Queens Park Rangers

2

Stoke City

2

• Cóż za niesamowity mecz! The Potters mogli zapewnić sobie zwycięstwo już w pierwszych 45 minutach i mieć pod kontrolą całe spotkanie. Gospodarze dwukrotnie musieli odrabiać straty. Piękne uderzenie Krancjara daje gospodarzom bardzo cenny punkt. Z mojej strony to wszystko, dziękuje za wspólnie spędzony czas i zapraszam na kolejne relacje na Ekstraklasa.net!

• Koniec spotkania!

• Dobre dośrodkowanie Arnautovicia, ale Ferdinand wybija piłkę z pola karnego i sytuacja jest opanowana.

• Nieudany strzał Kranjcara z 30 metrów. Piłkarze QPR wyraźnie chcą pójść za ciosem!

• Sędzia dolicza 4 minuty!

• Co za uderzenie! The Hoops mieli rzut wolny z około 20 metrów. Do piłki podszedł Kranjcar i przymierzył prosto w okienko!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Niko Kranjcar!!!

• Londyńczycy prostymi, długimi podaniami starają się uruchomić swoich kolegów, ale jak na razie nie przynosi to żadnego pożytku.

• Dobre dośrodkowanie Henry'ego w pole karne. Głową minimalnie niecielnie uderza Fer

• Kartką ukarany również Fer.

• Zamieszanie na boisku, po faulu na jednym z gospodarzy doszło do przepychanek. Żółta kartka dla Shawcross'a.

• Faul Dioufa i sędzia pokazuje mu żółtą kartkę.

• Zmiana w Stoke! Schodzi Moses, w jego miejsce Arnautovic.

• Phillips spróbował strzału z dystansu, piłka mija bramkę o kilka metrów.

• Niesamowity mecz rozgrywa dzisiaj Moses! Kolejna jego szarża, tym razem zatrzymana faulem już na połowie boiska. Rywale mają z nim dzisiaj olbrzymie problemy!

• Traore fauluje Dioufa i ogląda żółtą kartkę.

• ...a w Stoke za Adama pojawia się Sidwell

• Zmiana w obu drużynach. W QPR za Vargasa wchodzi Zamora...

• Strzał Henry'ego zza pola karnego mija bramkę Begovicia.

• W między czasie zapraszam do głosowania na piłkarza meczu w naszym plebiscycie!

• Zakotłowało się teraz w polu karnym gości. Dośrodkowanie Phillipsa głową odbija Austin. Do piłki wybiega Begovic, a ta wypada mu z rąk po kontakcie z przeciwnikiem. Sędzia ostatecznie odgwizdał rzut wolny.

• Londyńczycy wyraźnie nie mają pomysłu na rozgrywanie akcji. Rio Ferdinand w środkowej strefie musiał poczekać dobre kilka chwil zanim jeden z kolegów pokaże mu się do gry.

• mecz

• Dobry zwód Kranjcara i uderzenie z 25 metrów, niestety znów niecelne.

• Odpowiedź Austina, ale jego strzał mija bramkę Begovića

• Bomba z 15 metrów N'Zonziego minimalnie mija bramkę!

• Znów akcja Mosesa, znów podanie, tym razem do Pietersa, który nieczysto trafia piłkę. To uderzenie nie sprawiło żadnych problemów bramkarzowi.

• Gospodarze próbują odpowiedzieć, ale ich ataki blokowane przez obrońców gości.

• Kolejna akcja Mosesa lewą stroną i świetne podanie do Croucha, który perfekcyjnie uderza piłkę tuż obok słupka! Piękna bramka!

• GOOOOOOOOOOL! Crouch!

• Zmiana w drużynie QPR. Schodzi Mutch, w jego miejsce Henry.

• Leży na boisku Mutch. Chyba potrzebna będzie zmiana.

• Znów dobry początek The Potters. Moses podał do N'Zonzi'ego, ten dośrodkował w pole karne, ale jego podanie wzdłuż bramki nie przeciął żaden z przyjezdnych.

• Od środka piłkarze Stoke! Gramy dalej!

• mecz

• Piłkarze Stoke mimo dobrych okazji, nie potrafili podwyższyć prowadzenia i to wyraźnie się na nich zemściło. Rangersi przebudzili sie w ostatnim kwadransie, atakowali i dopieli swego. Do przerwy mamy remis 1:1. Zapowiada się na bardzo ciekawą drugą część spotkania! Wracamy za kilka minut!

• Koniec pierwszej części spotkania.

• Pierwsza połowa potrwa przynajmniej jedną minutę dłużej.

