Aston Villa

1

• Z mojej strony to już wszystko, za uwagę dziękuje Damian Wiśniewski

• Gol strzelony przez Pelle:

• W drugiej połowie może nie działa się już aż tak dużo jak w pierwszej, ale to było podyktowane wynikiem. Aston Villa zagrała fatalnie i może mieć pretensje tylko do siebie. Teraz musi czekać na wyniki z innych boisk, jeśli Hull przegra swoje spotkanie, to i tak The Villans będą pewni utrzymania

• KONIEC! Southampton rozbija Aston Villę!

• Agbonlahor nieźle przymierzył z okolic piętnastego metra, a Gazzaniga świetną interwencją uchronił swój zespół przed utratą bramki

• Dwie minuty doliczył sędzia do drugiej połowy

• Teraz było blisko gola dla kości! Najpierw Gazzaniga świetnie obronił strzał Agbonlahora z bliskiej odległości, a następnie fatalnie przestrzelił dobijający Westwood.

• Bertrand dośrodkował z lewej strony boiska, ale zrobił to za głęboko i piłkę złapał Given

• Ostatnia zmiana w meczu, Elia wchodzi za Pelle

• Jack Grealish schodzi z boiska, a w jego miejsce melduje się Scott Sinclair

• Djuricić i Mane przeprowadzili ładną dwójkową akcję na prawej stronie boiska, ten drugi dośrodkował a Pelle kapitalnie pokonał Givena!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Graziano Pelle!

• Djuricic wchodzi na boisko, a schodzi Ward-Prowse

• Mane faulował na własnej połowie Grealisha

• I znowu było blisko szóstego gola dla gospodarzy! Po przebitce w polu karnym Aston Villi piłka spadła pod nogi Clyne'a, ale ten przestrzelił z dogodnej pozycji!

• Było blisko gola dla Southampton! Yoshida oddał strzał głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego i tylko świetna interwencja Givena uratowała The Villans!

• Faule: 8 - 4
  • Co ciekawe, Mane ustrzelił dzisiaj najszybszego hat-tricka w historii Premier League. Senegalczyk strzelił trzy gole w dwie minuty i 56 sekund, poprzedni rekordzista, Robbie Fowler, potrzebował czterech minut i i 23 sekund

• Ratuje honor to może za dużo powiedziane, ale gol Benteke bardzo ładny. Bacuna w trzeciej minucie doliczonego czasu gry dośrodkował z prawej strony boiska, a Belg wpakował piłkę głową do bramki bezradnego Gazzanigi

• I teraz arbiter kończy pierwszą połowę

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Benteke ratuje honor gości!

• Z zawodnikiem Aston Villi już wszystko w porządku, wracamy do gry. Tymczasem sędzia doliczył trzy minuty do pierwszej połowy

• Teraz Westwood leży na boisku i potrzebuje chwili, aby dojść do siebie

• Westwood przymierzył sprzed pola karnego, ale zrobił to bardzo kiepsko. Piłka dla Świętych

• Oba gole strzelone przez Longa:

• Westwood stracił piłkę w środkowej strefie boiska, a Long niespodziewanie zdecydował się na strzał z dystansu i pokonał nim bramkarza! Fantastyczny gol!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! FENOMENALNA BRAMKA LONGA!

• Delph oddał strzał sprzed pola karnego, ale pomylił się i to bardzo wyraźnie. Grę od bramki wznowi Gazzaniga

• Z Portugalczykiem już wszystko w porządku, wracamy do gry

• Jakiejś kontuzji doznał przed chwilą Fonte i potrzebuje on chwili, aby dojść do siebie

• Próba ataku lewą stroną w wykonaniu Longa, ale zawodnik Southampton dopuścił się przy tym faulu na przeciwniku

• Niezłe podanie Clyne'a w kierunku Sadio Mane, ale ten był na spalonym

• Benteke zgrywał piłkę głową po dośrodkowaniu z rzutu wolnego, ale piłka po drodze odbiła się jeszcze od pleców jednego z rywali i wpadła w ręce bramkarza

• Najpierw Mane podał świetną piłkę do Pelle, ale ten przegrał pojedynek sam na sam z Givenem. Z dobitką ruszył Long i on się nie pomylił! Aston Villa na kolanach, a gdyby nie błąd arbitra, to przegrywałaby już 0:5!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Shane Long, 4:0!

• Nieco dłużej są teraz przy piłce The Villans, ale utrzymują się z nią daleko od bramki rywala, ten nie musi czuć się zagrożony

• Błyskawiczny hat-trick Mane:

• Westwood ukarany żółtą kartką za faul na Mane

• Benteke oddał strzał głową po dośrodkowaniu w pole karne, ale był on leciutki i Gazzaniga interweniował bardzo spokojnie

• I kolejna okazja gospodarzy! Ward-Prowse wyszedł sam na sam z Givenem, ale żeby go pokonać

• Co za historia, hat-trick w trzy minuty! Teraz Long dośrodkował z lewej strony boiska, a Mane świetnym strzałem pod poprzeczkę nie dał szans bramkarzowi!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Nieprawdopodobne! Hat-trick Mane!

• Dwa fatalne błędy obrony Aston Villi! Najpierw Mane wykorzystał nieporozumienia obrońcy i bramkarza po podaniu Pelle, a następnie przejął za lekko podaną piłkę od Vlaara do Givena! Za każdym razem dopełniał formalności

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Mane po raz drugi, 2:0!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Mane i jest 1:0 dla Southampton!

• Blisko gola dla gości! Delph zagrał świetną prostopadłą piłkę do Benteke, a ten przestrzelił w sytuacji sam na sam z bramkarzem!

• Delph dośrodkował piłkę z rzutu wolnego, a Long głową wybił piłką na aut

• Długie podanie z głębi pola w kierunku Pelle, ten wszedł z piłką w pole karne, jednak naciskany przez obrońców oddał leciutki strzał, który spokojnie obronił Given

• Gazzaniga miał problem z utrzymaniem piłki po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, ale ostatecznie sędzia dopatrzył się faulu na Argentyńczyku

• Fatalny błąd sędziego! Graziano Pelle wpakował przed chwilą piłkę do bramki rywala, ale arbiter boczny pokazał, że Włoch był na spalonym, o czym nie było mowy! Southampton powinno prowadzić

• Słabo ten rzut wolny wykonali gospodarze i The Villans wybili piłkę z własnej szesnastki

• Dość spokojny początek spotkania, choć teraz rzut wolny mają Święci. Faulował Grealish

• Arbiter daje znak, zaczynają gospodarze!

• Ewentualna wygrana da Aston Villi utrzymanie się na przyszły sezon, ale czy zdoła ona to osiągnąć? Piłkarze obu drużyn już wychodzą na boisko!

• Ławka gospodarzy: K. Davis, Yoshida, Gardos, Djuričić, Elia, Reed, Targett

• Ławka rezerwowych gości: Guzan, Weimann, Agbonlahor, Senderos, Sanchez, Lowton, Sinclair

• Za chwilkę dodamy składy obu drużyn, tymczasem zachęcamy do zapoznania się z zapowiedzią tego spotkania

• Witamy! Zapraszamy na relację live z pierwszego spotkania 37. kolejki Premier League. Aston Villa podejmie Southampton, a początek już za około 20 minut!