Southampton FC

1

Chelsea Londyn

1

• Dominowali w drugiej połowie goście, ale nie potrafili przełożyć tej przewagi na liczbę okazji podbramkowych. Remis jest więc zasłużony, a z mojej strony to już wszystko, za uwagę dziękuje Damian Wiśniewski

• Koniec! Chelsea remisuje z Southampton!

• Long faulował teraz Hazarda i jeszcze jeden rzut wolny mają jednak goście

• Żółtak kartka dla Pelle za faul na Willianie. To będzie ostatnia szansa w tym meczu dla Chelsea

• Wanyama leżał przez chwilę na boisku, ale już z nim chyba wszystko w porządku

• Drogba starał się zamykać akcję po dośrodkowaniu z prawej flanki, ale Iworyjczyk minął się z piłką

• Cztery minuty doliczył sędzia do drugiej połowy meczu

• Ostatnia zmiana w meczu, Loic Remy zmienia Diego Coste

• Morgan Schneiderlin taktycznie faulował Farbegasa i zobaczył za to drugą żółtą kartkę!

• Eden Hazard był teraz faulowany w środkowej strefie boiska

• Długo rozgrywali piłkę goście, wymienili kilkadziesiąt podań, ale po podaniu Williana będący w polu karnym Fabregas się poślizgnął i grę od bramki wznowią Święci

• Długie zagranie z głębi pola w kierunku Williana, ale Brazylijczyk był na spalonym

• Fabregas nieźle dośrodkował z rzutu rożnego, ale Święci wybili piłkę z własnej szesnastki

• Costa zdecydował się na strzał na bramkę, jednak trafił tylko Alderweirelda

• Maya Yoshida schodzi z boiska, a w jego miejsce widzimy Florina Gardosa

• Eden Hazard! Fabregas zagrał bardzo ładną piłkę za linię obrony do Belga, a ten oddał nieznacznie niecelny strzał z powietrza!

• Arbiter daje znak, zaczynamy drugą połowę

• A już za chwilę rozpocznie się kolejna porcja spotkań na angielskich boiskach. My przeprowadzimy dla Was dwie relacje live - o meczu West Hamu z Arsenalem pisał będzie Kuba Seweryn, a o Manchesteru City z Burnley Jacek Szczupak

• To była całkiem niezła połowa meczu. Przewagę w liczbie strzałów na bramkę mieli gospodarze, ale Chelsea potrafiła odpowiedzieć za sprawą Edena Hazarda. Po przerwie liczymy na jeszcze więcej!

• I teraz arbiter kończy pierwszą połowę!

• Długą piłkę do Belga zagrał Fabregas, następnie zszedł on z lewej strony do środka, minął kilku rywali w polu karnym i strzałem po długim rogu wpakował piłkę do bramki!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Eden Hazard doprowadza do wyrównania!

• Dłużej przy piłce utrzymują się teraz gospodarze, jednak robią to głównie na własnej połowie

• Kocioł pod bramką Forstera! Fabregas zaatakował lewą stroną boiska, dośrodkował, a stojący przed pustą bramką Schuerrle nie trafił w piłkę!

• Eden Hazard zaatakował indywidualnie lewą stroną boiska, ale tam świetnie powstrzymał go Tadić

• Diego Costa znów dostał piłkę w polu karnym, jednak znów popisał się niedokładnym podaniem

• Schneiderlin oddał strzał z dystansu, ale piłka wyraźnie minęła bramkę Chelsea

• Andre Schuerrle faulował przed chwilą na własnej połowie Tadicia

• Kapitalna prostopadła piłka od Tadicia, Mane wyszedł sam na sam z bramkarzem i przelobował go! Jak odpowie Chelsea?

• GOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Sadio Mane, 1:0 dla gospodarzy!

• Świetną prostopadłą piłkę posłał Dusan Tadić, ale napastnika kapitalnie powstrzymał Cahill

• Było blisko gola! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego i zgraniu piłki przez Mane Terry w ostatniej chwili powstrzymał Pelle!

• Arbiter daje znak, zaczynają Święci!

• Southampton to dobry zespół. Gra dobrze w defensywie, potrafią ładnie rozgrywać piłkę w ataku. To będzie trudny mecz - powiedział przed tym meczem Jose Mourinho

• Ławka gospodarzy: K. Davis, Gardos, Long, Ward-Prowse, Isgrove, Reed, McCarthy

• Ławka gości: K. Davis, Gardos, Long, Ward-Prowse, Isgrove, Reed, McCarthy

• Po lewej stronie macie już dostępne wyjściowe jedenastki obu zespołów. Za chwilkę dołączymy do nich ławki rezerwowych, tymczasem zapoznajcie się z zapowiedzią tego meczu, którą przygotował dla Was Filip Błajet

• Witamy! Już za dosłownie kilka minut rozpocznie się kolejne spotkanie 19. kolejki Premier League. Southampton kontra Chelsea - zapraszamy na relację live z tego wydarzenia!