Newcastle United 0 - 1 Manchester United

0

Manchester United

1

• Na tym koniec tego wieczora, za relację na żywo dziękuje Michał Kozera, dobrej nocy!

• Koniec spotkania! Manchester United z niewielką dozą szczęścia wygrywa, wygrywa w momencie, gdy powinien prowadzić już niejedną bramką! Ashley Young zapewnia 3 punkty dla gości.

• De Gea świetnie broni atak Newcastle.

• Niesamowita praca Rooneya, który biegł w polu karnym za piłką i nie dał ani sekundy spokoju żadnemu z obrońców, w końcu Ci podają do Krula, a ten popełnia ogromny błąd odbijając do Younga. Ten dopełnia formalności i zdobywa bramkę!

• YOOOOOUUUUUUUGGG!! UNITED PROWADZI W NEWCASTLE!!

• Nie warto ryzykować - Rojo zmieniony przez Carricka.

• Rojo fauluje i tylko szczęśliwie unika kolejnej żółtej kartki.

• Valencia z żółtą kartką za faul na Gouffranie.

• I w drużynie gości zmiana i to znaczna - za ogromnego Fellainiego wchodzi drobny Mata.

• Zmiana w Newcastle. Gouffran za Ameobiego.

• Smalling fauluje na połowie boiska.

• Young lewą nogą, nisko i głęboko w pole karne, pewnie łapie Krul.

• Williamson dobrze wybija wrzutkę Younga.

• Newcastle mocno zamknięte przy własnym polu karnym, a United szuka sobie miejsca.

• Rooney uderza głową, ale broni Krul.

• Newcastle ustawione dużo wyżej, gospodarze atakują obrońców rywala pressingiem.

• 49 tysięcy i 801 fanów ogląda dzisiejsze spotkanie na St. James' Park.

• Januzaj wypchnięty z pola karnego poza boisko, koniec akcji United.

• Herrera traci piłkę i Newcastle rusza z kontrą 3 na 1! Mimo to Cisse marnuje kluczowe podanie, zamieniając je na niecelny strzał!

• Gutierrez debiutuje z żółtą kartką. Nie ma taryfy ulgowej, faul na Januzaju musiał być tak ukarany.

• Cisse wpada w pole karne ale bardzo dobrze zastawia go Valencia.

• Jonas Gutierrez gotowy do zmiany! Spiderman powraca na boisko Premier League, zostaje kapitanem i zmienia Ryana Taylora!

• Rooney dobrze walczy bark w bark z obrońcą, ale... flaga znów w górze.

• Rooney na kolejny spalonym.

• Żółta kartka dla Rojo za kolejny już faul.

• Wchodzi też Perez za Riviere. To może zrobić różnicę.

• I to była jego ostatnia akcja. Zmienia go młody i o wiele tańszy Januzaj.

• Di Maria chciał podbitą piłkę przelobować nad bramkarzem z boku pola karnego, niestety ani to dosięgnęło Rooneya, ani nie wpadło do bramki.

• Świetna piłka do Rooneya i Anglik trafia... ale tym razem był na spalonym.

• Di Maria ruszył na połowę rywala, ale zawahał się komu podać. To kosztowało go stratę.

• Fellaini przyjmuje piłkę w polu karnym i uderza, ale broni Krul!! Young za długo zbierał się do dobitki, efektem czego holenderski golkiper ponownie świetnie interweniuje! Genialna postawa bramkarza Newcastle!

• Newcastle próbowało, próbowało, ale się nie może przebić.

• Fellaini wybija połę po rożnym. Kontra United.

• Coloccini i Riviere niemalże dobił świetną piłkę w polu karnym! De Gea ledwo ratuje swoją drużynę!

• Rojo zza pola karnego! Brakowało nieco celności, ale ciekawa próba.

• I wracamy na murawę!

• Dotychczasowe statystyki: 31% Posiadanie piłki 69% 3 Sytuacje bramkowe 5 0 Strzały na bramkę 1 2 Strzały niecelne

• Koniec pierwszej, bezbramkowej połowy!

• Doliczona minuta.

• Znów Valencia dorzucał, jednak tym razem obrońca był przy piłce pierwszy. Fellaini nabiegał, ale z faulem zatrzymał się na rywalu.

• Riviere! Mógł uderzać z prawej strony ale za daleko wypuścił w pole karne piłkę i de Gea a centymetry uprzedził nogi rywala w walce o futbolówkę.

• Fatalna strata di Marii tuż nastawionych na kontrę rywalach!

• Valencia mija rywala na skrzydle, dorzuca do Fellainiego, jego uderzenie głową paruje Krul i tylko centymetry dzielą od piłki próbujące to dobić głowy!

• Rooney ruszył prawym skrzydłem i próbował podać na środek do di Marii, ale rozczytał zamiary obrońca.

