Manchester United 4 - 0 Queens Park Rangers

4

3 1 połowa

Queens Park Rangers

0

• Pierwsze zwycięstwo United w tym sezonie stało się faktem. Czerwone Diabły w końcu potrafiły zdominować rywala (inna sprawa, że był on przeraźliwie słaby) i konsekwentnie go punktowali. Z mojej strony to już wszystko, za uwagę dziękuje Damian Wiśniewski.

• KONIEC! Manchester United gromi Queens Park Rangers!

• Januzaj przymierzył znów na bramkę, jednak tym razem nie trafił w jej światło

• Było blisko gola! Van Persie zagrał piłkę z lewej strony, dopadł no niej Januzaj, któtego uderzenie wybronił jednak Green!

• Wayne Rooney przymierzył teraz sprzed pola karnego, ale spokojnie piłkę Green

• Rooney świetnie rozciągnął grę do Valencii, ale ten zepsuł akcję. Przy piłce goście

• Evans był teraz na połowie rywala

• To powinien być gol! Green najpierw świetnie obronił strzał Blinda z dystansu, a potem jeszcze lepiej poradził sobie z dobitką Falcao!

• Angel Di Maria opuszcza boisko, a w jego miejsce widzimy Adnana Januzaja

• Van Persie starał się teraz rozciągnąć grę do Rojo, ale zrobił to niedokładnie. Przy piłce goście

• Vargas! Nowy napastnik gości po błędzie Rojo wyszedł sam na sam z De Geą i zmarnował tę okazję

• Uspokoiła nam się teraz gra na boisku. Przy piłce gospodarze, ale nie atakują już na tak dużym tempie

• Henry zmienia kontuzjowanego Sandro

• Van Persie oddał teraz strzał sprzed pola karnego, ale został zablokowany. Gospodarze powinni mieć rzut rożny, ale sędzia nakazał grać od bramki

• Poprzeczka! Van Persie dośrodkowywał z lewej strony boiska i trafił w poprzeczkę!

• Tymczasem Vargas zmienia Austina

• Angel Di Maria dośrodkował z lewej strony boiska, piłka trafiła do Maty, a ten spokojnie wykończył akcję!

• GOOOOOOOOL!! Juan Mata, 4:0 dla United!!

• Długo wymieniali podania gospodarze, a akcję niecelnym dośrodkowaniem zakończył Mata. Tymczasem, przy wrzawie trybun, na rozgrzewkę ruszył Radamel Falcao

• Długie zagranie w kierunku Van Persiego, ale ten przegrał pojedynek z obrońcą

• To powinien być gol! Rafael dośrodkował z prawej strony, Mata dograł do Rooney'a, a tego w ostatniej chwili uprzedził Green!

• Jeszcze przed wznowieniem gry Traore zmiania Hilla

• Manchester United kompletnie zdominował w pierwszej połowie swojego rywala, był zdecydowanie lepszy, dłużej utrzymywał się przy piłce, stworzył sobie więcej okazji bramkowych i jego trzybramkowe prowadzenie jest jak najbardziej zasłużone. Goście wyglądają naprawdę słabo i Harry Redknapp musiałby dokonać cudu w szatni, aby zaczęli oni grać na wyższym poziomie.

• Koniec pierwszej połowy, gospodarze prowadzą 3:0!

• Dwie minuty doliczył sędzia do pierwszej połowy

• Kolejna ładna akcja gospodarzy! Mata podał do Herrery, ten podał do Rooney'a, a kapitan United umieścił piłkę w bramce.

• GOOOOOOOOL!! Wayne Rooney, 3:0!!

• Evans dośrodkował z prawej strony boiska, ale Mata nie sięgnął piłki. Aut dla gości

• I gospodarze wrócili do długiego rozgrywania piłki

• Di Maria dośrodkował teraz w pole karne, ale Wayne Rooney nie sięgnął piłki

• Sandro spróbował ataku środkiem boiska, ale został szybko zatrzymany

• Phillips dośrodkował teraz z prawej strony boiska, ale wybił piłkę Rafael

• Di Maria zaatakował lewą stroną boiska, dograł do Rooney'a, ten przed pole karne do Herrery, który ładnym strzałem po ziemi umieścił piłkę w bramce!

• GOOOOOOOOL!! Ander Herrera, 2:0!!

• Długie zagranie Rooney'a w kierunku Di Marii, ale niedokładne. Łapie piłkę Green

• Żółta kartka za faul na faul na rywalu dla Van Persiego

• To powinien być gol! De Gea popełnił fatalny błąd, wyszedł przed własną szesnastkę, skiksował, a przed idealną okazję stanął Phillips, którego uderzenie zablokował Evans!

• Van Persie oddał strzał głową po dośrodkowaniu z lewej strony Di Marii, ale Holender nie trafił nawet w bramkę

• Spokojnie wymieniają teraz podania gospodarze, choć robią to głównie na własnej połowie

• Teraz Di Maria próbował przerzucić piłkę z lewej na prawą stronę, ale zrobił to za mocno. Aut dla gości

• Indywidualnej akcji spróbował teraz Di Maria, ale stracił piłkę, którą przechwycił Green

• Długie zagranie Sandro w kierunku Austina, łapie piłkę De Gea

• Argentyńczyk zdecydował się na bezpośredni strzał z rzutu wolnego, z dość sporej odległości i pokonał bramkarza! 1:0!

• GOOOOOOOOOOOOOOL!! Angel Di Maria, 1:0 dla Manchesteru United!

• Sędzia daje znak i zaczynamy ten mecz

• Piłkarze obu drużyn już powoli wychodzą na boisko, za chwilkę zaczniemy to spotkanie!

• Wielki powrót na Old Trafford zalicza z kolei Rio Ferdinand, który zamienił latem Manchester United na właśnie Queens Park Rangers.

• Wszyscy czekali na debiut Radamela Falcao na Old Trafford, ale dzisiaj Kolumbijczyk zaczyna mecz tylko na ławce rezerwowych. W składzie gospodarzy mamy jednak dwóch innych debiutantów - Marcosa Rojo oraz Daley'a Blinda

• Manchester nie wygrał w tym sezonie jeszcze ani jednego meczu, przegrywając nawet w Pucharze Ligi Angielskiej. Czy dzisiaj przyjdzie przełamanie? Zachęcam do typowania w komentarzach

• Ławka gospodarzy: Lindegaard, Shaw, Fletcher, Januzaj, Valencia, Pereira, Falcao

• Ławka gości: Traore, McCarthy, Onuocha, Henry, Vargas, Zamora, Taarabt

• Po lewej stronie macie już dostępne wyjściowe składy obu drużyn, a za chwilkę dorzucę do nich ławki rezerwowych. Tymczasem możecie zapoznać się z zapowiedzią tego meczu.

• Witamy! Już tylko około pół godziny zostało do rozpoczęcia spotkania pomiędzy Manchesterem United a Queens Park Rangers. Na relację live z tego wydarzenia zaprasza serdecznie Damian Wiśniewski.