• Kolejny rzut rożny dla gości, tym razem dobre dośrodkowanie Mutch'a. Caulker zgubił obrońców i głową uderzył piłkę, która szczęśliwie wpadła do bramki!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOL! Caulker!!!!!!!!!

• Prostopadłe podanie do Dioufa, ten jednak poślizgnął się w polu karnym i z tej akcji nic groźnego nie wyniknie.

• Strzał Croucha na bramkę po rzucie rożnym. Jego uderzenie jednak dość nieudane i Begovic łapie piłkę bez problemu.

• Rzut wolny dla The Hoops, ale pierwszy obrońca gości wybija piłkę z pola karnego.

• Wymuszona zmiana w drużynie gospodarzy. Boisko opuszcza Barton, a w jego miejsce pojawia się Phillips.

• Potężny strzał Kranjcara z dystansu nieznacznie mija bramkę!

• Ależ aktywny jest dzisiaj Moses! Kolejna świetna akcja lewą stroną i podanie do Croucha. Ten znajduje się w świetnej pozycji, ale jego strzał minimalnie mija lewy słupek bramki!

• Goście mieli już 2 dogodne sytuacje do podwyższenia prowadzenia. To może się zemścić w dalszej fazie meczu.

• Kontratak podopiecznych Marka Hughes'a. Moses świetnie mija rywali po lewej stronie, piłkę przejmuję Crouch, ale traci ją tuż przed próbą oddania strzału.

• Co za uderzenie! Strzał Austin'a przewrotką zablokowany przez obrońców.

• mecz

• Moment przewagi gospodarzy, którzy zamknęli zawodników ze Stoke na własnej połowie.

• The Potters w gazie! Groźna kontra, piłka dochodzi do Dioufa, ale jego strzał z 19 metrów zablokowany przez obrońców gości.

• Szybkie wyjście Stoke z własnej połowy. Moses szybko podaje do Pieters'a, tyle, że o wiele za mocno.

• Dobra kombinacyjna akcja The Hoops. Finezyjne podanie Bartona do Vargasa, któremu niewiele zabrakło by opanować piłkę i znaleźć się w dobrej sytuacji do zdobycia bramki.

• Źle wykonany rzut rożny przez gospodarzy, do piłki dochodzi jednak Traore, ale jego strzał zupełnie nieudany.

• Kolejna okazja dla gości! Moses po indywidualnej akcji strzela z 20 metrów, ale wprost w bramkarza.

• Moses zakręcił obrońcami i dośrodkował na głowę Croucha, ten zaś odegrał do Dioufa, który skierował piłkę do bramki!

• GOOOOOOOOOOOOOL dla Stoke! Diouf!

• Sprytne dośrodkowanie Isli po ziemi, ale Begovic uprzedza napastników QPR i pewnie łapie piłkę.

• Prosta strata Traore w środku pola. Piłkę przejął Crouch, który fatalnie dośrodkował w pole karne. Piłka wyszła na aut bramkowy.

• Strzał Bartona z 30 metrów, który wyraźnie mija bramkę. Nieudana próba kapitana QPR.

• Jak na razie zawodnicy spokojnie rozgrywają piłkę w środku pola.

• Pierwszy strzał w tym meczu! Prostopadłe podanie do Vargasa, ale jego uderzenie bez problemu broni Begovic.

• Od środka zawodnicy Queens Park Rangers! Pierwszy gwizdek Martina Atkinsona i zaczynamy!

• Piłkarze już na boisku! Rangersi wystąpią tradycyjnie w biało-niebieskich strojach. Goście zagrają w biało-czerwonych trykotach.

• Sędzią dzisiejszego meczu będzie Martin Atkinson. Gorąco liczymy na to, że czeka nas ciekawe widowisko!

• Dodatkowy smaczek daje temu spotkaniu powrót Marka Hughes'a na ławkę trenerską w Londynie, tym razem w roli szkoleniowca The Potters.

• Stoke

• Ostatnia ligowa potyczka padła łupem gości dzisiejszego spotkania. Stoke wygrało na Loftus Road 0:2 po bramkach Crouch'a i Waltersa.

• W dotychczasowych 33 spotkaniach obu drużyn 17 zakończyło się zwycięstwem londyńczyków i padło 6 remisów. Piłkarze ze Stoke wygrali 10 z rozgrywanych meczów.

• Zarówno jeden jak i drugi zespół nie może powiedzieć o dobrym początku sezonu. Rangersi wygrali tylko jeden mecz i plasują się na 16. pozycji, zaś The Potters zdobyli 4 pkt. i zajmują 14. miejsce.

• Witamy w relacji LIVE! Już za 30 minut Queens Park Rangers podejmie u siebie Stoke City. Zapraszamy!