• Realizator polubił starcie Evansa z Cisse. Znam je już na pamięć.

• De Gea dobrze wynosi dośrodkowanie na aut.

• A po drodze sędzia rozdziela graczy w polu karnym.

• Tylko rożny po wrzutce Srok.

• Powtórki pokazują, że najpierw Cisse zaatakował Evansa, ten potem odpowiedział kopniakiem. Następnie jeszcze obaj wymienili identyczne uprzejmości by zostać rozdzielonym przez sędziów. Sprawiedliwym byłyby dwie żółte.

• Rojo faulował Obertana na prawym skrzydle, skąd Newcastle będzie miało wrzutkę. Bardzo dobre miejsce dla gospodarzy.

• Evans starł się z Cisse, sędzia musiał obu rozdzielić. Chłopaki się postanowili trochę potraktować korkami po stopach.

• Young posłał za długą i głęboką wrzutkę w pole karne, jednak di Maria powalczył i cofnął ją sprzed linii końcowej. Nie było szans na dokładność tego zagrania, więc piłka minęła będących obok Fellainiego i Rooneya.

• Di Maria ma dziś ogromne pokłady energii i chęci, jednak nie zawsze udaje mi się przejść dwóch rywali na raz. Tak było i teraz.

• Valencia bujał się nad piłką, aż w końcu rywal nabił go i wywalczył aut.

• Cisse świetnie podrzucił sobie piłkę i uderzył z woleja - próba efektywna, ale bardzo niecelna.

• Herrera prostopadle do Rooneya, ale duet stoperów zablokował napastnika.

• Kiepska wrzutka do Obertana na prawe skrzydło, ten nawet nie ruszył się z miejsca.

• Przewraca się w polu karnym Coloccini, di Maria zgarnia piłkę i natychmiast podaje do Rooneya, ten niestety zwrotem na lewą nogę pozwala ją zabrać rywalowi.

• Van Gaalowi nie podoba się gra jego drużyny. Holender podszedł do linii bocznej i zaczął rozsyłać upomnienia dla zawodników.

• Fantastyczną piłkę za plecy obrońców otrzymuje Rooney, ale fatalnie pudłuje w pojedynku z bramkarzem.

• Di Maria odważnie minął rywala i ruszył ku bramce, ale rywal wygrał pojedynek z nim.

• Di Maria do Fellainiego, ale piłka mija go nieznacznie.

• Valencia dorzuca z linii końcowej, ale piłka nie odnajduje nikogo z drużyny.

• Young przegrał walkę z Coloccinim, ale nadal United przy piłce.

• Rożny dla United.

• Tym razem nieco przetrącony w rywalizacji z rywalem został Young.

• Blind posyła długą piłkę w pole karne rywala, tam jednak Rooneya zastawia skutecznie Coloccini.

• Fellaini w polu karnym - piłkę zgasił, zastawił, chciał podać, ale za gęsto pod bramką Krula.

• Young popędził lewym skrzydłem aż do linii końcowej, ale piłkę stracił.

• Tym razem akcja przeniosła się pod pole karne Davida de Gei.

• Rooney do Rojo na 16. metr, ten cofa do Herrery ale Hiszpan pudłuje z pierwszej piłki. Dobra akcja United.

• Obrońca United dobrze zażegnał atak rywala prawym skrzydłem.

• Evans dobrze blokuje wrzutkę Obertana, de Gea łapie piłkę.

• Trochę stracili animuszu goście, na więcej pozwalając Newcastle.

• Smalling faulował rywala w polu karnym, sędzia jednak z niewiadomych przyczyn po gwizdek nie sięgnął.

• To powinien być karny!

• Kolejna niecelna próba Newcastle.

• Fellaini świetnie wykorzystuje swoją siłę fizyczną i z odrobiną dryblingu nieźle rozpoczyna akcję swojego zespołu pod polem karnym rywala.

• Faulowany Herrera w środku pola, ale szybko wznowiona gra.

• Manchester United od dwóch minut przy piłce, próbują znaleźć lukę w obronie Czerwone Diabły.

• Świetna kontra Newcastle - Sissoko i Cisse dobrze rozegrali akcję lewą stroną i wywalczyli korner.

• Próba rozegrania akcji przez Newcastle, niestety niecelne podanie trafia do obrońców.

• Pierwsza akcja Manchesteru United - prostopadła piłka do di Marii, jednak Argentyńczyk nie zdecydował się strzelać prawą nogą.

• Zaczynamy spotkanie!

• Nim rozbrzmi pierwszy gwizdek sędziego, sprawdźcie zapowiedź spotkania.

• Witamy w relacji na żywo z dzisiejszego spotkania Newcastle Manchesterem United. Czy gospodarze zdołają pokonać wyżej notowanego rywala? Przekonamy się już niebawem.