Sunderland

1

Manchester United

1

• Koniec spotkania. Dla Sunderlandu na pewno jest to wartościowy jeden punkt. Czerwone Diabły mogą wracać z niedosytem. Po dwóch spotkaniach mają jeden punkt i nie robi się zbyt wesoło w ich szeregach. Jeśli chcą faktycznie w tym sezonie walczyć o duże cele to muszą zacząć wygrywać.

• Mannone mija się z piłką, ale Brown dobrze kryje Welbecka i nie ma nawet strzału.

• Doliczono 4 minuty.

• Strzał Younga zablokowany.

• 5 minut do końca plus dodatkowe minuty dodane przez arbitra. Manchester musi ruszyć do ataku bo jeden punkt po dwóch meczach na ich koncie będzie bardzo słabym wynikiem. Nie tego oczekiwali kibice.

• Young ładnie centrował w pole karne - Mannone uprzedza Rooneya.

• Strzał Altidore, ale pewnie broni de Gea.

• Czarno się robi nad stadionem....

• Bridcutt za Buckleya.

• Young mógł wyjść na czystą pozycję, ale świetnie powstrzymuje go Mannone!

• Fatalna próba Januzaja z dystansu.

• Altidore za Fletchera.

• Bomba Larssona z rzutu wolnego minimalnie obok bramki!

• Rooney zablokowany.

• Dobra centra Maty na głowę Keana, ale ten uderzył prosto w bramkarza.

• Januzaj dobrze interweniuje i zatrzymuje jednego z gospodarzy. Gdyby nie ta informacja mogło być gorąco pod bramką Manchesteru.

• Kartka dla Cleverleya.

• Zmiana też w Sunderlandzie. Za strzelca bramki wchodzi Gomez.

• Oraz Januzaj za Fletchera. Tym samym wyczerpano wszystkie zmiany.

• Welbeck w miejsce van Persiego.

• Żółta kartka dla Younga.

• Kolejna wrzutka w pole karne gospodarzy. Centra Maty wybita przez Browna.

• Fatalne dośrodkowanie Valencii, piłką minęła wszystkich w polu karnym.

• Manchester stara się przejąć inicjatywę.

• Wickham doszedł do strzału, ale uderzył prosto w bramkarza!

• Rooney zagrał do Younga, ten wrzucał, ale bramkarz gospodarzy pewnie łapie.

• Mata do Van Persiego, ale ten na spalonym.

• Początek drugiej części gry.

• Koniec pierwszej części gry. Manchester znowu stoi przed trudnym zadaniem. Remis na pewno Czerwonych Diabłów nie interesuje, a Sunderland dziś gra przyzwoicie i na pewno łatwo bramki gościom strzelić nie da. Wracamy za 15 minut.

• Doliczono dwie minuty.

• Pierwsza zmiana w zespole gości. W miejsce Smallinga wszedł Keane.

• Fletcher uderzał....przewrotką, ale fatalnie.

• Zbyt głęboka centra Younga i pewnie łapie Mannone.

• Czerwone Diabły teraz atakują, a Sunderland czyha na kontry.

• Uderzenie Rooneya z rzutu wolnego mija bramkę Czarnych Kotów.

• Znowu dobrze interweniuje Brown, który wybija dośrodkowanie Maty.

• Nowy nabytek Sunderlandu odpłaca się im bramką! Świetne z rożnego wrzucił Larsson, a niepilnowany Rodwell wpakował piłkę głową!

• GOOL! 1:1!

• Larsson ładnie zmierzył się do strzału, ale jego strzał powędrował obok słupka.

• Sunderland schowany na swojej połowie, a Manchester po zdobyciu bramki też specjalnie nie forsuje tempa. Nudne ostatnie minuty meczu....

• Wrzutka Younga w pole karne - Brown wybija.

• W rzutach rożnych na razie Sunderland -0, Manchester - 1

• Po bramce tempo meczu siadło. Sunderland już nie atakuje tak jak na początku meczu.

• Sunderland wyglądał na lepiej poukładany zespół, ale to jednak goście strzelają bramkę.

• Świetne dośrodkowanie Valencii do Maty, a ten nie daję szans bramkarzowi!

• GOOOL! ;0:1

• Sunderland wygląda bardzo dobrzy. Długo utrzymuje się przy piłce. Czarne Koty bez kompleksów rozpoczęły ten mecz.

• Valencia do Cleverleya, ten szukał podaniem Younga, ale podał źle i piłkę przejęli gospodarze.

• Prostopadła piłka do Buckleya, ale ten na pozycji spalonej.

• Kolejne uderzenie z dystansu. Tym razem próbował Cleverley, ale bardzo wysoko nad bramką.

• Sporo walki w środku pola. Zapowiada się ciekawy mecz.

• Cattermole uderzał z dystansu, ale bardzo niecelnie.

• Sunderland szanuje piłkę i rozgrywa akcje.

• Strata Cleverleya, kontra gospodarzy, ale dobry powrót Younga.

• Początek meczu. Od środka Manchester.

• Piłkarze już na środku płyty boiska. Za chwilę zaczynamy!

• Zawodnicy już w tunelu.

• Mecz zapowiada się ciekawie. Czerwone Diabły będą chciały za wszelką cenę zmazać plamę z ostatniego przegranego meczu na sowim stadionie.

• Rezerwowi Sunderlandu: Pantilimon, Jones, Bridcutt, Gomez, Altidore, Mavrias, Roberge

• Ławka rezerwowych Manchesteru: Amos, Keane, James, Kagawa, Hernandez, Welbeck, Januzaj

• Era Louisa van Gaala na Old Trafford rozpoczęła się od falstartu, bowiem mało kto spodziewał się, iż po tak obiecujących występach w przedsezonowym tournee, Manchester United przegra swój pierwszy mecz w Premier League.

• Witam serdecznie na relacji live z 2 kolejki Premier League. Sunderland u siebie podejmie Manchester United.