Manchester United

1

Crystal Palace

0

• KONIEC! Manchester United na Old Trafford pokonał Crystal Palace 1:0. Gola na wagę zwycięstwa "Czerwonych Diabłów" zdobył Hiszpan, Juan Mata.

• Zmiana, za Campbella wejdzie Doyle.

• Zmiana, za Flatcher wejdzie za McNair.

• Antonio Valencia ukarany żółtą kartką.

• Zmiana, za Chamakha wejdzie Bannan.

• Zmiana w Crystal Palace, za Yannicka Bolasie Dwight Gayle.

• Zmiana, za James Wilson wejdzie za Di Marie.

• Manchester United wychodzi na prowadzenie! Angel Di Maria posyła piłkę w pole karne Crystal Palace, a Juan Mata na krawędzi pola karnego strzela prosto do siatki.

• Gooool! Juan Mata!!

• Yannick Bolasie ukarany żółtą kartką.

• Zmiana, za Andana Januzaja wejdzie Juan Mata.

• Wracamy po przerwie i rozpoczynamy drugą połowę.

• To była bardzo kiepska pierwsza połowa. Jedni i drudzy nie potrafili stworzyć sobie okazji bramkowych, choć bardziej winić naszpikowanych gwiazdami gospodarzy. Po przerwie liczymy na dużo więcej

• I teraz arbiter zakończył pierwszą połowę

• Kolejny faul, kolejny na Campbellu. Może w końcówce doczekamy się jakichś ciekawych okazji?

• Di Maria dośrodkował w pole karne z rzutu rożnego, ale Orły wybiły piłkę spod własnej bramki

• Mieliśmy małe problemy techniczne, ale już wracamy do pisania. Tymczasem żadna ze stron nie stworzyła sobie okazji pod bramką przeciwnika i oglądamy jak na razie dość spokojny mecz

• Di Maria starał się teraz zejść z piłką z prawej strony pod bramkę rywala, ale zatrzymali go obrońcy

• Januzaj! Bardzo ładny gol sprzed pola karnego, ale piłka minimalnie mija bramkę!

• Spokojny początek z obu stron, długo jak na razie przy piłce utrzymują się gospodarze

• Chris Foy daje znak, goście zaczynają to spotkanie

• Piłkarze obu zespołów już powoli wychodzą na boisko, za chwilkę startujemy!

• Dzisiejsze spotkanie będzie to mecz numer 450 w barwach United dla ich kapitana, Wayne'a Rooney'a

• United nie wygrali trzech ostatnich meczów, Crystal Palace są bez zwycięstwa od czterech spotkań. Choć trzeba pamiętać, że w ostatnim pojedynku tego zespołu wybitnie przeszkadzał mu sędzia, nie odgwizdując dwóch ewidentnych rzutów karnych

• Trzynaście zdobytych punktów w pierwszych dziesięciu meczach ligowych to najgorszy start Czerwonych Diabłów od sezonu 1986/1987

• Ogólnie w meczach ligowych jedni i drudzy mierzyli się na Old Trafford 17 razy. 13 razy wygrywali gospodarze, dwukrotnie mecze kończyły się remisami i tyle samo razy zwyciężały Orły.

• Faworytem tego spotkania niewątpliwie są gospodarze, a potwierdza to też fakt, że nie przegrali oni z Crystal Palace w Premier League. Dwukrotnie jedni i drudzy dzielili się punktami, osiem razy wygrywały Czerwone Diabły

• A teraz gospodarzy: Lindegaard, Vermijl, Blackett, Fletcher, Herrera, Mata, Wilson

• Po lewej stronie macie dostępne wyjściowe jedenastki, pora na ławki rezerwowych. Na początku gości: Hennessey, Kelly, Fryers, McCarthy, Bannan, Doyle, Gayle

• Jedni i drudzy nie są w najlepszej dyspozycji. Goście nie znajdują się w strefie spadkowej tylko dlatego, że 18. Leicester ma mniej strzelonych goli. 10. Manchester United nie wygrał od trzech meczów, gubiąc punkty między innymi na wyjeździe z West Bromwich. Kto dziś poprawi swoją sytuację? Zachęcamy do typowania w komentarzach!

• Witamy! Już tylko około 45 minut pozostało do rozpoczęcia spotkania 11. kolejki Premier League, w którym zmierzą się Manchester United oraz Crystal Palace. Zapraszamy na relację live z tego wydarzenia!