarzy

• Rooney faulował Ingsa w środkowej strefie boiska i dostał za to żółtą kartkę

• Januzaj! Świetna indywidualna akcja Belga, a jego strzał z problemami obronił Tom Heaton!

• Długo rozgrywają piłkę gospodarze, ale robią tak daleko bramki gości, że ci nie muszą czuć się w żaden sposób zagrożeni

• Ben Mee taktycznie faulował przed chwilą Di Marię i dostał za to żółtą kartkę

• Ings dośrodkował przed chwilą z rzutu rożnego, jednak obrońcy United poradzili sobie spokojnie z tym zagrożeniem

• To powinien być gol! Boyd posłał piłkę w pole karne, a tam pogubili się Herrera i Smalling, co stworzyło sytuację gościom. United uratował jednak De Gea, broniąc strzał Ingsa!

• Arbiter daje znak i zaczynamy drugą połowę

• To była dość dziwna pierwsza połowa. Inicjatywa należała niespodziewanie go gości, którzy potrafili stwarzać sobie lepsze okazje podbramkowej, ale na prowadzeniu są Czerwone Diabły. Czy to zmieni się po przerwie

• I koniec pierwszej połowy!

• Krótko rozegrali ten rzut rożny Di Maria i Rooney, Argentyńczyk dośrodkował, a polu karnym świetnie główkował Smalling!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Chris Smalling, 2:1 dla gospodarzy!

• Di Maria dośrodkował z lewej strony boiska, a po zgraniu Herrery gospodarze mają corner

• Cztery minuty doliczył sędzia do pierwszej połowy meczu

• To mogła być bramka! Kightly dośrodkował z lewej strony boiska, a Barnes przestrzelił z bliskiej odległości!

• Nieco dłużej są teraz przy piłce Czerwone Diabły, ale bardzo mało z tego wynika, nie potrafią w ostatnich minutach zagrozić bramce przeciwnika

• Tak jest, w miejsce Blinda wchodzi Herrera

• Kolejna kontuzja Blinda, Holender ma wyraźne problemy z okiem. Teraz prawdopodobnie zejdzie z boiska.

• Di Maria dośrodkował z lewej stron boiska, ale dość spokojnie poradzili sobie z tym zagrożeniem goście

• Ashley Barnes! Kapitalny strzał sprzed pola karnego, futbolówka minimalnie mięła lewy słupek bramki!

• Kolejna próba Danny'ego Ingsa, tym razem sprzed pola karnego i piłka poleciała dość daleko od bramki gospodarzy

• Ings oddał przed chwilą strzał po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, ale został zablokowany

• Kightly dośrodkował z lewej strony boiska, a piłka po odbiciu się od McNaira wyszła na rzut rożny

• Kieran Trippier fantastycznie dośrodkował z prawej strony boiska, a Danny Ings piękną główką nie dał szans De Gei! Remis, kto zada kolejny cios?

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Danny Ings i na Old Trafford już jest remis!

• Troszkę dłużej przy piłce są teraz goście, jednak rozgrywają dość daleko od bramki gospodarzy i niewiele z tego wynika

• Groźnie pod bramką gospodarzy! Michael Kightly wpadł z piłką w pole karne, a jego strzał świetnie obronił De Gea!

• Wayne Rooney dośrodkował z prawej strony boiska, a Heaton spokojnie złapał piłkę

• Dopiero co wszedł na boisko i już trafia do bramki! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego i małej przebitce piłka trafiła do Smallinga, a ten strzałem głową umieścił ją w bramce!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Niebywałe, Chris Smalling!

• I tak, Phil Jones schodzi z boiska, a w jego miejsce melduje się Chris Smalling

• McNair! Dobry strzał z dystansu, Heaton z trudem odbił piłkę na rzut rożny!

• Phil Jones doznał jakiejś kontuzji, źle stawiając stopę na murawie i zaraz może opuścić boisko

• I było groźnie! Trippier dośrodkował z narożnika boiska, a Michael Keane oddał nieznacznie niecelny strzał głową!

• Barnes zagrał teraz piłkę głową w pole karne, a stamtąd na rzut rożny wybił ją Phil Jones

• Arbiter daje znak, zaczynają goście

• Obie drużyny już wyszły na murawę, za chwilkę usłyszymy pierwszy gwizdek pana Kevina Frienda

• Czerwone Diabły straciły tylko jednego gola w siedmiu ostatnich meczach we wszystkich rozgrywkach przeciwko Burnley

• Przed gośćmi dziś bardzo trudne zadanie, a ich postawa w ostatnich meczach nie była najlepsza. Z ośmiu wygrali tylko jeden

• Burnley wystawiło trzech piłkarzy, którzy w przeszłości reprezentowali Manchester United - Toma Haetona, Davida Jonesa oraz Michaela Keane'a

• Manchester United ma dzisiaj szansę wrócić do czołowej czwórki ligowej tabeli, musi jednak pokonać Burnley. Co ciekawe, Czerwone Diabły mają teraz dokładnie tyle samo zwycięstw, co w zeszłym sezonie, za kadencji Davida Moyesa (12)

• Ławka rezerwowych gospodarzy: Valdes, Smalling, Valencia, Fellaini, Herrera, Mata, Wilson

• Ławka rezerwowych gości: Gilks, Duff, Lafferty, Wallace, Reid, Vokes, Jutkiewicz

• Po lewej stronie macie już dostępne wyjściowe jedenastki obu zespołów. Za chwilkę dołączymy do nich ławki rezerwowych, a tymczasem zachęcamy do zapoznania się z zapowiedzią tego meczu